Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 24, 2024 1:16 pm



Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
 Празници по "100 години Славия" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Фев 04, 2011 1:45 pm
Мнения: 969
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
rzEtw написа:
Най-добрия подарък, който WC може да направи на всички бели фенове е да напусне Славия 8)
+1


Пет Апр 06, 2012 9:10 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm
Мнения: 39
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
Данчо Караджов също беше поканен, но не дойде. После се обади и каза, че ще се включи. Васил Найденов не беше поканен, защото с него контактът е много труден - няма мобилен телефон, а домашният му беше сменен. Пък и той с шал на "Ботев" пя на стогодишнината на клуба в Пловдив... Но ще го търсим... Би било по-добре не постфактум да се пита кой е бил поканен и кой не от позицията на крайно мнение. А тези, които питат, и да отговорят защо самите те не дойдоха. И какво предлагат, и какво биха направили за стогодишнината на Славия. Защото сбирката беше достатъчно добре рекламирана. Имаше и съобщения на стадиона на мача с Черноморец. Защото се събраха стотина слависти и беше страхотно... Но можеше и да са повече. А тепърва предстои много работа по честването. Ние сме хората, които имаме късмета и житейския шанс да направим честванията на първия доказано стогодишен клуб в България. И затова трябва да ги направим добре, защото Славия го заслужава.

_________________
Бялата лавина мина


Нед Апр 08, 2012 12:07 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
Аз бях поканен и персонално, но не можах да дойда поради други обществени ангажименти, които само аз можех да отвърша. Знае се, че на всички може да се разчита, независимо дали са били или не. Много съм доволен от това, което се прави и съм сигурен, че ще направим супер празници.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Апр 08, 2012 12:16 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
На мен ми хареса предложението на един лист всеки един от нас да напише имената на всички слависти, които познава. Така няма да остане непоканен славист на тържеството за 100-годишнината. "Ботев" се изложиха като на тяхното шоу дойдоха по-малко от 2000 души. Надявам се ние да се съберем повече. Химна ни до тогава трябва да е готов. Много ми хареса и предложеното от члена на Славия (Ново село) за организиране на турнир с участието на всички Славии. Мога да посоча и имената на всички българки с името Славия :lol:

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Нед Апр 08, 2012 12:26 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
lureno19 написа:
На мен ми хареса предложението на един лист всеки един от нас да напише имената на всички слависти, които познава. Така няма да остане непоканен славист на тържеството за 100-годишнината. "Ботев" се изложиха като на тяхното шоу дойдоха по-малко от 2000 души. Надявам се ние да се съберем повече. Химна ни до тогава трябва да е готов. Много ми хареса и предложеното от члена на Славия (Ново село) за организиране на турнир с участието на всички Славии. Мога да посоча и имената на всички българки с името Славия :lol:

Ами хайде де.....нека всички започнат да пишат. :idea:


Нед Апр 08, 2012 6:58 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
Няма да ни стигне хартията. Искате ли да направим отделна секция за 100 годишнината, в която да развиваме темите и която да стане крайъгълен камък за организацията на празненствата и включването на всички ресурси в това историческо събитие?

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Апр 08, 2012 9:53 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
http://topsport.ibox.bg/news/id_118297024

Покрай тази статия разбрах, че и Сантос ще празнуват 100 години следващата година...може да се помисли каква е възможността да се направи нещо съвместно...мачове на разменено гостуване, побратимяване ала бала....може да пратят и младежи да им скрият топката на наще сладури...


Чет Апр 12, 2012 2:56 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
Идеята е добра, но ме съмнява да се навият.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Чет Апр 12, 2012 3:05 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
makaveli написа:
http://topsport.ibox.bg/news/id_118297024

Покрай тази статия разбрах, че и Сантос ще празнуват 100 години следващата година...може да се помисли каква е възможността да се направи нещо съвместно...мачове на разменено гостуване, побратимяване ала бала....може да пратят и младежи да им скрият топката на наще сладури...


Само да помечтаем: Със Сантос играем приятелски мач на стадион Славия (нов и на осветление) на 10-ти април 2013 година, което се превръща в истинският връх на юбилея!!! После отиваме в Бразилия да върнем визитата и празнуваме 100-годишнината на Сантос в компанията на ослепително танцуващи бразилки.... Това ще го помним поне още 100 години!
Но за целта трябва да ангажираме и бразилския президент, осланяйки се на българските й корени, както и съдействие от страна на българския президент и най-вече постоянно доказващият любовта си към спорта министър-председател.
ТАКОВА СЪВПАДЕНИЕ НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ, БРАТЯ СЛАВИСТИ!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Апр 12, 2012 4:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение Re: Празници по "100 години Славия"
Хахахахаха :lol: Съжалявам,че ще вкарам отново негативизъм, но нашия не иска да дава пари за евентуални мачове с албански отбори в Интертото, а ще даде да ходи до Бразилия за някакъв си юбилей :lol: :lol:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Чет Апр 12, 2012 5:20 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.