Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:32 pm



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Ради Кирилов отново няционал 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Ради Кирилов отново няционал
Ето, че при нормално треньорско ръководство на националния, е лесно да произведеш национал. Ради Кирилов успя да се върне в селекцишята след няколко добри мача за нас, Галин също остава в групата. Хичо също е викнат. Славия си е марка, произвеждаща национали.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 11, 2019 8:23 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Ради Кирилов отново няционал
Стергиакис е младежки национал на Гърция

Талантливият вратар на Славия - Антонис Стергиакис, получи дебютна повиквателна за младежкия национален тим на Гърция.

Стергиакис прави силен сезон за "белите", въпреки че беше изпаднал в немилост пред президента Венцеслав Стефанов, след като негови роднини провалиха готов трансфер в Холандия.

19-годишният страж до момента е играл за националните отбори на Гърция до 17 и до 19 години.

Вратарят на Славия попадна в списъка от 22 играчи, които Антониос Никополидис привика за предстоящите контролни мачове със Словакия (22 март в Жилина) и срещу Черна гора (26 март в Атина).

_________________
Изображение


Чет Мар 14, 2019 10:44 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Ради Кирилов отново национал
Ради Кирилов: Славия е важна крачка за мен

Футболистът на Славия Радослав Кирилов смята, че отборът има класата и качествата да стигне до седмото място и евентуален бараж за Лига Европа.

„Надявам се да сме достатъчно добри, за да успеем да постигнем целта си”, заяви Радослав Кирилов.

В интервю за „Преди кръга” по DIEMA SPORT Кирилов разказа за живота и кариерата си до момента.

„В моя квартал бяхме доста момчета на една и съща възраст, играехме на улицата и се запалих по футбола. Започнах в Септември Симитли, който после се обедини с Македонска слава. Поиграх малко, след което заминах за Италия с моите родители. Не е лесно на 12 години да заминеш за чужда държава без да знаеш езика и да познаваш никой. Помогна ми фактът, че бях с моето семейство. Спомням си, че с баща ми отидохме до най-близката школа по футбол. Записах се да тренирам там. Имаше хора, които наистина разбират от футбол”, сподели Радослав Кирилов.

„В един момент прецених, че е по-добре за моето развитие да направя нещо по-различно. Излезе опцията да се върна в България с екипа на Берое. Тогава отборът трябваше да играе за Лига Европа и реших да направя тази стъпка. Но там имах други проблеми, доста тежка контузия, която ми попречи да покажа това, което мога. След Берое отидох в Пирин. Доста странна година, но може би най-хубавата за мен във футбола”, каза още Радослав Кирилов и продължи:

„Славия е една доста важна крачка за мен. Радвам се, че попаднах на това място. Чувствам се освободен и играя с наслада. Мисля, че с времето ще изградим един отбор, който наистина ще бъде добър. Мисля, че отборът има класата и качествата да стигне до седмото място и евентуален бараж за Лига Европа. Надявам се да сме достатъчно добри, за да успеем да постигнем целта си.”
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... men-536075

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Апр 05, 2019 10:04 am
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Съб Мар 03, 2018 3:52 pm
Мнения: 10
Мнение Re: Ради Кирилов отново няционал
Сега май си играе редовно в Румъния?


Чет Яну 28, 2021 10:50 am
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Вто Авг 25, 2020 7:16 pm
Мнения: 8
Мнение Re: Ради Кирилов отново няционал
При нас е ква румъния


Нед Яну 31, 2021 12:27 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.