Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:18 pm



Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
 Говорилня 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Другата седмица ще тирсим разрешение на този проблем. Недопустимо е, вярно е.


Сря Ное 28, 2007 6:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
аз съм едно от въпросните зелени елечета и искам да кажа че ние почти нямаме правомощия дори тапаците се опитват билети да ни искат ,но това е друга тема. Искам да дам един конкретен пример какво се случва като се опитаме да направим нещо: на един мач с говедата в едно доста дъждовно време непомня точно кога беше от лявата страна се оказа че има 3 рогати, при един техен гол те се развикаха и последва нормална реакция от страна на СЛАВИСТИТЕ (семки бутилки капачки и т.н.)и отиваики със другия стюард към тах да ги изгоним тъпите ушеви щеха да ни заклиучат .разкараха ни нас преместиха околните с по 2 реда и им направиха кордон да си гледат от там мача :evil: какво може да се очаква от нас следващия път като стане това ще хода да му отперем една тупаница на говедото поне да се знае за какво имам ядове с ушевите 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Сря Ное 28, 2007 7:43 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4027
Местоположение: София
Мнение 
но съм забелязал, че ако има стюарди, те винаги са при трибуната с белите седалки, а при черните няма, и там винаги се навъждат стадата. А най-голямата мизерия е, когато се купуваше от фенклуба билети за мача по 1лв, а ушевите седяха на стълбите и пускаха само тези, които са си купили от 5 ... аз отдолу, а говедата отгоре :evil: сега забелязвам, че поне вече не е така ...

не може ли някаква среща с ръководство, с някакъв администратор, глупав чиновник, но да има някакъв ред в тези неща, някакъв диалог с ушевите, да имат правата да изкарват навлеците от Сектор А и да ги придружават до говеждия сектор ... направо побеснявам, как казваш е така: куките идват, казват му да прибере шала и застават до него ... до некое време ... мамка им !!!

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 8:23 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
еми незнам за тебе ама аз искам да си викам в агитката а не да се занимавам цел мач с рогати 8) :lol:

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Сря Ное 28, 2007 8:30 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Бием буферите,надяваме се на благоприатно време и вярвам в това,че ще има бройка!Относно животните в сектора,мисля че най-удачния вариант е 20-30 мин преди ма4а около въпросните входове да има слависти и да се вдига шум!А разпределението на хората от "долната агитка също е благоприятно :wink: !Ако застанат под козирката,но от другата страна,ще е още по-добре!В такъв случай е гарантирана и яката атмосвера и липсата на животни в района,но трябва да се влзе по-рано мин 20 мин!

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 10:52 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Значи за да не се занимаваш цял мач влезте стюардите примерно час преди мача и застанете всичките от дясната страна на трибуната и като видите говежди с нормален тон им казвате, че не можете да ги пуснете и тук е забранено за тях и да ходят във В сектор. Също така преди това можете да говорите и с полицията и да им обясните, че за да няма ексцесии по време и преди мача сте решили и имате правомощията от ръководството (примерно :wink: ) да ги местите оттам. И 5-10 мин след като почне мача си отивате при BoySSofia и почвате да си викате , а пък "долната" агитка ще седи там и ще ги гони и ще пее и т.н. Ето ви примерно едно организирано решение...

_________________
Изображение


Чет Ное 29, 2007 1:00 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
начи при положение, че сме пръснати на сто и педесе места за организация е напълно безмислено да се коментира.

още повече когато нещата се коментират във второ и трето лице. еле пък във форума.

за такива неща трябва маса. всъщност за всичко трябва маса. за да се вика по-добре трябва маса. за да се всява малко респект трябва маса. за да те уважават трябва маса. и за ракия трябва маса.

въпроса вече защо не желаете или поне не сте показали желание да е така е друг въпрос. сигурно си имате някакви причини.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Ное 29, 2007 1:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Или сигурно се прибираш тъкмо от маса пиян и не може да се усетиш малко...

_________________
Изображение


Чет Ное 29, 2007 2:12 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
не бе, що ги приемаш така нещата. нито те нападам, нито към който и да е. просто така виждам нещата. за мен личното цепенето на две групи от по 15 човека е от безмислено, по-безмислено.

причините както казах всеки си ги има. някой е обиден, друг не иска да седи редом до по малки от него, трети не възприемат идеята за една обща агитка, четвърти сигурно не споделят някои виждания, а на пети му се люпят семки и му се псува по футболистите. всеки си има своите причини.

жалкото според мен е, че по този начин ставаме още по смешни в очите на другите и неадекватни. нищо друго.

лека нощ от мен. ще се видим утре.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Ное 29, 2007 3:06 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Е какво да се прави,не може да накраш някой да дойде при тебе,както е в случая,поне дано се съберат и те мн,че да прогонят говедата!

_________________
Изображение


Чет Ное 29, 2007 9:27 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.