Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:44 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 basketbol 
Автор Съобщение
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 7:48 pm
Мнения: 10
Мнение a
dobre.za6to ste tolkova ograni4eni we evrei4eta.ne vijdate li 4e ste sme6ni .vseki ma4 umira po edin va6 fen.a i kato vkarate gol pliaskat va6te fenove sas zakasnenie,za6toto purvo triaa da si ostaviat bastunite :D


Вто Окт 26, 2004 9:08 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Копеленце селско мога да ти кажа че съм роден в центъра на София и съм абсолютен кореняк софианец.....а и не живея в крайните квартали а в центъра.....така че спри да ломотиш като дърта бабичка и се махай от форума че вече не мога да те гледам. Вие сте хем ограничени, хем малоумни, хем комплексари а пък на всичкото отгоре сте и нагли като червеи. Айде пак ви казвам бегайте на нивата.........


"СОФИЯ ЗА ВАС Е ПАК ПАРИЖ....
ПАК ПАРИЖ.....ПАК ПАРИЖ"

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Вто Окт 26, 2004 10:07 am
Профил ICQ YIM WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 7:48 pm
Мнения: 10
Мнение 
emi to i az sam roden v sofia i v momenta jiveia tam za6toto sam student.i kato sme seliani elate da ni vidite kolko sme pred vas....vav vcsiako otno6enie


Вто Окт 26, 2004 6:59 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
mri be


Вто Окт 26, 2004 8:43 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Zaebi gi tiq mazhoretki.... Skij kvi sa, s tiq mykavi zeleni - kato pichki zasmeni. zarezhi gi.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Окт 26, 2004 10:17 pm
Профил WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 19, 2004 2:56 pm
Мнения: 19
Мнение 
stefan написа:
Копеленце селско мога да ти кажа че съм роден в центъра на София и съм абсолютен кореняк софианец.....а и не живея в крайните квартали а в центъра.....така че спри да ломотиш като дърта бабичка и се махай от форума че вече не мога да те гледам. Вие сте хем ограничени, хем малоумни, хем комплексари а пък на всичкото отгоре сте и нагли като червеи. Айде пак ви казвам бегайте на нивата.........


"СОФИЯ ЗА ВАС Е ПАК ПАРИЖ....
ПАК ПАРИЖ.....ПАК ПАРИЖ"

oooo v centara zna4i mi ti si bil goliam grajdanin be 6op4e,kato si tolko otvoren ela v botevgrad na basketa,a i ne se pritisniavai nie 6te doidem v triadica na otvetnia ama vie sigorno ne


Сря Окт 27, 2004 8:31 pm
Профил
Мнение s
golemite grajdani !!!
leleeeeeeeeeeeeeeee
vie "sofiancite" ste nai-golemite sme6nici !!!
cql jivot jiveete pti mama i tate v 2stainata panelka !!!
na vas vsi4ko vi e na gotovo !!!
taka 4e ne se pravete na golemi guzar4eta 6toto ste sme6ni !!!
a kato gledam kolko dobre se spravqte s agrarnite termini otivaite na selo i osvobodete panelkata na mama i tate !!!


Нед Окт 31, 2004 8:32 pm
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение Re: s
balkan_4ever написа:
golemite grajdani !!!
leleeeeeeeeeeeeeeee
vie "sofiancite" ste nai-golemite sme6nici !!!
cql jivot jiveete pti mama i tate v 2stainata panelka !!!
na vas vsi4ko vi e na gotovo !!!
taka 4e ne se pravete na golemi guzar4eta 6toto ste sme6ni !!!
a kato gledam kolko dobre se spravqte s agrarnite termini otivaite na selo i osvobodete panelkata na mama i tate !!!
Оффффффффф моля ви се стига писали глупости!!! Писна ми да ви чета простотиите!!! Браво показахте,че можете да пишете!!!! Вие селяните сте смешни,а не ние софианците!!! По последни изчисления София има около 2 милиона жители!!!!!! А вие колко имате бе,а??? Сигурно около 20 000 жители,а може и по-малко!! Не ми говори,че сме смешни,защото ако ти се прииска да работиш нещо повече,къде ще дойдеш??? В СОФИЯ

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Вто Ное 02, 2004 9:51 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 267
Местоположение: София
Мнение 
Айде стига сте им обръщали внимание вече!

_________________
Сърфирай анонимно в мрежата:
http://bgproxy.net


Чет Ное 04, 2004 9:11 pm
Профил WWW
Току що регистриран
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 19, 2004 2:56 pm
Мнения: 19
Мнение 
nedelia ot 17:30 v zala balkan v botevgrad igraqt balkan-slavia sarde4no vi kanim da doidete na ma4a. eto nali iskate da e kulturno,eto da ne mi pi6ete 4e vi e omraznalo da mi 4etete glupostite prosto vi kanim da doidete da potkrepiate va6iq otbor nie na6ia apa drugoto kakvoto stane.
p.s.ako niamate prevoz ima gradski avtobus koito tragva ot poduene,poslenia ot botevgrad do sofia e v 20 h.( ne vi go prepora4vam za6toto avtogarata e do zalata i moje da se zase4em otvan:)


Пон Ное 08, 2004 8:02 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.