Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:11 pm



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Ванкувър 2010 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Ванкувър 2010
Харесва ли ви Олимпиадата? Как оценявате българското участие там?


Нед Фев 21, 2010 12:19 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Слаба организация, безумно слабо българско участие... Не че съм очаквал дузина медали, но все пак.

Ако трябва да съм кратък...


Нед Фев 21, 2010 12:22 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1441
Местоположение: sofiq
Мнение 
FeverNew написа:
Слаба организация, безумно слабо българско участие... Не че съм очаквал дузина медали, но все пак.

Ако трябва да съм кратък...

:!:

_________________
N 1


Нед Фев 21, 2010 12:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение 
Раданова се класира 7-ма на 1500 м. Дано се докопа до медал на 1000 м, въпреки че граничи с невъзможното.

Онзи ден се подиграха с Плюшченко. Голямо ограбване, голям скандал в този спорт. Не че не е радващо, че най-после някои нагло прецака руснаците, но пък ако погледнем в чисто спортен план, то такава тесла е недопустима, просто граничи с невероятна наглост.

Загледах и спускането за жени вчера. Нашата като се спусна, на 100м вече беше аут, след като изпусна вратичка. Пълна пародия.

_________________
Изображение


Нед Фев 21, 2010 7:57 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Трагедия, трагедия. Най-смешно ми беше със ски-бегачите. Лично бих спрял финансирането на цялата им скапана федерацийка, ако можех.


Нед Фев 21, 2010 12:36 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аааа, в бягането имаме големи традиции - Славчо Батинков мачкаше като на четири - пет олимпиади все беше последен или предпоследен. Но пък е наша рожба и не бива да се подиграваме. Важен е олимпийският принцип - да се участва. Друг е въпросът, че държавата налива пари в безсмислени спортове, вместо да се фокусира в 6-7 спорта с голямо обществено значение и в които имаме шансове за медали.

Цитат:
Участващият в 4-а олимпиада ски-бегач Славчо Батинков се сурна в дере край трасето в Солджър Холоу и се отказа от състезанието на 15 км класически стил. Инцидентът стана на 7-ия км, когато ветеранът не успя да вземе завой при спускане. "Зрители опитаха да ми помогнат да се върна на трасето, но нямаше смисъл, защото бях загубил много време", каза Славчо, който единствен от всички участници не завърши.

http://www.segabg.com/online/new/articl ... 7&id=00002


Важното е, че "Славия" е единственият спортен клуб в България, който обръща внимание и отделя средства за тези спортове. И точно за това ние сме голям, голям клуб.

http://slaviaski.com/


Нед Фев 21, 2010 10:54 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
SaKrAnTo 1913 написа:
Раданова се класира 7-ма на 1500 м. Дано се докопа до медал на 1000 м, въпреки че граничи с невъзможното.

Онзи ден се подиграха с Плюшченко. Голямо ограбване, голям скандал в този спорт. Не че не е радващо, че най-после някои нагло прецака руснаците, но пък ако погледнем в чисто спортен план, то такава тесла е недопустима, просто граничи с невероятна наглост.

Загледах и спускането за жени вчера. Нашата като се спусна, на 100м вече беше аут, след като изпусна вратичка. Пълна пародия.


Много се извинЕвам ,ама да питам.Винаги съм се смял, като всички ревнат по съдиите как са рязали и ограбвали Албена и максим все едно всички поне 10 години се занимават с фигурно пързаляне.Та въпроса ми е конкретно към теб, ти каква представа имаш от фигурно пързаляне или просто се водиш от статиите по медиите? Занимавал ли си се някога с този спорт, пък било то и на аматьорско ниво ? Не се заяждам, наистина ми е инетресно.

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Фев 21, 2010 11:03 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аз пък не искам да се намесвам, обаче не мога да се стърпя - тези спортове - гимнастики, пързаляници - това са все субективни спортове със субективни оценки. Въобще не виждам резон в присъствието на подобни занимания на спортни форуми. Да си се състезават там бутиково и това е.


Нед Фев 21, 2010 11:06 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Еми вдигането на засада или отсъждането на дузпа(ега оня норвежец и помощниците му ен дочекат сутринта ) не са ли също субективни оценки ? :lol:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Фев 21, 2010 11:11 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Да, обаче във футбола имаш голове, по броя на които се определя кой е победител. В художествената гимнастика и фигурното пързаляне такова обективно нещо за измерител няма.


Нед Фев 21, 2010 11:14 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.