Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:06 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 АМА, ЧЕ ПРОСТОТИЯ! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение АМА, ЧЕ ПРОСТОТИЯ!
Какво чуват ушите ми? Освен, че Светла Асенова и Йоловска отиват в Нефтохимик, ами и Теди Петрова щяла да ходи в "Левски"??? Затова ли гласувахме за тоя мръсник Софиянски? А защо Венци и ко. не си мръднат малко пръста? Или им е все едно дали най-великият български отбор за всички времена може да се разпадне? :oops: :oops: :oops:


Вто Яну 13, 2004 3:08 pm
Профил
Мнение Без шеги, ако обичате!!!
Това не може да е истина. Кой я измисли тази шега? Потекоха ми сълзички :(
Има ли шанс да не ходят там накъдето са тръгнали или вече всичко е решено? Не че другите момичета няма да се справят, но все пак с тях ще им е по-лесно. Аз ще кажа молитва за ненапускане.


Вто Яну 13, 2004 4:47 pm
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
Абе... Венци няма кво да направи за баскетболния клуб, което като се замисля всъщност е добре, но...

Теди Петрова и Светла Асенове...

АЕ СИКТИР БЕ :( :( :( :( :(

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Вто Яну 13, 2004 4:48 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Жалко, ама...
Ми днеска в "Новинар" го прочетох. Да не бях чувал и от друго, по-сигурно място, щях да кажа и аз - глупости, ама още в края на ноември Божков се тюкхаше, какво ще стане, ако "Софийски имоти" се оттеглят. След мача с италианките Светла и Йоловска напускали със сигурност. Айде в четвъртък ще разберем повече подробности...


Вто Яну 13, 2004 7:27 pm
Профил
Мнение 
Tova za Asenova i Iolovska e viarno,no Tedi niama da si hodi!


Сря Яну 14, 2004 10:01 pm
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Яну 14, 2004 9:56 pm
Мнения: 4
Мнение 
Anonymous написа:
Tova za Asenova i Iolovska e viarno,no Tedi niama da si hodi!
I az taka znam!

_________________
SLAVIA FOREVER


Сря Яну 14, 2004 10:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Да, така е
Бях на мача и аз така разбрах - Теди засега остава. Но е факт, че ако "Софийски имоти" си оттегли спонсорството, пред нашите момичета предстоят тежки дни. Теди е човек-отбор, ако тя напусне - край. Дано все пак да закърпим положението. Иначе тази година в евротурнирите се представихме достойно, при положение, че другите отбори разполагат с четири-пет качествени чужденки.


Чет Яну 15, 2004 10:56 am
Профил
Мнение Защо не и тройки
И аз бях на мача. Не мога нещо да разбера - защо момичетата се страхуваха да вкарват от тройката? Вярно, че малкото опита не станаха, но все пак имаше толкова чисти, за които беше нужно малко смелост.
И още нещо - защо играем бабешката. Това стратегия на онзи плешивко ли е или просто манталитет. Защо като вземат топката започват да си подават 20 секунди и накрая, притиснати от времето, забиват в най-неподходящия момент през три противникови играчки.

Засега сме на 2 място в групата, но това е защото другите два отбора имат по 2 изиграни мача.

Е, успех!


Чет Яну 15, 2004 11:49 am
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
nqmahme kusmet ina4e igrahme dobre malko i sudiata im pomaga6e na italiankite sledva6tiq ma4 6te bieme voivodina 6te gi skusame

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Пет Яну 16, 2004 1:49 pm
Профил ICQ
Мнение Естествено, че вината не е в нас...
Ах този български синдром. Разбира се, че вината е в късмета, или в съдиата, а може би в студената зала, а не, не беше ли в треньора?
Не мисля, че късмета, съдиата или залата попречиха на наште да вкарат поне 3 тройки. Какво се случи, не е ясно. Знам, че могат да играят прекрасно, виждала съм ги. Мился, че трябва да са по-уверени, по-дръзки и нахакани, за да смачкат противника психически. А от там и физически.
А и изчакването, т.е безкрайното подаване пред коша, ме изнервя адски. А мисля че и тях.


Пон Яну 19, 2004 10:06 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.