Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:39 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Да се сложи ли БАН на " wattie " ? 

Да се сложи ли БАН на " wattie " ?
Анкетата свършва на Чет Апр 08, 2010 2:09 pm
Да 35%  35%  [ 15 ]
Не 65%  65%  [ 28 ]
Общо гласове : 43

 Да се сложи ли БАН на " wattie " ? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Ела на 10-ти в "Бялата къща" Вати ще празнуваме 97 години Славия, ще има хора от Бойс, Школата...други стари муцуни...все хубави хора, гарантирам ти, че нищо няма да ти се случи !
Ти определено може си много полезен за каузата, но трябва да влезеш в правия път...не става само с плямпане по форумите...трябва действие...дейност, така се доказва човек...заповядай официално си поканен..!!

пс. щи пратя тела си на лични !

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пон Апр 05, 2010 6:33 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Стефане, абсолютно си прав за всичко !
За вати разбрах отдавна, че за себе си смята, че се е спасил от октопода - български футбол и от дълго време се е посветил на каузата и нас, малкото останали заблудени, да спаси от пипалата му.

Обаче ние от спасение се не нуждаем ! И ако останалите слависти не ходещи на стадиона и протестиращи срещу ръководството, поне не дават необосновани критики, то вати продължава с неговото - "нали ви казах, що не ме слушате ?" Мен лично твоите критики, вати, не ми пречат по никакъв начин, но дразниш като цяло с присъствието си на дървен философ, който винаги е прав ( между другото - нищо не намеквам, но това е присъщ говежди манталитет ). Ако наистина милееше за Славия и наистина те беше грижа за нас, то отдавна щеше да си приел поканите ни за по бира. Може пък на живо да си още по-убедителен и да те последваме, "спасителю".

П.п: Естетсвено, че гласувах ЗА ! Няма смисъл от анонимни позиции, ела да се видим, дори не е нужно да е на мач на Славия ами просто така в парка (примерно) - дотогава ти си просто БОТ, който трябва да се премахне. :wink:


Пон Апр 05, 2010 6:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение 
още ли няма бан за тоя лепилар :lol:

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Пон Апр 05, 2010 8:06 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
Знаете ли, вече всъщност мисля, че няма смисъл да продължава "агонията". Желая да опростя живота на Стефан и компания - лошо е да се "лази по нервите" на хората. Щом само се дразнят и това нищо не помага, а само и единствено им пречи на нормалното съществуване - то наистина лично аз се самоопределям като вредител за каузата им.

В такъв случай моля моят акаунт в този форум да бъде изтрит. Моля молбата ми да бъде удовлетворена възможно най-скоро. Ако изтриването не ви влиза в политиката - то поне само ми сложете бан. Не ми е приятно да мога да влизам и евентуално да се изкушавам да пиша "лоши неща" в бъдеще.

Ако не желаете да удовлетворите молбата ми, то ми пишете на лични съобщения или на е-mail защо. В противен случай приемам, че този форум за мен вече не съществува. Ще влизам като гост, за да се информирам за състоянието на отбора и развитието на агитката.

05.04.2010г.

Подпис - няма, но не е нужен.


Оххх мнгого мъка има по този свят....Каква саможертва от теб.... разчувства ме :shock: но всъщност е все тая правилата са за да се спазват анкетата има едни резултати в момента- следователно няма рестрикции- ако се променат резултатите ще се промени и решението- но не си мисли, че заслужаваш някой да ти дава обяснение защо не ти е изтрит или защо не си баннът. А пък ми е все едно дали влизаш или не жертвенико - който иска да те търпи добре само последно нещо да ти кажа дуднеш и мърмориш повече от жена- а такова нещо до сега не бях виждал! Ай със здраве......

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Апр 05, 2010 9:16 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение 
Tony Adams написа:
Много философска стана тая тема. :lol:
wattie си има позиция като не ходи по мачове, хората от агитката си имат позиция - лошо няма. Аз, например, тоя сезон отидох на един или два домакински мача, като на единия отидох само за да хвърля пъпчето на новородения си син на терена, мисля, че беше "гостуването" на Локо Пд. Неходенето по мачове също е позиция от моя страна, но това в никакъв случай не ме прави по-малко СЛАВИСТ от момчетата от агитката. И въпреки заядливия им тон тук във форума, на мен не ми пречи да им се радвам на всичкия хъс и ентусиазъм присъщ за младостта им. Надявам се да разберете, че нас, неходещите по мачове, също ни боли за случващото се в НАШИЯ клуб и поради тази причина е нормално понякога да изливаме болката си във форума.
Хайде, успех на всички! :wink:


100000% съм съгласен с това мнение.

Това че не ходим не значи, че не ни боли. Но ПУТКИТЕ не заслужават да им стъпим и това се доказва всеки сезон. За съжаление вече ставаме тривиални казвайки, че знаем какво ще стане накрая (и то наистина става).
Аз също се радвам на ентусиазма на младежта, но не на всяка цена - не трябва на черното да казват бяло и на всяка цена да защитават смешните келемета, които не могат да напишат 3 изречения правилно. Поредната им издънка не трябва да бъде забравяна дълго време. За съжаление вече започна да се пише за третото място и шансове и т.н. Пълни глупости. Иначе за бана - всеки има право на мнение и на глас. Ако не се чуват две, три, пет гледни точки тогава се получава малко като "огледалце, огледалце". Няма смисъл от крайни мерки и действия. Приемате "идеята" Славия малко крайно според мен!


Пон Апр 05, 2010 9:31 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Нед Ное 30, 2003 3:14 am
Мнения: 368
Местоположение: СОФИЯ
Мнение 
Аз много рядко пиша и ходя на стадиона, спрях да ходя от далечната 1999. В годината ако отида на мач то ще така наречените ни "грандове". Относно wattie гласувах "НЕ". На мен лично много ми прилича на българския княз/цар Фердинанд. Знаете, че на него изобщо не му пукало за българите, както wattie за феновете на отбора ни. Само му била целта да стане император, както на wattie да докаже че е винаги прав. Трябва да призная, че някой път е обективен. Надявам се поне wattie наистина да не си като княз/цар Фердинанд един голям актьор. Хайде със здраве и се надявам пак да пишеш във форума.


Пон Апр 05, 2010 9:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение 
вижда се края на ватиии :lol:
какъв ли ще бъде новия му ник :lol:

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Пон Апр 05, 2010 10:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
Ето пиша пак - Стефан свършете си работата. Имате любезна молба за изтриване на акаунт, а вие сте администратор. Поне това трябва да вършите като сте станал форумен вожд. Ако и този път не стане по мирен път, то ще се наложи да нарушавам правилата на форума. Това не е желано от никой. Аз не го искам.


Носиш си отговорноста за постъпките- а аз за моите- няма как да се сложи БАН при положение че анкетата който сам предложих говори друго ... глас форумен глас божи... 8) :!: Но това на теб не ти пречи да се позамислиш за ..... абе какво ти се обяснявам - тва че ще ти остане рега тук не значи ,че трябва да пишеш :roll: нали така ! Оффф писна ми от теб честно ти казвам се предполагах че си философ ма пък толкоз дървен не знам как се извъди.....Ако щеш пиши ако щеш не пиши ако щеш мрази живота си е твой- само не досаждай !

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Апр 05, 2010 11:00 pm
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.