Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:04 am



Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
 Говорилня 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Говорилня
Докато успея да инсталирам някой чат мод за форума, ако искате можете да използвате тази тема за флуд, спам и всичко останало, което мислите, че не заслужава отделна тема.

П.П. Цензура няма. Псувните и клетвите към администраторите и модераторите са позволени, но да знаете, че техните са по силни и хващат повече! :twisted:

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Сря Ное 28, 2007 5:07 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Аре на словесната диария, блудатвото с думите и гавра с езика.


Сря Ное 28, 2007 5:09 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение Re: Говорилня
BlackWind написа:
Докато успея да инсталирам някой чат мод за форума, ако искате можете да използвате тази тема за флуд, спам и всичко останало, което мислите, че не заслужава отделна тема.

П.П. Цензура няма. Псувните и клетвите към администраторите и модераторите са позволени, но да знаете, че техните са по силни и хващат повече! :twisted:

Виш батка славистите несме кои знае колко за да се калнеме и караме :!: но сички тука сме с различни характери и понякога стават спречкваниа :!: НО НАС СИЧКИ ТРЯБВА ДА НИ ОБЕДИНЯВА СЛАВИЯ :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Сря Ное 28, 2007 5:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Така е, споко няма драми.


Сря Ное 28, 2007 5:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение Re: Говорилня
BlackWind написа:
Докато успея да инсталирам някой чат мод за форума, ако искате можете да използвате тази тема за флуд, спам и всичко останало, което мислите, че не заслужава отделна тема.

П.П. Цензура няма. Псувните и клетвите към администраторите и модераторите са позволени, но да знаете, че техните са по силни и хващат повече! :twisted:
Аз твойте теми не съм виждал как ловат, ма и не искам. (особено и точно преди мачО в илиенци) 8)

_________________
Изображение
Изображение


Сря Ное 28, 2007 5:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение 
искам да ви кажа, че познавам доста хорица, които са фенове на Славия, но не стъпвали с години на стадиона, просто марката БГ футбол няма с какво да ги привлече, а и животът е тежък, други неща са им на главата ... за съжаление е така, трябва да се разчита на младото поколение ...

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 5:57 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Малките ще удържат на натиска и подигравките на връстниците си ако направим няколко силни сезона, а иначе мисля че е готино като по-големи се връщат на стадиона, влизат с нова жар и ако се замислите каква е публиката в последните мачове ще видите, че не сме събрани плътно в една агитка, а по целия "А" сектор има хора, които са активни. С Говедата живот и здраве (жалко, че ще е такъв вълчи студ) ще сме по-компактни и ще е лудница.


Сря Ное 28, 2007 6:03 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
SaKrAnTo 1913 написа:
искам да ви кажа, че познавам доста хорица, които са фенове на Славия, но не стъпвали с години на стадиона, просто марката БГ футбол няма с какво да ги привлече, а и животът е тежък, други неща са им на главата ... за съжаление е така, трябва да се разчита на младото поколение ...

Да но лошото е че поколенята несе запазват :!: Аз познавам много слависти на които децата са им от леффски и цска :!: И така с годините има се по малко млади слависти :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Сря Ное 28, 2007 6:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Да, така е за жалост. Заради средата започват за ходят на другите мачове, но аз съм сигурен, че в сърцата им Славяи не е забравена и при някои мач срещу силен противник в ЕКТ ще дойдат на сезона и ако играем добре ще останат.


Сря Ное 28, 2007 6:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение 
Boris III написа:
Малките ще удържат на натиска и подигравките на връстниците си ако направим няколко силни сезона, а иначе мисля че е готино като по-големи се връщат на стадиона, влизат с нова жар и ако се замислите каква е публиката в последните мачове ще видите, че не сме събрани плътно в една агитка, а по целия "А" сектор има хора, които са активни. С Говедата живот и здраве (жалко, че ще е такъв вълчи студ) ще сме по-компактни и ще е лудница.


к'ва лудница, като отляво при черните седалки са ми се насъбрали стадо говеда, всеки мач е така. А в ложите Венци седи и не му пука, не мога да разбера, защо фенове на Славия, които са стюарди в този мач ( зелените елечета ) не застанат от двеет страни на сектор А и да изселят говедата, да им гледат билетите, да ги проверяват за шалове ако трябва, но т'ва е недопостими, т'ва си е гавра, мене не ме боли толкова от загубата, колкото от тия лайна ... и всеки път разправии, викове и така всеки мач ... то бива бива, ама такова чудо никъде няма ...

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2007 6:22 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.