Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:59 pm



Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща
 Говорилня 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Добро Утро :lol: ...така ще обобщя аз на какво бях свидетел на мача с чорбата и ще дам мойто предложение!Стоян и Тонче бяха със зелените елеци на Ипон и спираха чорбарите които бяха със шалове, куките от друга страна ги връщаха и им казваха или ги предупреждаваха да ги крият и така те минаваха....после станаха едни сцени малко неприятни по време на самия мач, като куките вместо да изгонят чорбарите атакуваха белите фенове....Решението е самое едно, ние от така наречената долна агитка - 3 домакински мача подред си повтаряме, че за мача с говедата ще сме на Черните седалки горе за целта трябва максимална мобилизация и всички да сме там 30 минути по рано!!Тоя път вярвам, че ще отвоюваме нащо си!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Чет Ное 29, 2007 9:39 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4027
Местоположение: София
Мнение 
да, това е добър вариант, този път агитката да е при черните седалки, въпреки че те ще отидат при белите ... еми явно оправия няма ... жалка картинка ... :cry: :evil:

_________________
Изображение


Чет Ное 29, 2007 10:21 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
SaKrAnTo 1913 написа:
да, това е добър вариант, този път агитката да е при черните седалки, въпреки че те ще отидат при белите ... еми явно оправия няма ... жалка картинка ... :cry: :evil:


Ти явно не четеш какво съм написал, говоря за хората от долната агитка, Boys Sofia ще са си на същото място!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Чет Ное 29, 2007 10:23 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Всички заедно до входа, от който влизат обикновенно. И задълже 30 мин. преди мача на стадиона. Аз съм там.


Чет Ное 29, 2007 10:40 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
слависта тия работи кадето ги казваш се правят от 2 години както виждаш без успех.Сигурно ме знаеш кой съм на мача в надежда ела при мене и ще ти разкажа надълго и на широко за какво иде реч.Просто примерите ми са много и не от 1 4ас преди мача 2 часа в наи големия дъжд при 2:2 сме били там стюарди и кво .... НИЩО :?

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Ное 29, 2007 1:15 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
най-се изнервих на мача преди 2 години с говедата 2:2!Въпреки,че беше супер готин мач.аз баща ми и един негов приятел сме седнали където сега е "долната агитка" и като вкарахме гол аз скочих и почнах да се кефя и да викам,до мене баща ми също се зарадва!И като огледах около мене,какво да видя-всички ме гледат лошо!И при гола на Лефски всички около мене скочиха и почнаха да се радват.Можеби и тогава се реших да почна да идвам при Boys Sofia!

_________________
Изображение


Чет Ное 29, 2007 10:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
ето рано или късно всички трябва да сме на 1 място и да се знае 4е а сектор е наш :? 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Ное 29, 2007 10:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
а пък и ебал съм му маиката решиме ли да се качиме на 4ерните седалки идвам и аз :? 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Ное 29, 2007 10:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
100qn написа:
а пък и ебал съм му маиката решиме ли да се качиме на 4ерните седалки идвам и аз :? 8)


Биеме ли буферите ще видиш как целия А сектор ще е бял!!Имаме много фенове и те лека полека почнаха да се връщат!Последните домакински мачове не сме били под 700 човека въпрекис туда, а на мачът с "Ботев" бяхме към 2000!Та биеме ли китайците няма нужда да воюваме за А сектор, той ще си е бял!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пет Ное 30, 2007 9:00 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.