Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:36 am



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Пълна програма за А група при жените, сезон 2008/09 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
мм.. може и да го посетим този мач :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Пет Фев 27, 2009 2:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
White Power написа:
На 6 март (петък) от 17:00 в зала Триадица играем с Рилски спортист в първи домакински мач от Втората петица :!: Нека да се пробваме да се съберем и да направим агитка :wink:



Незнам поради какви причини ,но мача с Рилецо ще е на 7 март от 17.00 часа в залата на НСА :!:

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Нед Мар 01, 2009 1:02 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
НАДКА ГОЛЧЕВА ЗАСТАВА НАЧЕЛО НА СЛАВИЯ
10 март 2009 15:23 gong.bg

„След мача с Рилски спортист в събота решихме да сменим досегашната треньорка на представителния женски тим Борислава Мандур с Надка Голчева. Вижда се, че от няколко месеца насам нещата не вървят както трябва и буксуват на място. По средата на сезона не може нищо друго да се направи, освен да сторим този ход. Предложихме Борислава Мандур да остане в клуба и да работи с подрастващите, но тя засега отказа, иска да си почине и после да премисли. Мисля, че Голчева е познато име на всички в баскетбола и няма нужда от представяне. Тя работи от дълго време в клуба и трябва да й се даде шанс да води и женския тим. Не сме мислили за помощник треньор към този момент, всичко се случи много набързо”, заяви пред bulgarianbasket.com президентът на белите баскетболистки Васил Йотов.

Славия Термострен приема Миньор Перник утре в зала „Триадица” в първи мач от четвъртфиналите на турнира за Купата на България при жените. Появи се слухът, че някои от момичетата в отбора искат също да напуснат клуба вследствие смяната, но Васил Йотов отрича подобна информация.

„Поемам цялата отговорност, досега през сезона имах две грешни стъпки. Мачът с Рилски спортист миналата събота е едва втората ми през сезона. Но през останалото време мисля, че отборът даде максимума и даже имаме една победа бонус – тази срещу Берое Стара Загора. Няма от какво да се срамувам от постигнатото. Уволниха ме след като аз разбрах преди един месец, че се готвят да го направят. През това време никой не дойде при мен да ме попита дали имаме проблеми, имаме ли нужда от нещо. Тренираме само по веднъж на ден, при това в салона на стадион „Славия”. Моето желание бе да се тренира по два пъти на ден, за да може да поддържаме добра форма през сезона. Искам да благодаря на момичетата, направиха всичко, което могат и се раздадоха. Без пари не става. Сега не съм се чувала с момичетата. Много ми е болно, те са прекрасен колектив. Искам да ми е чиста съвестта. Всяка от тях да си прецени. За мен вратата в Славия е затворена, въпреки че съм „славистка”. За мен бе чест да съм треньор в този отбор, но оставам с чувството, че съм недооценена”, пък коментира разочарованата Борислава Мандур.

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Вто Мар 10, 2009 3:50 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.