Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:24 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 
 Тренировки 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 08, 2004 2:41 pm
Мнения: 40
Местоположение: Sofia
Мнение Тренировки
И аз много обичам хокея, карам от 2 сезона пробвах да се запиша да тренирам обаче ми казаха че съм много голям. Няма ли някакъв варянт да тренирам като любител?


Чет Юли 08, 2004 2:56 pm
Профил
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение Вариантът...
...е да ходиш редовно на свободните и ако имаш желание да се пробваш да станеш съдия след време. Иначе...хокей на лед за любители в България просто няма. А и на свободните пързалки (поне на "Славия") е достатъчно интересно и човек може да се усъвършенства ако е редовен :wink:

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Съб Юли 10, 2004 12:33 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 12:16 pm
Мнения: 17
Мнение 
даааааааа... свободните пързалки къртят!!! Като изключим гадните малки дечица дет ти се мотат в краката и онея досадни момичета дет се хващат по 5-6 и не смеят да се пуснат и като видят че идваш към тях с няква бясна засилка се паникьосват и вместо да се пуснат, за да минеш се хващат още по силно и ти в отчаяния си опит да ги заобиколиш виждаш как последната се пуска и отива на страната на която си ти и се забивате много красиво един в друг следствие на което и останалите приятелки падат и вместо да се изправят моментално, седят на леда и си ближат раните и тогава... и тогава идват Кекса и компания, а горките глупави момиченца инвалиди стават в лед от горе до долу.... Красиво.... просто красиво... Ма не се отказват мамка им! Ебаси някой ден тряа да направим акция "Пречукайте тия дет ги е страх" и да изчистим пързалката :lol: :lol: :lol:


Чет Юли 15, 2004 9:18 am
Профил ICQ
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
DDevil, въпросните момиченца, за които говориш, идват само на обедните пързалки. Истинските фенове ходят да карат на вечерните 8) Вечер ги няма и дечицата (е, с някои редки изключения). За сметка на това настъпва истинска паника, когато обърнат посоката :D

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Чет Юли 15, 2004 10:45 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 12:16 pm
Мнения: 17
Мнение 
ами аз не знам що съм решила че на сутрешните има по-малко хора и винаги ходя сутрин... :lol: май грешно,а?


Пет Юли 16, 2004 6:48 pm
Профил ICQ
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
На сутрешните ходят хора, които не карат добре. Вечер се събират маниаците :wink: Но аз този сезон ходех и на дневните и на вечерните, така че със сигурност сме се засекли поне веднъж :)

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Пет Юли 16, 2004 11:42 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 12:16 pm
Мнения: 17
Мнение 
или 2,3,4,5,6,7... 100 пъти... :lol: най-вероятно се познаваме... Иничка знаеш ли я дет кара с Кекса?


Нед Юли 18, 2004 8:02 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.