Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:13 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Относно снимки, ленти и всякакви други глупости ! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение Относно снимки, ленти и всякакви други глупости !
Писна ми на всеки поотделно да се обяснявам - така че ето ви мнението ми за снимкити във форума ....
Така относно лентите който иска нека слага и да качва- относно качените снимки - 90% от тях ги има в спортните сайтове качени в галерии за свободен достъп ! |Относно тези които не са от там- снимките са общи не на даден човек или организация или на точно обособена група от хора - човек не може по тях да си направи списък за убиване или арестуване- изрично не съм качил единични снимки на наши привърженици ,а само общи на голяма маса от народ ! Същите снимки на нашата агитка ги има и качени в ултрас форум за европа и там на която и да е агитка снимките не са с ленти на лицата ! service_crew- ти не знам какво ревеш при положение че 90 % от твоите снимки в нета излизат в търсачката за снимки на Гугъл !!! А колкото до това че има ултрас сайт- супер ама какво от това много народ влиза и само тук - така че не виждам какво ви пречат снимките тук господа, все пак трябва да има конкуренция- не монополизъм за каквото и да е било ! На който не му изнася - съжалявам.
Ако някой се чувства конкретно застрашен от някоя снимка от тези които не са от спортни сайтове - и мисли , че въпросната снимка ще застраши живота му, свободата му или здравето му ... нека ми пише лично съобщение и да каже коя точно снимка иска да махна- ще уважа всяка молба!!! Колкото до снимките от спортни сайтове - тях не коментирам и не махам при положение че се виждат свободно навсякъде не само тук !

С уважение: Стефан Филипов

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Яну 04, 2010 6:04 pm
Профил ICQ YIM WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3149
Местоположение: Гетото
Мнение 
Я сподели под кое име пишеш и излизат ??? :roll: :cry:

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Яну 04, 2010 6:19 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.