Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:15 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 фигурно пързаляне за деца 
Автор Съобщение
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 2:09 pm
Мнения: 1
Местоположение: Sofia
Мнение фигурно пързаляне за деца
Преди доса години карах кънки :D голям кеф беше :roll: . Сега искам да науча и дребното /отроче от женски пол на 5 г/. Т. к. не съм сигурна, че при евентуален сблъсък, ледъд няма да се пропука под д.. ми, искам да я учи друг. Та на въпроса: има ли тренировки по фигурно пързаляне за деца, къде, кои дни и т.н. и коя е най-подходящата възраст за Началото.
PS има ли и лелки на свободната - ще ми се пак да се пробвам, ама ме е срам :oops:


Сря Окт 12, 2005 2:15 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Да имаше поне миналата година на пързалка Славия тренировки по фигорно пързаляне за деца! Само това мога да ти кажа иначе има няколко момчета ,където ако влезнат в форума ще ти кажат всичо сфарзано с кънките! Другият вариант е просто да утидеш на 'Информации' или кфото е там в самата зала и да разпиташ!

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Чет Окт 13, 2005 11:18 am
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 5:40 pm
Мнения: 1
Мнение 
Има учебни групи и на Зимния дворец, и на Славия. За Славия не мога да ви кажа подробности, на за Зимния съм наясно. Значи тренировките са всяка събота и неделя, в различни часове. Можете когато искате и вие да карате с дъщеря си, като за еднократно посещение се плаща 5 лв. Ако мога да съм ви полезна с още нещо-пишете.


Сря Ное 02, 2005 5:45 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 4:31 pm
Мнения: 1
Мнение 
Искам да дам инфо на Лили и на други,които си интересуват за групите за обучение на деца.Моето човече е на 5 години и вече 3 седмици го водя на Славия на зимната пързалка.Детските групи са в Събота и Неделя от 10,00 до 11,00 часа-5 лв/вход,наем на кънки и инструктор/.Иначе свободно за такива,като теб и мен има в Сряда от 18,30 да 20,00 часа-4лв вход +наем на кънки/ и в Събота и Неделя от 12 или 12,30 до 14,00.
Да ти кажа за детето-още на второто ходене се почувства сигурно и много му хареса.Ходи с удоволствие на всяко занимание.Те се учат много по-бързо от нас.


Вто Ное 29, 2005 4:40 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 10:32 am
Мнения: 3
Мнение 
LILY отиди на Славия и попитай за Оксана тя е рускиня и е най-добрата в момента по фигорно.Записвайте се при нея.Незнам колко струва но не е скъпо.По-точно се качи в офиса,който се намира срещу кафето на парзалката и там попитай.


Пет Яну 27, 2006 12:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.