Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:50 pm



Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Отиде си Кано Коцев 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm
Мнения: 1336
Местоположение: София, Овча купел
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Не знам за паметни, но една плоча може пак да се направи за Кано, и да се сложи окло стадиона, за да не трън пак в очите на чичо Венци !

_________________
www.zone1913.com

Андрей Желязков: Славия е завинаги в сърцето ми.

Изображение


Пет Авг 24, 2012 3:20 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Доколкото разбрах, Дебелакът не е отишъл на погребението, но какво ли се учудвам и аз ... Гаври се със Славия и легендите й приживе, гаври се и когато те си отидат. И си мисли, че като кръсти изкуствените терени на Кано, си е измил ръцете. Трябва ли да си отидат и Жужо, Чаво, Шами, Мишев и другите, за да се сети клуб и президент за тях ?


Пет Авг 24, 2012 3:29 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm
Мнения: 1336
Местоположение: София, Овча купел
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Дебелака не беше, но и феновете не бяхме много :!: :!: :!:

_________________
www.zone1913.com

Андрей Желязков: Славия е завинаги в сърцето ми.

Изображение


Пет Авг 24, 2012 3:32 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Да, това също не е хубаво, наистина, аз лично съжалявам че не се намирам в София, иначе със сигурност щях да уважа легенда като Кано. Обаче Свинята все пак представлява Славия и отсъствието му е скандално и всъщност казва всичко ....


Пет Авг 24, 2012 3:36 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm
Мнения: 1808
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Ще разкажа моите впечатления от днес. Честно казано в мен все още бушуват различни настроения без някое от тях да успее да вземе връх. Ще се опитам все пак да бъда позитивен. Ще ми бъде трудно, но Кано наистина го заслужава. Много хубави думи каза синът му!! "Баща ми беше весел човек, така че нека да оставим цялата тази тягостна атмосфера настрана. Той би иксал да бъде така". Бегъл опит за цитат, може би с неточни думи, но това беше смисъла. Разказа още една кратка история. На сватбата му преди 15 години когато той и жена му са били супер изнервени и притеснени от цялата дандания и суетня зад тях Кано заедно с Наско Сираков, Венци Стефанов и други са обсъждали как Жоро вратарчето бил пазил страшно предния ден срещу Нефтохимик. Такъв бил Кано, Славия винаги е била в мислите му.

Службата беше хубава. Имаше не малко хора. Нямаше шумни агитки, но църквата беше пълна с народ. От близки и роднини през спортни деятели, журналисти, бивши футболисти на Славия та до фенове. Динко Дерменджиев от "Ботев" Пловдив също каза много хубави думи за Кано. Беше доста развълнуван и разстроен и едва говореше, но имах късмета да съм до него. Каза че Кано е бил страхотен човек и футболист. Все хубави и човешки неща!
Бившите слависти, които бяха там или поне тези които аз успях да видя бяха на първо място Желязков! Също така Джери Перейра, Качаманов, Здравков...по старите откровено си признавам, че не ги познавам. Затова и се извинявам ако не споменавам някой заслужил.

Това е накратко. Много тъжен ден. И много специален за мен. Освен цветя оставих и първото си шалче на Славия. Вярно, някой би казал, че е старо и мръсно, но за мен е реликва. Нещо много ценно. И знам че Кано ще му се зарадва. Защото Славия ще е с него завинаги!

Няма как да подмина и неприятните неща, които правиха впечатление. Кано е легенда за феновете на Славия, но явно не е такъв за ръководството на клуба. Клубът Славия беше представен единствено от Кушев и Петков. Ако може въобще да се каже, че те могат да представляват когото и каквото и да било. Дойдоха по тениски (тази на Петков дори беше с картинка някаква на тайната вечеря). Не носиха цветя и си купиха по два карамфила колкото да не е без хич. Дори взеха червени такива докато 95% от хората бяха с бели цветя. Нямаше играчи, нямаше ръководители. Да не говорим за Венцислав Стефанов. Дори един венец не бяха изпратили. Колкото и да не са се разбирали това днес беше проява на най-долно възпитание и идиотизъм. Чест прави на отборите на Етър и "Ботев" Пловдив!! Бяха изпратили по един венец с панделка "ПФК "Ботев"" и "ЕТЪР". А от Славия...нищо:(((
Отвратен съм от грозната аматьорщина на Венци, на Кушев, на всички в Славия:(((

Не искам да завършвам така, но отново ме налегнаха тежки чувства и мисли. Кано заслужава много повече, но колкото и да си пишем Венци няма как да стане по-малко тъп и тесногръд. Можем само да се надяваме, че Кано е на едно по-добро място в момента и че наистина ако има отбор там горе в събота ще си имат нов треньор.

Почивай в мир бате Кано!! ВЕЧНА ТИ ПАМЕТ!!

едит: сега видях снимка, че е имало и венец от Славия...но сложен пред вратата на църквата, неподходящо място! А венците на другите отбори около снимката на бате Кано до ковчега. Неприятното чувство остава...:((


Пет Авг 24, 2012 5:15 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Лека му пръст! :cry:

_________________
Изображение


Пет Авг 24, 2012 5:52 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Не мога да повярвам. Хора на Етър, "Ботев" и Балкан идват да положат венци и да изкажат мъката си, всякакви футболни хора от различни поколения, бивши негови съотборници, а няма нито един ръководител на ПФК СЛАВИЯ СОФИЯ, няма директор, президент, венец, реч, обръщание. Върховната наглост е Кушев, който заминавайки за Варна с някоя лимузинка, пътьом се отбива по джапанки и тениска, купува два карамфила от циганката пред църквата и с потното челце отбива номера. Ебати простащината. Срам ме е от такава Славия. Това не е моята Славия. Прости им, Кано ! А Дебелият, нямам думи. Сега в главата му са как да излъже ТВ, че да прибере някои лев от ТВ права. Пълен нещастник, боклук. Няма да празнувам 100 години с тоя омърсен, дребен човечец...

_________________
Изображение


Пет Авг 24, 2012 7:16 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm
Мнения: 1336
Местоположение: София, Овча купел
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Имаше венец и от ПФК Славия, но беше поставен пред входа на църквата в дясно :!:

_________________
www.zone1913.com

Андрей Желязков: Славия е завинаги в сърцето ми.

Изображение


Пет Авг 24, 2012 8:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
оставаше и венец да няма....
поднесен лично........ !

_________________
Изображение


Пет Авг 24, 2012 8:37 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 10:19 pm
Мнения: 612
Мнение Re: Отиде си Кано Коцев
Аз съм на другия край на света и само чета, но е като че ли по-добре че службата е минала без нечистоплътното присъствие на бензинджията. Кано и близките му нямат нужда от фалшив поклон от тази гротескна креатура.


Пет Авг 24, 2012 10:50 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.