Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Юни 16, 2024 2:37 pm



Отговори на тема  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
 Знаме за 95-годишнината 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7239
Мнение 
atm написа:
И ОТ МЕН 50 ЛВ.
ще се чуя със слависта за да му ги дам или saract пусни ми сметка на ЛС да ги преведа

Обърни се към jordas.


Нед Мар 30, 2008 9:31 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3159
Местоположение: Гетото
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
service_crew написа:
Dobre pri nali4ieto na izlishni pari ( pone taka razbiram ) napravete po-golqmo zname !!! Nas ne ni mislete za nashiqt si proekt , zashtoto za nego parite sa nalice - v smisal ne e neobhodima finansova pomosht !!!!


Еми на мен kijani ми се обади и ме пита ако има кинти да направим и знамето на mittag. На мен ми е все тая. Имаме достатъчно пари за да го направим близо 6,40х5,20 нещо такова излизаше. И ще струва 500 и нещо. Ако можете вие да направите сами знамето на mittag перфектно. Тогава това ще го направим макс голямо за събраните пари. Пишете да кажете.

И последно да се знае - какво да пише. Повечето хора са за ТОВА СМЕ НИЕ! КОИ СТЕ ВИЕ?! И аз съм по-склонен това да пише.



Az mislq 4e prikazvame za razli4ni znamena ... izvinqvam se ako e taka ...

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Нед Мар 30, 2008 10:45 pm
Профил ICQ
Луд за връзване

Регистриран на: Нед Ное 30, 2003 3:14 am
Мнения: 368
Местоположение: СОФИЯ
Мнение 
Аз не съм ходил от много време на мач на Славия, заради случай 95 годишнината на Славия ще дойда на мача с ЦСКА и бих искал да дам 10 лева за знамето. Моля някой да ми каже как да стане това.

P.S. Писах на jordas


Нед Мар 30, 2008 10:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
agg написа:
Аз не съм ходил от много време на мач на Славия, заради случай 95 годишнината на Славия ще дойда на мача с ЦСКА и бих искал да дам 10 лева за знамето. Моля някой да ми каже как да стане това.

P.S. Писах на jordas
Е така трябва е! Старите птици отново да почнат да идват на мачове и то редовно, обаче манталитета на слависта по начало е страшен... :oops:

_________________
Изображение
Изображение


Нед Мар 30, 2008 11:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
агг-приятел притеснявам се,че ще останеш бая разочарован,щом това ти е първият мач от бая време насам,дано греша,иначе заповядай...

относно знамето има грешка мисля,за нашето знаме ние си имаме средства и всичко сме си направили,а за знамето на митаг,ако останат пари от проекта може да ти дадем за неговата направа,така мисля,не знам за вас.

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Пон Мар 31, 2008 12:21 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Последно правиме голямото знаме с размери 6 и 40 на 5 и 20...ще струва над 500 лв....!Това е засега...варианта с знамето на миттаг засега пропада!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 31, 2008 8:31 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
След малко нося знамето за печат. Така последно решихме остава само НАЙ-СТАРИТЕ НАЙ-ВЕРНИТЕ!!! Белким съм угодил на всички :lol: Ще бъде с размери 6,40 на 5,17 . Ще струва 522 лв. За сега в наличност имаме 460 лв. но заплащането ще стане при взимането когато е готово. Който може да даде за тези 2-3 дена още ще е добре дошло, да пише на jordas, но ако трябва ще ги дадем парите и това е. Знамето ще бъде направено.

_________________
Изображение


Пон Мар 31, 2008 1:05 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
да аз съм сметнал и некой които не са дали, а некой и дадоха по малко...абе явно не ставам за счетоводител :lol: , но е факт парите са 460( 474 лв. по последни сметки и разговора ми със Слависта), а по списъка ми са 500 и кусур. Недостигат 60(50 вече след последните уточнения) лева, които не са проблем...все пак който иска да даде!
Знаме ще има при това голямо!Мойта идея беше да има и за факли и за други неща, но зача с Вихрен и това ще бъде!


пс. Сега открих каква е причината за несъответсвието - аз смятам и 30 лева които още не са преведени по сметката ми от VSP99, защото доколкото разбрах от него имало несъответствие с IBAN номера ми, смятам и 20 лева на Слависта - които той даде за да има листовки!
Заключението е, че не мога явно да смятам.... :oops:

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 31, 2008 1:11 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Вече последно...., че и аз се ошашавих тотално с тия сметки, списъци и размери на знамена :oops: Знамето ще струва 400 лева - Смисъл такъв, няма нужда никой да дава още кинти!! Това е което сме го събрали - като остават 74 лева екстра - които 74 лева ще формират нашия малък засега бюджет, за знамето на миттаг, което се надяваме да бъде готово за мача с Вихрен, ако ли не ще стоят за фенски разходи като факли, ленти и други артикули!!
Слависта ще ви даде последни разяснения относно размерите на знамето, които са намалени защото са продиктувани от някаква машина за плат или нещо такова.....Това е, знамето ще е готово на 3-ти!!Ще продължавам да ви давам пълен отчет какво се купува или прави с парите за да сте наясно за какво се разходват !!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Мар 31, 2008 4:06 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3159
Местоположение: Гетото
Мнение 
На мене сигурен човек ми каза , че по-принцип разрешават факли да се внасят на армията !!! Зависи дали ще се направят на нас , ушатите !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Мар 31, 2008 4:11 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.