Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:57 am



Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Имам 2 - 3 въпроса относно бокса 
Автор Съобщение
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 3:09 pm
Мнения: 3
Мнение Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Първо здравейте, написаното от мен може да ви свучи тъпо но на мен не ми е весело, а ми е някво тъпо и не спокойно ;х .. на 14 съм, 168 висок, 58 кила, в фитнес залата ми казаха, че трябва да кача до 65-66 поне, значи да питам проблем ли е да взема но - експлоде добавката за маса, до сега съм пил гейнър и креатин, занимавам се с фитнес доста от одавна ( поне половин година, но ходих за кеф ) .. и може ли да взимам но - експлоде, да ходя 3 пъти в седмицата на фитнес и 3 пъти на бокс и да кача маса с много трен в фитнеса, на кръговите в бокса и много ядене, искам да ходя на бокс, защото ми казаха, че от бокса китката заздравява и става по широка поне малко, попринцип долу при китката ръката ми е много тънка и изглежда много грозно, особено като я опъна, и така да се каже ме е срам да я опъна като танцуваме, играем волейбол и други .. е да питам от бокса китката ще ми стане ли поне малко по широка както и предмишницата, и може ли да взимам но - експлоде, да ходя 3 пъти на фитнес и 3 пъти на бокс и пак да кача с мн ядене и трен ? ( отговорете и за китката, че съм в критичен случай ;х .. )


Сря Мар 23, 2011 3:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Приятел, не знам дали ще ти се оправи китката от бокс, но по всяка вероятност, физиономията ти ще стане крайно нелицеприятна за танци. Нормално е някои части от организма ти да се развиват тепърва, след като си на 14. Не насилвай природата, всичко ще си дойде на мястото. УСПЕХ!

_________________
1913


Сря Мар 23, 2011 3:33 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 3:09 pm
Мнения: 3
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Ахам .. просто на повечето момчета и момичета в нашият клас ръката долу при китката и е по - дебела и това супер много ме дразни, ако ме разбирате правилно, тегаво ми е ;х .. някой друг дето е тренирал бокс или знае дали ще се оправи, да каже


Сря Мар 23, 2011 3:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm
Мнения: 1336
Местоположение: София, Овча купел
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Пич спортувай си нормално без да обръщаш внимание на глупости ! И идвай на мачове на Славия :mrgreen:

_________________
www.zone1913.com

Андрей Желязков: Славия е завинаги в сърцето ми.

Изображение


Сря Мар 23, 2011 3:39 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Пич, китката ще ти порасне, когато му дойде времето, бъди спокоен. По същия начин някои твои съученици ще имат косми по краката и мустаци преди теб. Това с нищо не те прави по-лош от тях, не се притеснявай. На някои от момичетата ще им пораснат циците по-рано, а на други ще са им по-големи, това е нормално. Важното е кой си, как се държиш и дали те уважават другите хора, заради това, което си.

_________________
1913


Сря Мар 23, 2011 3:42 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Остави ги че на другите са им големи киткете, тва е щото наблягат повече на чекиите!

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Сря Мар 23, 2011 3:45 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 3:09 pm
Мнения: 3
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Мерси :) .. абе то се е видяло, че почвам бокс, просто ми писна :Д .. смис ще отида да видя как е :) .. а добре ли е да комбинирам 3 пъти бокс, 3 пъти фитнес в седмицата и да взимам но - експлоде, и примерно първо да ходя само 2 седмици на фитнес и да взимам добавката и после на бокс и на фитнес или направо бокс и фитнес едновременно с добавката ?


Сря Мар 23, 2011 3:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
момче, не ти трябва бокс, а психотерапевт
от какво се притесняваш? човек е индивидуалност и всеки има собствената си красота
вместо да се тъпчеш с боклуци, намери нещо, което те прави щастлив, тренирай това, което ти доставя удоволствие и нещата с твоето усещане за себе си ще се подобрят
къде са ти родителите? или и те гледат само чалга и сериали?
не се заяждам, но проблема ти е психологически, не антропологичен :wink:


Чет Мар 24, 2011 7:22 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
BlackWind написа:
Остави ги че на другите са им големи киткете, тва е щото наблягат повече на чекиите!

Култ :lol: :lol: :lol:


Съб Мар 26, 2011 1:28 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Имам 2 - 3 въпроса относно бокса
Тренирай каквото ти харесва, но го прави натурално - една правилна диета, съвместно с тренировките, ще направят чудеса с теб. На твоята възраст не е хубаво да си съсипваш черния дроб, а и не се готвиш професионално за състезания. Така че карай по-леко с тия добавки.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Мар 26, 2011 5:47 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.