Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:17 am



Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
 Футболен турнир?!? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Точно така... освен този, който ки викнал, още двама!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Съб Яну 19, 2008 8:35 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Пффф лошото е че, бая късно разбирам.Ще направя всичко възможно, ако пък сме по-малко ще вземем по някой играч от другите отбори, за да попълним бройката :wink:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Съб Яну 19, 2008 8:40 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Дам, начи до утре в 10:30! :)

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Съб Яну 19, 2008 8:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Еми да аз съм навит да цъкам и за 2 отбора. На мен супер много ми се играе така че няма проблем ако трябва да попълвам бройка.

_________________
Изображение


Нед Яну 20, 2008 12:05 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
ox абе утре ще се разберем за всичко :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Нед Яну 20, 2008 12:41 am
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 10:33 pm
Мнения: 225
Мнение 
извинявам се, че малко изпържих отбора, но дори и бетоните понякога имат температура :(


Нед Яну 20, 2008 4:05 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
kalco-betona написа:
извинявам се, че малко изпържих отбора, но дори и бетоните понякога имат температура :(


Братле това мнение ти е в 5 часа днеска ?? Как така се разболяваш към 5? Пиши от по рао, че няма да идваш да взимаме други...., от 36 човека не дойдоха само 2-ма което си е в рамките на нормалното - стана супер турнир, който спечели отборът на форума, победил на финалния мач един от отборите на БойсСофия с дузпи, след като Бойс водеха с два гола разлика една минута преди края и все пак мача завърши наравно, при дузпите по здрави нерви имахе играчие на форума и спечелиха турнира:)!! Хубаво поритахме......
Ето и крайното класиране:

1. Отборът на форума
2. Бойс София 1
3. Jordas 1
4. Jordas 2
5. Бойс София 2
6. Бойс София (юноши)

ако не е така класирането некой да ме поправи, но тоя лист с резултатите нещо ми обегна от поглед накрая и го карам на спомени:)
За играч на турнира обявявам себе си, другите да го духат :lol: :lol: , вкарах гол с глава, голове с крак :lol: , а извеждащите ми подавания немаха брой :oops: :oops:, и сега по линии най-доър защитник - Челси, най добър халф Фиго 8) , най-добър нападател Златков и Хипер Тонче(апропо тонче вкара ли гол ?? :lol: , но е див Ултрас и затова го номинирам), най-добър Вратар Каунт Вампириум:), млада надежда - всичките от малките Бойс София, който са на по 15-17, но са по 1.90см. вече :lol: резонния въпрос е с какво ви захранват:)....за ФеърПлей наградата печели Десо - защото дойде и въпреки, че видимо не беше ритал от много време се хвърли с всички сили 8) Най техничен играч - Радо, а играч с най-запомнящи се влизания - Ханса, Друга награда некоя.....аха за организатор на турнира наградата печели Киджани, Най Сексапилен играч на турнира - Косъма :lol: , не за друго, а вече му е време се ожени :shock: :lol:........, ааа и последно Италианца печели наградата за най-добрия футболист сред боксьорите и най-добрия боксьор сред футболистите...други некви награди не се сещам:)

пс. Монка ако четеш да знаеш, че вратарските ти ръкавици са в мен ще ти ги върна през седмицата спокойно:)! И дано турнира стане ежемесечен!! Сега ако има някой сърдит, че не съм го номинирал за най-добър да се номинира сам.....аз така ги видях нещата 8) 8) И Боби бате вземи се обръсни, а като дойде мачът с буферите на волейбол жени пак я пусни :lol: :lol: (шегувам се, сега да не се нещо обидиш)!! Евала на всички които дойдоха и турнира стана факт!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Яну 20, 2008 6:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Къде са ни медалите питам аз ! Иначе финалния мач яко драма :!: Ливърпул и Милан от 2005-та ряпа, пасти и к'во ли още не да ядат :roll:

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Яну 20, 2008 6:28 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Chelsea написа:
Къде са ни медалите питам аз ! Иначе финалния мач яко драма :!: Ливърпул и Милан от 2005-та ряпа, пасти и к'во ли още не да ядат :roll:


Шампиони на турнира ние смееееееееееее!!! Евала на всички, който дойдоха! :)

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Яну 20, 2008 6:32 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
ебаси якото турнирче стана,добре поритахме и се позабавлявахме,по принцип тряяше ние да сме шампиони,ама инфарктни бяха последните минути...жордас ти бате във всеки отбор игра :lol: ,иначе последния мач наистина беше супер готин и драматичен,стевица да не блее,а да ни взима в А отбора.

иначе фиго бате да е халф,наградата заслужава нашето момче,което разпиляваше защитите.

а двойса защитници няма спор кои са-винчо и аз 8)

ае наздраве на всички уцастници и да го правим по-често.

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Нед Яну 20, 2008 6:40 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.