Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:19 pm



Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Поредната Идея за Протест! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение Поредната Идея за Протест!
Допреди мачовете с Черноморец и "Марек" да си призная вярвах, че нещо се е подобрило за по добро в клуба...уви както всяка година съм се лъгал!!Мисля, че е време да се действа...докато не почнат да ни ушиват пак с по 6 гола разлика!!Давайте всякакви идеи за протест.....дали ще е открито писмо до медиите с молба В.С. да напусне Славия(подобно нещо до сега не е правено)...или ще са скандирания против ръководството на мачът с Цска...трябва да се направи нещо, защото верно ни писна на всички!!При очакваната загуба от Цска другата събота предлагам да измислим нещо!!Мойта малка победа е, че убедих баща ми да дойде на мача защото той подобно на много други разсъждаваше, че няма смисъл да си къса нервите!!Смисъл има и той е да се постараеме да ги скъсаме и на някой друг, поне за собствено удовлетворение, наясно съм, че нищо не сме в състояние да променим...но да покажем поне достойно своята позиция!!

пс. Колко години вече нямаме победа над Цска(някой броил ли ги е), мисля, че са повече от 10??

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Сеп 23, 2007 1:03 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Мисля,че ако няма потенциален куповач на Славия,по-добре с Венци от колкото без :( Мн ми е тежко да го кажа!Толкова ми се иска да се появи някой заможен,на който славия му е близко до сърцето,но е малко вероятно...

_________________
Изображение


Нед Сеп 23, 2007 1:13 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение Re: Поредната Идея за Протест!
jordas написа:
пс. Колко години вече нямаме победа над Цска(някой броил ли ги е), мисля, че са повече от 10??


Да бе, 20! :lol:

ПП: Няма какво да убеждаваш за протести. Не разбрахте ли че старата Славия я няма? Сега има друга, която си има собственик в един по-различен капиталистически свят, собственик, когото не го е грижа за твоето мнение. Така, че има два пътя или харесваш новата Славия, или въздишаш по старата!!!

_________________
100


Нед Сеп 23, 2007 1:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение Re: Поредната Идея за Протест!
Josif написа:
jordas написа:
пс. Колко години вече нямаме победа над Цска(някой броил ли ги е), мисля, че са повече от 10??


Да бе, 20! :lol:

ПП: Няма какво да убеждаваш за протести. Не разбрахте ли че старата Славия я няма? Сега има друга, която си има собственик в един по-различен капиталистически свят, собственик, когото не го е грижа за твоето мнение. Така, че има два пътя или харесваш новата Славия, или въздишаш по старата!!!


Буквално най-тъпото мнение, което си писал някога!!! :evil:

_________________
Изображение


Нед Сеп 23, 2007 1:25 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Протест ОК ама да се включат всички ...

иначе преди 5 години ги бихме чорбата на армията 0:2 ама тфа беха некфи плейофи :lol:

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Сеп 23, 2007 1:42 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Какво толкова е станало - 2 загуби...голяма работа! Когато се играе честно е така:победи,равни,загуби. Вижте Литекс и на тях навън им е трудно, когато се играе честно е така. Никой не е виновен, че на голяма част от феновете им се струваше, че "Марек" са едва ли не Люксембург. А и ние не сме Арсенал. Ако биеме чорбата всичко ще се забрави, ще сме щастливи и доволни, а накрая пак 5-ти или 6-ти, ама ще сме били чорбата. Искам да играят честно и да падат, и да свършват наравно, и да бият.


Нед Сеп 23, 2007 1:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
не от чорбата загубите винаги са били особенно болезнени, миналата година на армята не искам да си спомням, с Бербатов и Букарев ни биехе с по 9 души..такъв смях бяхме, помян че Бербатов беше казал ние Славия и с 7 човека можем да ги бием :oops: ......а иначе е ясно, че не всички можеш да ги накараш да протестират...виждаш и тук един за друг против....20 човека да ревнат оставка и другите ще ги последват аз съм сигурен!Наистина на много хора им писна.....

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Сеп 23, 2007 1:52 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
mishkar написа:
Какво толкова е станало - 2 загуби...голяма работа! Когато се играе честно е така:победи,равни,загуби. Вижте Литекс и на тях навън им е трудно, когато се играе честно е така. Никой не е виновен, че на голяма част от феновете им се струваше, че "Марек" са едва ли не Люксембург. А и ние не сме Арсенал. Ако биеме чорбата всичко ще се забрави, ще сме щастливи и доволни, а накрая пак 5-ти или 6-ти, ама ще сме били чорбата. Искам да играят честно и да падат, и да свършват наравно, и да бият.


Е това е така, аз като гледам статистиката до 89 година, верно не сме ставали шампиони обаче редовно сме били Лефски и Цска...и се е играл футбол, 82 имаме 1/4 финал в Европа...тия 12 години които продължават са най-тежките в историята на Славия..никакъв футбол, никакви важни победи и никакви амбиции за нищо....е как да си траеме??...и Бг. Футбола е всичко друго но не и честен...особенно пък нашия отбор!!И аз съм навит биеме Лефски, Цска и сме 5-6 ок....обаче нали се сещаш, че няма да стане!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Сеп 23, 2007 1:57 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение Re: Поредната Идея за Протест!
C/\ABuCTA написа:
Josif написа:
jordas написа:
пс. Колко години вече нямаме победа над Цска(някой броил ли ги е), мисля, че са повече от 10??


Да бе, 20! :lol:

ПП: Няма какво да убеждаваш за протести. Не разбрахте ли че старата Славия я няма? Сега има друга, която си има собственик в един по-различен капиталистически свят, собственик, когото не го е грижа за твоето мнение. Така, че има два пътя или харесваш новата Славия, или въздишаш по старата!!!


Буквално най-тъпото мнение, което си писал някога!!! :evil:


Не ме изненадваш! Да си жив и здрав!

_________________
100


Нед Сеп 23, 2007 2:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Ние сега и футболисти нямаме. Като се сетя през 80-те...Чорбата с Пенев,Костадинов и Стоичков 3-1 (каква вечер). Сума ти играчи имахме и то без национал ( пуснат от време на време от кумова срама я Банана, я Пацо Симеонов ), Говедата 3-1 и то с Вили Вуцов....От Буферите 5-1 паднахме, ама като пердашиш говедата 4-1 на Герена за купата и не ти пука, верно гадно ти е 2-3 дена, докато те бъзикат, но после пак си си ти. И на по-младите ще кажа, че и тогава си бехме толкова на трибуните аз ходех, но явно други са се отказвали и не се мислеха протести, заради това че понякога се налагаше чорбалан да ни бият, за да станат шампиони или да свършим с тях 2-2, за да вземе стоичков зл. обувка....


Нед Сеп 23, 2007 2:23 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.