Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:51 pm



Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Поредната Идея за Протест! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Стефан написа:
Какъвто и да ни е отбора, нашата задача като фенове е да си го подкрепяме- особено в такъв мач. Ефекта да седиме с гръб и да не подкрепяме Славия- ще е просто едно нищо и никакво евентуално отразяване по медиите, което абсолютно нищо няма да промени. Къде, къде по големи агитки от нас не са постигали нищо с бойкоти и др неща, така че не се самозаблуждавайте....(пример Партизан, "Ботев", и тн и тн). Работата ни е да сме си с отбора... , дали бием или падаме.... е на всеки му е гот да бием само, но такъв филм няма....а ишстинския фен е този, който си подкрепя ВИНАГИ отбора, независимо бием или падаме, независимо ВС или някой друг е президент.


Оффф не е нужно да сме 10 000 за да постигнем нещо! Стига с тоя комплекс, че сме мн малко. Само с това се оправдаваме непрекъснато. "Много сме малко нищо няма да променим" Всички само тва повтаряте!!! Ми колкото сме толкова. Айде пък да вземем и да пробваме нещо,а?! Е така за разнообразие на непрекъснатото циврене колко сме малко и как нищо не зависи от нас. Аз пък казвам според мен истински фен не е този който няма да подкрепи отбора си в 1-2 мача, а този който не се опитва да промени положението в което е отбора в момента :!: :!: :!:

А, Стефане да ти кажа, че да отбора трябва да бъде подкрепян независимо какво става, но мисля че 12 години сме го подкрепяли по този безпрекословен начин и мисля, че е време да покажем, че ни писна от венциСлавия все пак.

_________________
Изображение


Вто Сеп 25, 2007 9:25 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
1. Влизане 15 минути по-късно
2. Стоене с гръб към терена и игра на карти
3. Позиция в края на сектор А към сектор Г
4. Никакви емоции по време на самия мач, независимо положителен или отрицателен за нас резултат
5. Евентуален транспарант "FairPlay"
6. На полувремето, когато чорбата утихне - бурно викане против WC
7. Второто полувреме по някое време, в зависимост от резила, може и да си тръгнем (така де - трудно е да се стои толкова време прав и то с гръб към терена)

Казвате ДА и ще съм сред агитката на Славия. Освен това подобни протести трябва да продължат всеки мач до победата - никакво предаване, ако ще да се продължи 5 години. В противен случай бавно и равномерно феновете като мен ще продължават да изчезват, а и другите по други причини.


Първо ''Добре Дошъл отново" :lol: :wink: , второ като гледам май протест няма да има..или се готви някаква свръх изненада!:).....иначе си прав за всичко, но........................

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Сеп 26, 2007 11:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Ð


Чет Сеп 27, 2007 12:40 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 3:23 pm
Мнения: 197
Мнение 
Какъвто и протест да има няма да постигнем нищо.Протестът е главно срещу ВС,тоест срещу мачовете които продава.Еми като протестираме все едно ще го трогнем.Те мачовете са продадени отдавна.Съжалявам за настроиката ми ама според мен това е реалността.По-добре ще е да подкрепяме отбора през целя мач и да се надяваме че с търпение нещата ще се оправят.Като гледам как се развива школата има някакво бъдеще.

П.П.Един евентуален протест ще разбие и малкото желание на играчите.

_________________
SLAVIA-BULGARIA!!!


Чет Сеп 27, 2007 6:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Като формация,която организирано подкрепя ФК Славия,ние момчетата от Бойс София сме категорично против всякакви видове протестни действия в предстоящия мач с ЦСКА.Смятаме,че въпреки малодушието завладяло играчите, въпреки 10 годишната "суша" без успехи,въпреки отявлената незаинтересованост на ръководство и собственици да подобрят нещата,ние Бойс София призоваваме всеки,който се чувства истински славист,всеки,които се разграничава от феновете,които подкрепят отбора само при успехи да дойдат в събота на стадион Славия и да покажат,че слависткият дух на преданост и чест все още е жив,независимо дали сме 100,1000 или 2000,да подкрепим както само ние можем отбора ни,защото един отбор има най-много нужда от феновете си,когато е в тежка ситуация!Нека покажем на всички,че макар и малко няма да се предадем и да изоставим отбора без подкрепа в такъв важен момент и мач!

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Последна промяна Death_Squad на Чет Сеп 27, 2007 10:31 pm, променена общо 3 пъти



Чет Сеп 27, 2007 10:15 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Wattie, пич не ми се влиза в диалози и ще се постарая да се изкажа накратко. Огледай се колко души от форума споделят мнението ти. Когато се правят действия като тия които обсъждаме, се прави с някаква цел, а не за собствено успокоение. Футболистите на Славия имат нужда от подкрепа сега, а не срещу Вихрен и не на последно място не ми се ще да абдикираме и от лявата половина на сектор А - само тя ни остана на мачовете с поровете.


Чет Сеп 27, 2007 10:28 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Death_Squad написа:
Като формация,която организирано подкрепя ФК Славия,ние момчетата от Бойс София сме категорично против всякакви видове протестни действия в предстоящия мач с ЦСКА.Смятаме,че въпреки малодушието завладяло играчите, въпреки 10 годишната "суша" без успехи,въпреки отявлената незаинтересованост на ръководство и собственици да подобрят нещата,ние Бойс София призоваваме всеки,който се чувства истински славист,всеки,които се разграничава от феновете,които подкрепят отбора само при успехи да дойдат в събота на стадион Славия и да покажат,че слависткият дух на преданост и чест все още е жив,независимо дали сме 100,1000 или 2000,да подкрепим както само ние можем отбора ни,защото един отбор има най-много нужда от феновете си,когато е в тежка ситуация!Нека покажем на всички,че макар и малко няма да се предадем и да изоставим отбора без подкрепа в такъв важен момент и мач!

Много добре казано. Поздрави!


Чет Сеп 27, 2007 10:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Death_Squad написа:
Като формация,която организирано подкрепя ФК Славия,ние момчетата от Бойс София сме категорично против всякакви видове протестни действия в предстоящия мач с ЦСКА.Смятаме,че въпреки малодушието завладяло играчите, въпреки 10 годишната "суша" без успехи,въпреки отявлената незаинтересованост на ръководство и собственици да подобрят нещата,ние Бойс София призоваваме всеки,който се чувства истински славист,всеки,които се разграничава от феновете,които подкрепят отбора само при успехи да дойдат в събота на стадион Славия и да покажат,че слависткият дух на преданост и чест все още е жив,независимо дали сме 100,1000 или 2000,да подкрепим както само ние можем отбора ни,защото един отбор има най-много нужда от феновете си,когато е в тежка ситуация!Нека покажем на всички,че макар и малко няма да се предадем и да изоставим отбора без подкрепа в такъв важен момент и мач!



Евалата момчета- имате и моята подкрепа!!!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пет Сеп 28, 2007 7:44 am
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.