Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Юни 06, 2024 12:37 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 пач за А група за фифа 2005 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
stefan написа:
Аз го казах на мача с ЦСКА..... много е добра кръпката към играта само където ми писна да слушам песните на уефски и цска кат си играя мачовете с тях и ги бия с по 3-0 :lol:
Абе нещо не го намерих пача..Ще ми кажеш ли откъде си го свали ?

_________________
Изображение


Чет Мар 10, 2005 3:11 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
ronaldo написа:
stefan написа:
Аз го казах на мача с ЦСКА..... много е добра кръпката към играта само където ми писна да слушам песните на уефски и цска кат си играя мачовете с тях и ги бия с по 3-0 :lol:
Абе нещо не го намерих пача..Ще ми кажеш ли откъде си го свали ?


Oт форума на спортбг....там има и форум на славия където ако искате също може да пишете.
http://www.sportbg.com/forums/index.php?act=idx
това е сайта на самия форум. Пача можеш да го намериш в раздела игри и забави.........абе ето ти го направо сайта: http://www.sportbg.com/forums/index.php?showtopic=24623


Чет Мар 10, 2005 9:32 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Мерси много пич... :lol:

_________________
Изображение


Чет Мар 10, 2005 10:22 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
Излезе нов пач за Фифа 2005. Ама като гледам какви са подобренията въобще не ми се ще да го дърпам - има нови песни и знамена на цска "Левски" локо пд....лотекс и локо сф. Направо е срамота. Дори буферите имат песни там вече....има лицата на играчи на Берое....само нас ни няма....
Затова дайте още от са да се подготвим като хората ако има следващи подобрения - ако имате снимки на знамена на Славия прикачвайте ги тука за да ги имаме на едно място, а не пак в последния момент да се чудим и пак да издухаме....същото се отнася за някви скандирания. Ако има повечко хора на мача с Литекс някой може да запише песните и скандиранията....нямам идея как де ама ако имате магнетофонче или нещо от сортаааа....


Сря Мар 23, 2005 6:43 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.