Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Юни 16, 2024 4:41 pm



Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Инцидентите с автобуса в Стара Загора 
Автор Съобщение
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:17 am
Мнения: 84
Мнение Само Савия
sashe vzemi nqkvi merki :!: kakvo se karate za gluposti :?: :?: :?: mi mnogo qsnu che imashe butilka i ne beshe edna a tri nikoi ne vidq kak metnaha kamuk po nas nakraq na macha nali :?: ako nqmashe patrulki ne butilki a kamuni shtqha da mqtat po nashiq reis :!:


Пон Мар 03, 2008 8:27 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 9:08 pm
Мнения: 33
Местоположение: България
Мнение Re: Само Савия
Bytheway® написа:
sashe vzemi nqkvi merki :!: kakvo se karate za gluposti :?: :?: :?: mi mnogo qsnu che imashe butilka i ne beshe edna a tri nikoi ne vidq kak metnaha kamuk po nas nakraq na macha nali :?: ako nqmashe patrulki ne butilki a kamuni shtqha da mqtat po nashiq reis :!:


За това си прав няма спор. Съгласен съм с тебе.


Пон Мар 03, 2008 8:31 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:17 am
Мнения: 84
Мнение .........
както и да е Само Славия :D Момци в сряда се срещам със Стевица :!: не може тва да продължава трябва да ни чуят :wink:


Пон Мар 03, 2008 8:41 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
BOY-1913 написа:
ITALIANECA86 написа:
BOY-1913 написа:
C/\ABuCTA написа:
BOY-1913 написа:
service_crew написа:
Death_Squad написа:


Днес се засекох с единият от тях , който е ритал автобуса и ми се оплака , че са стоели и 24 часа в ареста :roll:


Кой на кого е ритал автобуса, че не можах да разбера?


Tи май не си от най-умните...


Ми Вие така се изразявате, че не мога да Ви хвана мисълта толкова разпокъсано всеки обяснява, че не знам. Значи някой от Берое е ритал автобуса на агитката на Славия като в същото време друг го е замерял с нещо и в отговор на всичко това Вие сте хвърлили бирена бутилка в краката на тоя от Берое дето е хвърлял по рейса, обаче тоя не съм аз а бутилката е хвърлихте пред моите крака. Ясно няма значение както и да е.

Типа от каде се пракна бе педал и какъв се явяваш в тоя форум славислиси какъв си и какво праиш редом до феновете на берое като си с този ник И КАКВА СМЕТКА ТЪРСИШБЕ ТАЯ БУТИЛКА ТРЕАШЕ ДА ТИ СТРОШИ ПРОСТАТА КРАТУНА :lol:


А бе момче мери си приказките, че аз като съм викал в агитката на СЛАВИЯ ти си лазил под на майка ти късата поличка бе като някоя рязгонена ученичка на име Величка дето все едно са я ощипали за задника в 9-ти клас! Ти кой клас си я кажи? А ха ха ха!
:D :) :lol: :D :) :lol: :lol: :lol: :D :) :) :D :lol: :lol: :D :) :lol:

Не ми викаи момче бе говнио в агитката бил ТИ НЕЗНАЕШ КАДЕ Е СТАДИОНА БЕ А за това каде сам лазил НАЛАЗВАМ МАИКАТИ В КАКАОВАТА СЕВ :!: А админа незнам какво чака а не махне тоя олигофрен от могилино като е явно че е некои от ония провокаторчета с нов ник :!:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Пон Мар 03, 2008 8:58 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 9:08 pm
Мнения: 33
Местоположение: България
Мнение 
ITALIANECA86 написа:
BOY-1913 написа:
ITALIANECA86 написа:
BOY-1913 написа:
C/\ABuCTA написа:
BOY-1913 написа:
service_crew написа:
Death_Squad написа:


Днес се засекох с единият от тях , който е ритал автобуса и ми се оплака , че са стоели и 24 часа в ареста :roll:


Кой на кого е ритал автобуса, че не можах да разбера?


Tи май не си от най-умните...


Ми Вие така се изразявате, че не мога да Ви хвана мисълта толкова разпокъсано всеки обяснява, че не знам. Значи някой от Берое е ритал автобуса на агитката на Славия като в същото време друг го е замерял с нещо и в отговор на всичко това Вие сте хвърлили бирена бутилка в краката на тоя от Берое дето е хвърлял по рейса, обаче тоя не съм аз а бутилката е хвърлихте пред моите крака. Ясно няма значение както и да е.

Типа от каде се пракна бе педал и какъв се явяваш в тоя форум славислиси какъв си и какво праиш редом до феновете на берое като си с този ник И КАКВА СМЕТКА ТЪРСИШБЕ ТАЯ БУТИЛКА ТРЕАШЕ ДА ТИ СТРОШИ ПРОСТАТА КРАТУНА :lol:


А бе момче мери си приказките, че аз като съм викал в агитката на СЛАВИЯ ти си лазил под на майка ти късата поличка бе като някоя рязгонена ученичка на име Величка дето все едно са я ощипали за задника в 9-ти клас! Ти кой клас си я кажи? А ха ха ха!
:D :) :lol: :D :) :lol: :lol: :lol: :D :) :) :D :lol: :lol: :D :) :lol:

Не ми викаи момче бе говнио в агитката бил ТИ НЕЗНАЕШ КАДЕ Е СТАДИОНА БЕ А за това каде сам лазил НАЛАЗВАМ МАИКАТИ В КАКАОВАТА СЕВ :!: А админа незнам какво чака а не махне тоя олигофрен от могилино като е явно че е некои от ония провокаторчета с нов ник :!:


Ти си за махане, а не аз :lol:


Пон Мар 03, 2008 9:07 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 11:54 pm
Мнения: 46
Местоположение: Sofia
Мнение 
хахахаха ха ха BOY-1913 поспри се малко.Какъв е тоя наплив и с кой ще се сприятеляваш :lol: :o :) :D 8)


Пон Мар 03, 2008 9:14 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Бой - 13(Мишок)...моли се да не те срещнем 8)....Италианче една тренировка братле ти пожелавам да имаш със спаринг партньор тоя с многото никове, да поупражняваш удари от инерция :lol: !!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 03, 2008 9:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
jordas написа:
Бой - 13(Мишок)...моли се да не те срещнем 8)....Италианче една тренировка братле ти пожелавам да имаш със спаринг партньор тоя с многото никове, да поупражняваш удари от инерция :lol: !!


Е това в скобите е за мен :lol: :lol: :lol:


Пон Мар 03, 2008 9:26 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
jordas написа:
Бой - 13(Мишок)...моли се да не те срещнем 8)....Италианче една тренировка братле ти пожелавам да имаш със спаринг партньор тоя с многото никове, да поупражняваш удари от инерция :lol: !!

Жоре бате кво да го бием тоя смешник той е бит от господ

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Пон Мар 03, 2008 9:32 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
mishkar написа:
jordas написа:
Бой - 13(Мишок)...моли се да не те срещнем 8)....Италианче една тренировка братле ти пожелавам да имаш със спаринг партньор тоя с многото никове, да поупражняваш удари от инерция :lol: !!


Е това в скобите е за мен :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: моли се с тебе да не се срещнем...щото имаш да черпиш за Челси-Тотнъм ама си направи пас :lol: .....

пс. Кога ще удостоиш с внимание мач на Славия най-накрая ? Айде с пловдивския трамвай те очакваме...ще има и некоя друга бутилка за стимул преди или след :lol: :lol: Апропо Бобката се държа като ебати трезвеника по време на екскурзията - интелигентно момче :lol: , това сериозно (дори ни предложи царски транспорт до Ст. З, но ние отказахме с мотива да сме у рейса, който за жалост го блъсна камион докато беше паркиран :lol: :lol: )

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 03, 2008 9:35 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.