Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:38 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Как подкрепяте отбора? 
Автор Съобщение
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение БЪЛГАРИ ЮНАЦИ
OK!!!!
П.С.
САМО СЛАВИЯ!!!! И БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!! ЕЙ бееее требваше да ги бием тия Руснаци вееее!!! Да му се невиди!!!! Но бяхме страхотни и заслужавахме да бием!!!! Айде Само Славия !!!!!!!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Сря Мар 31, 2004 10:15 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm
Мнения: 130
Местоположение: Espoo
Мнение 
България-Русия 2:2 (Бербатов-2;Съйчов-2)
Несигурни в защита, безидейна средна линия(особено първото полувреме) и един голям Бербатов.
Второто Янкович и Лазаров раздвижиха доста играта, Иванков и той се включи много добре.
Но като цяло слабичко. Не Европейското с такава игра... :?


Чет Апр 01, 2004 3:00 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12900
Местоположение: SOFIA
Мнение 

А какво ще кажеш за Чавдар-бил е най-добрия при младежите:-D!!!!
ДА ОТИДЕМ ДА ГО ВИДИМ СРЕЩУ ЛОКОМОТИВ!!!!!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Апр 01, 2004 6:00 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Според мен причината в слабата игра на нашите беше,че нямат мотивация.Аз бях на мача и не съм много доволен.Виж обаче към средата на второто полувреме се разиграха,но не достатъчно.Но добре,че тоя глупак пропусна дузпата........еллеел че го бяхме загазили яко.....Аз мисля,че момчетата могат много повече стига да имат достатъчна мотивация.Мисля,че беше редно,все пак да се представят по-добре пред родната си публика.Аз отидох да гледам как ги смазваме със страхотна игра и не им даваме да барнат топка.А тия си се разхождаха по полето без нашите да ги покриват.Пламен Марков трябва да постегне защитата щот,ако продължаваме така не ги виждам на Евро 2004.Абе за Еврото ще се стегнат момчетата и ще бием всички застанали ни на пътя.......... БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пет Апр 02, 2004 11:53 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12900
Местоположение: SOFIA
Мнение 

И националния отбор страда от калпава отбрана като Славия.Добре,че поне някои футболисти са привлекли вниманието на чуждите мениджъри.Ако е вярно това за Бербатов,ако и други отидат да играят в силни отбори,смятам че пред лъвовете се откриват добри перспективи в бъдеще...Леверкузен,Селтик,Волфсбург, все пак са далеч от класата на Барселона.(Предварително ще попитам тези,които ще кажат за мача Селтик-Барса...:А хареса ли ви мача?:))

Слабичко играхме,но да не забравяме ,че това си беше един тестимониал само.И преди САЩ94 люскахме ремита с екзотични арабски тимчета,помните изпращането с Украйна(с треньор Олег Базилевич),каква помия се изля...И помните какво стана после.

Сега едва ли ще направят такъв подвиг,но имаме сили да излезем от групата.Даже сме длъжни да елиминираме скандинавските коне,за да не гледаме ГРОЗЕН футбол във втората фаза.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Апр 02, 2004 5:18 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Абе Бербо,момчето много добре си играе,смятам че заслужава да отиде в "Милан",ако го вземат разбира се.Аз прочетох във вестника,че някакъв човек на "Милан" бил дошъл да гледа Марто Петров,пък харесал Бербо.Абе са който си го може,така е!!

Аз също мисля,че ще минем предварителните групи.Даже съм убеден!!!Дано да продължим и след това напред,а не веднага в първия мач да отпаднем.Няма да ни е никак лесно в групата де,при положение,че с нас са още Италия,Дания,Швеция.Е на са Шведите биха Англия с 1:0,пък и много от техните играчи играят в много класни отбори.Същото и с Дания!!! А за Италия,стига само да и кажеш името и вече знаеш за какво става въпрос.

Но защо пък ние да не изненадаме всички тези прехвалени отбори и да ги бием като "маче у диреко".Тогава ще ги видим тези техни толкова големи играчи как се вайкат и се тръшкат.

Аз смятам,че сегашния ни национален отбор играе по-добър футбол,отколкото отбора ни през 1994.Сега играта ни е по-комбинативна,а тогава малко или много е било до индивидоални умения.Вярно че и играчите бяха страхотни,но това е друг въпрос.

П.С.
Ама как им го начукахме на проскубаните петли(Фрация)а?????До ден днешен ни помнят :twisted: :twisted:
Айде само СЛАВИЯ!! И най-вече БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пет Апр 02, 2004 11:11 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm
Мнения: 130
Местоположение: Espoo
Мнение 
Човек на Барселона гледа Мартин, но е харесал Бербатов.
Не че е важно де.
Срещу Камерун чакаме по-съсредоточена и стойностна игра.


Нед Апр 04, 2004 12:31 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Е срещу Камерун ще се представят по-добре.Поне се надявам :D :D И до Европейското не остана много.....Айде само СЛАВИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пон Апр 05, 2004 7:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Abe dokato ne vzemat Djoreto za desen bek..niama da se opraviat neshata :)))SAMO SLAVIA !!!! :lol: :lol: :lol:


Чет Апр 08, 2004 12:56 am
Профил ICQ
Мнение 
sega e vremeto da potkrepime odbora v pyrvite 2 ma4a :twisted: :mrgreen:


Чет Юли 08, 2004 1:36 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.