Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:01 pm



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Нови членски карти 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение Нови членски карти
Цитат:
На 15 юли 2008 г., се проведе заседание на управителния съвет (УС) на Националния клуб на слависта (НКС). Обсъди се и се прие процедура за издаване на нови членски карти за членовете на НКС от сезон 2008/2009 г. Поради промяна на цените на билетите за домакинските срещи на стадион „Славия” от страна на ПФК „СЛАВИЯ”(ПФК) на 5 лв. а за някои срещи 8 - 10лв. НКС и ПФК се договориха за членове на НКС входа за домакинските мачове да се извършва с Членски карти. За целта ще се издават следните видове карти:
Обикновената сезонна членска карта (бяла на цвят) се издава срещу платен членски внос. Размерът на членския внос е 15 лева за членовете на Националния клуб на слависта от град София и 8 лева за членовете от регионалните клубове в страната. Тази карта НЕ дава право на вход за домакинските срещи на стадион „Славия” Пенсионерската членска карта (бежова на цвят) се издава на членовете на НКС над 65 г. при заплащане на едногодишен членски внос от 8 лева. Тя дава право на посещение на домакинските срещи на стадион „Славия” в сектор А2 през целия сезон. Сребърната сезонна членска карта (сребриста на цвят) се издава на членове на НКС при заплащане на 45 лева. Сумата покрива годишният членски внос и таските за вход за домакинските мачове на „Славия” през целия сезон. Картата ще се представя при влизане на стадиона в сектор А2. Златната сезонна членска карта (златиста на цвят) ще се издава срещу сумата от 120 лева. В нея се включват годишния членски внос, правото на посещение на 15-те домакински мача на „Славия” в „А” група – сектор А2, както и 9 екскурзии за гостувания на отбора, покриващи разходите само за път. В тези екскурзии не влизат мачовете във Варна и Бургас. Всички карти освен обикновенната дават право на вход и за футболни срещи от турнира за Националната купа, ако се провеждат на стадион „Славия”. Желаещите да закупят новите карти на НКС могат да направят това всеки вторник и петък от 17,00h до 18,00h в стаята на НКС на адрес София ул.Коломан 1 сграда на ОСК „Славия” стая 211. За целта носете сумата за съответната карта, документ за самоличност, молба за постъпване в НКС (ако вече имате издадена членска карта от стария вид - заявление за новата)


Тия май наистина искат да няма фенове на Славия на стадиона!!!!Просто нямам думи ..10 лева ,за да гледам как ФК Говедо ще ни вкара 5 или повече гола? :? :oops:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Вто Юли 22, 2008 10:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am
Мнения: 763
Местоположение: Sofia City
Мнение 
Според мен това е по-добрия вариант! Малко по европейско е, макар че може и да спадне посещаемостта която и без тва е супер ниска. Няма значение, мене ме кефи идеята.

_________________
Изображение
Изображение


Вто Юли 22, 2008 10:54 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение 
кофти е ,че няма време да се ходи да се вадат тези членски карти и билет от 5 лева ОМГ с Литекс Локото Цска Левки билетите ще са 8-10 лева еми тези 200-300 души където ходиме на мачове ще станем 100 души + родата на футболистите :oops: :oops:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Вто Юли 22, 2008 10:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:30 am
Мнения: 548
Мнение 
mnogo sa zle tiq karti,ama to normalno vse pak tova e NKS...



kakwo e tova sektor A2 ?!


Вто Юли 22, 2008 10:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm
Мнения: 1336
Местоположение: София, Овча купел
Мнение 
Не е сега времето за тези карти :?


Вто Юли 22, 2008 11:10 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
супер глупава постъпка и би било хубаво някой от НКС да обясни защо се въвеждат такива карти,нито ще се вдигне посещаемостта,нито ще стане по европейско,просто ще отласне публиката много.Когато стадиона ни има пластмасови седалки/целият стадион/,когато има едни елементарни тоалетни,като тез например в Благоевград,когато имаме ТАБЛО,тогава би могло да се говори за увеличение на билети и такива ми ти работи,но не стига че гледаме грозен футбол,на полу рушащ се стадион,ами ще даваме по 10 лева...на кукуво лято.
Венци дебели ми човеко,ти не разбра ли че за да получиш трябва и да дадеш...

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Вто Юли 22, 2008 11:47 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
ХА ХА ХА ХА ХА !!! Слушам и не вярвам на ушите си :lol:

П.П.
Цитат:
Обикновената сезонна членска карта (бяла на цвят) се издава срещу платен членски внос. Размерът на членския внос е 15 лева за членовете на Националния клуб на слависта от град София и 8 лева за членовете от регионалните клубове в страната. Тази карта НЕ дава право на вход за домакинските срещи на стадион „Славия”


А дава право... ? да си стои в нас, докато гледам Диема ?!

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Сря Юли 23, 2008 12:04 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Наистина не им е сега времето на картите. НКС ме изненадват! 45 лв. ?!?!? :arrow: :roll:

А може би така повече фенове ще имат смелост да търсят отговорност от ръководството, а за Венци вече ще е неуместно да използва старата песен, че феновете нищо не давали за отбора. Е, сега ще даваме, пък да видим !


Сря Юли 23, 2008 12:12 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am
Мнения: 181
Местоположение: София
Мнение 
Count Vampirium написа:
Според мен това е по-добрия вариант! Малко по европейско е, макар че може и да спадне посещаемостта която и без тва е супер ниска. Няма значение, мене ме кефи идеята.


Бате ти луд ли си?? Ако този е по-добрият вариант.... кой в по-лошият? И посещаемостта ще спадне а не "може и да спадне" и то 3 пъти поне? Вече ще ходят по 50 човека. И какво те кефи ако мога да попитам? Супер кретенски са тия карти... Дреме ми на оная работа дали ще съм член или не ако това не ми дава почти никакви привилегии. Тия от НКС да не са били пияни като са ги мъдрили тия глупости? Май и те заприличаха на ВС :lol:

_________________
White club for white people

Изображение


Сря Юли 23, 2008 8:26 pm
Профил
Напреднал

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 8:44 am
Мнения: 124
Мнение 
Супер само това липсваше евалата сега вече сме 100% гости на вс софийски грандове ...


Сря Юли 23, 2008 9:05 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.