Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:17 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Печална слава за българския хокей! 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение 
Головата ни разлика на този квалификационен турнир е 1:192 (от четири срещи).

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Сеп 11, 2008 11:54 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am
Мнения: 181
Местоположение: София
Мнение 
Е какво се учудвате? Някои от момичетата до преди 2 години не знаеха как да спират с кънки на краката си. Иначе евала им правя че се занимават сериозно. Аз съм ги виждал до колко часа тренират и как въртят по сумати обиколки около целия спортен комплекс. Сигурен съм че има футболисти които няма да издържат и половината от тях. А и не забравяйте че все пак за хокей бюджетът сигурно е малко над нула лева. То не може да искаш и да не даваш нищо и после само да се подиграват. То и не само с хокея е така. Някой виждал ли е Румяна Нейкова в какво блато тренира? А стана олимпийска шампионка. Волейболистите до преди 4 години имаха 1 екип и као ходеха на гостувания във вторите си мачове излизаха с мокри екипи които не са имали време да изсъхнат и когато в Шоуто на Слави казаха каква е ситуацията капитанът тогава Николай Иванов го изритаха а с Пламен Константинов видяхте това лято какво стана

_________________
White club for white people

Изображение


Сря Окт 08, 2008 9:50 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение 
Избързахме с националния, засега е по-добре да имаме само вътрешно първенство. Когато се научат да играят и имаме повече от 2 отбора, тогава да се сформира национален отбор.

Между другото намерих нещо погрешно написано в сайта, с което няма как да се съглася:
Основите на хокея на лед в "Славия" са поставени още през 1948 г.

Не съм съгласен, защото през 1919 г. в обединения спортен клуб "Славия" започват занимания по хокей.

Трябва да уточня, че на ст. Юнак от 1931 г. е имало вече ледена пързалка, каквито по-рано са били построени в Русе - Катока и в Габрово (1922). А и никъде не е уточнено този хокеен клуб на Славия, какъв точно хокей е практикувал. След 1916 г. най-популярната зимна пързалка в София било езерото Ариана.

_________________
Изображение


Пет Окт 24, 2008 3:25 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.