"Локомотив ГО" - "Славия"
Автор |
Съобщение |
venci_1913
Модератор
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm Мнения: 3448 Местоположение: Sofia
|
 "Локомотив ГО" - "Славия"
  Дата 28.10.16 17:30 Петък Стадион
_________________ Славия София 1913
Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ
|
Нед Окт 23, 2016 6:05 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13187 Местоположение: SOFIA
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Задължителен за спечелване мач. Сега сме осми с равни точки със седмия, но и с няколко отбора зад нас - Пирин, Локо Пд, а към тях утре може да се добави и Верея. Изоставаме на 4 точки от шестицата и не е непосилно да изместим поне Дунав и "Ботев", които имат проблеми и си изстреляха патроните. Ако ще оставаме в осмицата, то е важно да има голяма разлика в точките с последните 4 отбора, за да не треперим във втората фаза на шампионата. Крайно време е основните опитни единици, на които се разчита да водят младите да направят втори силен мач поред, защото до момента след силно представяне следва отпускане и резил.
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Нед Окт 23, 2016 9:28 pm |
|
 |
Петър Дяков
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am Мнения: 2202
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Добре е да не загубим този мач, за да поддържаме темпото и разликата до първата шестица. Започваме да играем с настроение, но пропуските в защита могат да ни поднесат неприятни изненади в предстоящите тежки мачове до края на годината. Нападението вече е по-силната ни страна, което е похвално.
_________________ Обичаме ви, бели алкохоли!
|
Нед Окт 23, 2016 10:11 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Тегав мач, Локо (Горна) с Иван Колев ще е много по-труден съперник, а и той ни познава доста добре. И аз смятам, че в атака вече сме по-силни с новите попълнения, но в защита ще си имаме проблеми. Ще е добре пак да започнем с Гошо Петков на вратата.
|
Пон Окт 24, 2016 12:14 am |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7262
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Дано бием и след това да си вземем директния мач с Дунав.Абе това е голяма тъпотия - първа шестица и втора осмица
|
Пон Окт 24, 2016 12:20 pm |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7262
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
хайде лавина победа!
|
Пет Окт 28, 2016 7:11 am |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13187 Местоположение: SOFIA
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Цитат: Група на Славия за мача срещу Локомотив Горна Оряховица: Георги Петков, Марио Кирев, Петко Христов, Андреа Христов, Димитър Буров, Георги Пашов, Абуд Омар, Георг Илиев, Емил Мартинов, Владимир Семерджиев, Янис Карабельов, Иван Минчев, Божидар Васев, Мартин Станкев, Николай Димитров, Сердер Сердеров, Валери Домовчийски, Калоян Кръстев. Вижда се, че Балджийски трайно вече не попада дори в групата за мачовете. Интересно, че го няма и Джурджу и вече в защита сме тантел - марка. Номинално в групата има четирима защитника, дано някой не отнесе червен картон или контузия. няма начин отборът да е балансиран - допреди месец нямахме офанзивни играчи, сега такива дойдоха, но пък нямаме дефанзивни...... А ето и какво казва Иван Колев за мача: Цитат: Цитат: Старши треньорът на Локомотив Горна Оряховица Иван Колев заяви, че познава добре Славия и че съперника няма с кой знае какво да го изненада. Специалистът бе начело на белите през 2014/15, като положи основните на сегашния състав на столичани. Колев започна исканото от президента на клуба Венцеслав Стефанов подмладяване, но след серия от слаби резултати бе освободен. „Честно казано, мачът със Славия няма по-особен заряд и характер за мен. Приемам го съвсем нормално. Зная, че ще е сериозен мач. Славия, след недоброто начало, изправя глава. Вижда се, че отборът се стабилизира и ще бъде много опасен съперник. По-важното е да приемем мача, като сериозно предизвикателство. Като възможност всеки състезател да се изяви и да се представи добре. Важно е задачите да се изпълняват. Познавам Славия. Като цяло отборът не се е променил много. Няма с какво да се изненадаме. Те също са ни гледали. Ние също познаваме тяхната игра. Чака ни интересен мач“, коментира Колев пред „Тема Спорт“. „Новите, които бяха привлечени в движение са добри футболисти. Играчи с качества, доказали се в първенството, в които са играли. Само в плюс са за отбора. За израстване е рано да говорим. Още в първия мач се опитахме да загатнем за идеите, които ще преследваме в играта. Сега с всеки следващ мач ще се усъвършенстване и ако е възможно да играем все по-добре. Защото все още играем на прилви и отливи. Ще се стремим към постоянство. Няма како да се заблуждаваме, в момента се изгражда нов отбор. Много неща са нови при нас и всичко иска време. В защита имаме проблеми, пооголихме се и трябва да търсим решения“, добави наставникът на железничарите. За липсата на попадение в сметката на Цветан Генков той каза: „Генков върши добра работа на терена. Голът му липсва, но и той ще дойде“. Единственият проблем пред треньора за домакинството на Славия е наказанието на десния бек Цонков, като мястото му се очаква да бъде заето от Милен Желев.
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Пет Окт 28, 2016 10:43 am |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7262
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Балджийски е пътник.Аз обаче няма да забравя че той ни класира за Европа с късните голове в Стара Загора и на Герена.Ако не беше това дело щеше да бъде лидер на отбора и вероятно национал.Жалко.
|
Пет Окт 28, 2016 12:38 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4216 Местоположение: София
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
ТОЯ ДО КОГА ЩЕ ГО ТЪРПИМЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ??
КОЛКО ТОЧКИ ЩЕ НИ СТРУВА ТОЯ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ??????
_________________
|
Пет Окт 28, 2016 5:46 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: "Локомотив ГО" - "Славия"
Не знам какво още трябва да се случи, за да се спре тая мъка с Марио Кирев, абсолютна дупка е. Лошото е, че нямахме и късмет, изпуснахме доста положения, Хичо пак удари и греда, но не играхме лошо. Само че с такъв вратар, който ни дъни всеки мач, ще губим спечелени мачове.
|
Пет Окт 28, 2016 5:49 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|