Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:29 pm



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Нови членски карти 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3410
Местоположение: Sofia
Мнение 
kamka написа:
Супер само това липсваше евалата сега вече сме 100% гости на вс софийски грандове ...

Ти си в голяма грешка!!!!!!!
Ами на "Ботев" 101 % Сме гости на Овча Купел
На Локо Плд 101 % Сме гости
На Минъора 102% Сме гости
Има толкова отбори просто в момента не ми се мисли.. :lol: :lol:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Сря Юли 23, 2008 9:09 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:30 am
Мнения: 548
Мнение 
Цитат:
Тия от НКС да не са били пияни като са ги мъдрили тия глупости? Май и те заприличаха на ВС


:!: :!: :!:


Сря Юли 23, 2008 11:02 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
тва направо е кретенизъм те повечето хора пред балкона да им играят нема да ги гледат пък камо ли да дадат 10 лева за тея гъзолисци :?

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Чет Юли 24, 2008 10:33 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Цитат:
Обикновената сезонна членска карта (бяла на цвят) се издава срещу платен членски внос. Размерът на членския внос е 15 лева за членовете на Националния клуб на слависта от град София и 8 лева за членовете от регионалните клубове в страната. Тази карта НЕ дава право на вход за домакинските срещи на стадион „Славия”.

А какъв е смисълът от нея? Сериозно? :?:


Нед Юли 27, 2008 11:27 am
Профил
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Смисълът на тези карти е в това, че от новия сезон билети по левче няма да има. (И това не е решение на НКС, а на ПФК!). Почти сигурно е, че цената на билетите на всички мачове без тези с "Левски" и ЦСКА ще бъде 5 лева. За домакинствата на "грандовете" - 10 лева. Този, който няма карта ще трябва да си купува билет по 5 лева на всяко домакинство.

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Нед Юли 27, 2008 11:33 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Ray Of White написа:
Смисълът на тези карти е в това, че от новия сезон билети по левче няма да има. (И това не е решение на НКС, а на ПФК!). Почти сигурно е, че цената на билетите на всички мачове без тези с "Левски" и ЦСКА ще бъде 5 лева. За домакинствата на "грандовете" - 10 лева. Този, който няма карта ще трябва да си купува билет по 5 лева на всяко домакинство.


Цитат:
Тази карта НЕ дава право на вход за домакинските срещи на стадион „Славия”.


Защо да даваме 15 лева на месец, като за този месец имаш 2 домакинства, по 5 лева - стават 10, тоест изгодата от това и никаква... Не съм за пет лева, но има хора, които са!!! А и от всичко това разбирам, че с тази карта не мога да вляза на стадиона, тоест просто давам всеки месец по 15 лева без да ми се връща нищо.

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Юли 27, 2008 11:58 am
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am
Мнения: 181
Местоположение: София
Мнение 
Тази карта дето е от 15 лв има ли някакви намаления за домакинствата и какви спрямо различните цени на билетите?

_________________
White club for white people

Изображение


Нед Юли 27, 2008 12:48 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение 
Mai celta im e da ima 30 choveka na domakinski ma4 + rodninite na futbolerite

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Нед Юли 27, 2008 12:54 pm
Профил WWW
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Цитат:
Защо да даваме 15 лева на месец, като за този месец имаш 2 домакинства, по 5 лева - стават 10, тоест изгодата от това и никаква... Не съм за пет лева, но има хора, които са!!! А и от всичко това разбирам, че с тази карта не мога да вляза на стадиона, тоест просто давам всеки месец по 15 лева без да ми се връща нищо.


Никой не е казал, че картата струва 15 лева на месец! Картата с включен вход за домакинските мачове от първенството е 45 лв. за ЦЯЛ СЕЗОН. При цена от 5 лева за мачовете на ст. Славия и 10 лв. за тези с "Левски" и ЦСКА общо разходите са: 13х5 + 2х10 = 65 + 20 = 85 лв. Това означава, че картата ви спестява 40 лева за цялата година.

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Нед Юли 27, 2008 2:05 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Ray Of White написа:
Цитат:
Защо да даваме 15 лева на месец, като за този месец имаш 2 домакинства, по 5 лева - стават 10, тоест изгодата от това и никаква... Не съм за пет лева, но има хора, които са!!! А и от всичко това разбирам, че с тази карта не мога да вляза на стадиона, тоест просто давам всеки месец по 15 лева без да ми се връща нищо.


Никой не е казал, че картата струва 15 лева на месец! Картата с включен вход за домакинските мачове от първенството е 45 лв. за ЦЯЛ СЕЗОН. При цена от 5 лева за мачовете на ст. Славия и 10 лв. за тези с "Левски" и ЦСКА общо разходите са: 13х5 + 2х10 = 65 + 20 = 85 лв. Това означава, че картата ви спестява 40 лева за цялата година.


Да, това е така, ама първата карта, която е (виж цитата отгоре) е 15лв. и тя не е особено обнадеждаващо, ама няма значение, вие си знаете!!! :)

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Юли 27, 2008 4:25 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.