Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:43 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 basketbol 
Автор Съобщение
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Добре де не мога да си обясня,защо се занимавате с нас и пишете в тоя форум. Сигурно защото си нямате собствен форум за тва!! Ходете някъде и си бъркайте по дупките!! Ебах го дееба,човек никъде не може да намери спокойствие от вас!!!!! При това не ние сме забравените от бога а ВИЕ!!!!!! Ходи се скрии ти!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Съб Окт 23, 2004 11:06 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Abe selski pochvash da me iznerviash s tvoite kompleksi ..ne zabeliazvash li che si edinstvenia seliak tuka...Sho ne hodish da doish bika .:)SAMO SLAVIA !!


Съб Окт 23, 2004 11:19 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
абе селски ходи на гроздобер бе ходи се занимавай с тия от ловеч или ако искаш ходи да пасеш на гейарина

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Окт 23, 2004 12:40 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
Много сте комплексирани в малките градчета. Разбирам ви - липса на забавления, липса на работа. Мъжеството се доказва с други неща, не с бой.
Ако няколко цицини ще ви накарат да се осъзнаете, ще дойда. пратете ми телефон и на мен. Но по- добре дайте да ви консултирам.

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Нед Окт 24, 2004 4:57 pm
Профил WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 7:48 pm
Мнения: 10
Мнение 
priateli,ne vikanim samo za boi.tova vie go kazvate.elate da se nadvikvame i davidite 4e moje da sme ot maluk grad,no sme po-iaka agitka otvas.a i sam 100|% siguren 4e niama da doidete.kakto be6e i v gorubliane :lol:


Пон Окт 25, 2004 10:48 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
А, вече ПРИЯТЕЛИ?
Вие сте ненормални!
Абе Вие сте ненормални.
Толкова ли не осъзнавате, че може и да нямаме публика като на "Левски" и ЦСКА ама със сиурност публиката ни не е и като тази на Балканчето - вашия отбор. И по дяволите - оставете ни намира. Какво искате да ви кажем? Балкан са велик отбор и вие сте най-добрата публика, по-голяма от тази на "Левски" и ЦСКА, взети заедно? Хубаво. Аре са се махайте, щото ме нервите. Селяни, комлексари.


Пон Окт 25, 2004 3:06 pm
Профил
Мнение n
ne kazvame 4e sme po-veliki ot levski i ot cska !!!
prosto kazvame 4e sme po-dobra agitka ot va6ata !!!
are elate i 6e vi dokajem !!!


Пон Окт 25, 2004 4:36 pm
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Абе селски, вече взе да ме ядосваш ама адски много......
Каква агитка сте вие е бе.....???? Банда смешковци и комплексари от село ...... Айде верно ходете на нивата да копате щот вие само за това ставате. Моля ви се само не си въолразявайте че сте добра агитка щот....... абсолютно и 120% истина е че не сте !!!! Това от мен да го знаете и всички ние много ви се смеем на комплексарските изблици. Ама то така става когато си роден на село и си някав измислен фен на още по измислено отборче.А сега грабвайте мотиките и беж към лехите че на зима няма да има какво да ядете. А дано ви е спорна реколтата....... :lol: . ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха ха .. :lol: ....... леле много сте ми жалки.....ultrasi били........ ебати смеха.

А КАТО ЗА ИЗПРОВОДЯК ЩЕ ВИ ИЗПЕЯ ЕДНА ПЕСНИЧКА.....КОЯТО ОБЕДЕН СЪМ СА ВИ Я ПЕЛИ МНОГО ПЪТИ......:

:P :"ЦЯЛ ЖИВОТ НА СЕЛО,
ООО ЦЯЛ ЖИВОТ НА СЕЛООО......" 8)

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Окт 25, 2004 7:37 pm
Профил ICQ YIM WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 19, 2004 2:56 pm
Мнения: 19
Мнение 
neznam koi e selqnin ama vijdam 4e si dosta zapoznat s selskite tehniki,ko se pravite na sofianci be kato vseki petak ve4er begom na selo i posle zadrastvate pati6tata v nedelia da se priberete v krainoto kvartal4e.A dokolko ste po qka agitka ot nas to tova moje da se razbere prosto elate da si podkrepite otbora i 6te vidim togava , no kakto vijdam edvali 6te doidete,kolkoto do forum skoro 6te vi go kajem.
p.s.aaa i nali behte mnogo meraklii za tel. ma mai niamate val4eri,sigorno ste zvaniali na baba i dedo na selo da im kajete koga da vi 4akat v petak:)


Пон Окт 25, 2004 9:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
селски ще ти го повторя за 2-ри път ! отивай на ГРОЗДОБЕР И ДА СЪБИРАШ НИВАТЕ ЧЕ ДА ИМАШ НЕЩО ЗА ЗИМАТА ДА ЯДЕШ

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Пон Окт 25, 2004 9:42 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.