Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Май 07, 2025 8:19 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 166 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
 ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4214
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
ако гърчето беше заминал за Олимпиакос, можеше и да имаме заместник на Гошо.

_________________
Изображение


Чет Авг 02, 2018 10:01 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
Аз съм горд с тима и публиката :!: За съжаление, в ключови моменти нещата се развиха зле за нас. Получихме евтин гол, успяхме да го върне. Точно почна второто - получихме втори. И него върнахме, при 2:2 ако Милчо беше вкарал, имаше още 7-8 минути и щяхме да ги емнем здраво :roll: За съжаление, Стергиакис допусна много евтини голове, ако беше Гошо Петков, със сигурност щеше да е по-различно :wink: Съдийската тройка също понаклони везните малко, но Хайдук са по-богатият, опитен и класен тим, няма какво да се лъжем ... Жалко, защото бяха преодолими. Благодаря на всички, които ни донесоха толкова хубави емоции в последните месеци 8)

Сега остава да се надяваме Галин да остане, да се върне Митко Рангелов и т.нар. ръководство да проумее, че в Европа можем само да спечелим.


Чет Авг 02, 2018 10:25 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
И за кой гол е виновен Стериакис????

Май някои от вас много си повярваха и забравиха с какви футболисти разполагаме и с какъв бюджет. За тези, които не знаят, бюджета е около 1 милион лева, което прави под 100 000лв. на месец. А сега ги разделете на общия брой футболисти, треньори и персонал и вижте за какво става въпрос.
Момчетата дадоха всичко от себе си и защитиха достойно емблемата на Славия. Отборът израства и заслужава уважение и подкрепа. Няма как да дойдат кой знае какви класни футболисти с тези ниски заплати. Клуба е атрактивен с това, че дава възможност на млади български футболисти да играят и да се развиват, както и това, че биват трансферирани при първа възможност.
При това аматьорско управление на клуба, единствения светъл лъч са тези момчета и техните треньори. Донесоха ни много радост и незабравими мигове тази година и аз лично не мога да се сърдя на никого. Всеки може да сгреши и да пропусне положение, важното е, че играят като отбор, показват голям отборен дух и напредък и не на последно място върнаха белите фенове на стадиона и ги накараха отново да вярват и подкрепят любимия си отбор. Върнаха се два пъти в мача, имаха възможност и да поведат и притиснат Хайдук в края, но не стана. Жалко, но респект за тях и едно голямо БЛАГОДАРЯ!

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Чет Авг 02, 2018 10:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 682
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
1. Можехме да бием-обръщахме резултата в 82 мин.след пробива на Йомов , но Ангелов не успя!
2. Йомов е играч от висока класа!
3. Не знам защо не се опитахме:
- с повече пробиви по крилата
-и повече далечни удари за да им тестваме младото вратарче?!?
Реално ние нямахме почти никакви удари в очертанията на тяхната врата-така няма как да отбележим за да бием!?!
Разигравахме отзад много, а можеше повече да опитаме през второто полувреме с дълги пасове да пренесем напрежението пред тяхната врата и да търсим техни грешки и положения за удари!


Пет Авг 03, 2018 8:51 am
Профил
Напреднал

Регистриран на: Чет Май 12, 2005 9:09 am
Мнения: 87
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
Присъединявам се към мненията на Рони и Викторчо. Доставихме си удоволствие да гледаме Славия търсеща победата. Когато има желание и публиката се чувства удовлетворена независимо, че загубихме.
На мен отбора ми хареса, предполагам, че до 5-6 кръг от първенството ще си проличат амбициите и възможностите за тази година.
Да, можехме да вкараме гол накрая и да ,,обърнем,, мача но обективно погледнато, хърватския отбор беше малко, но все пак по-добър. По-мощни, по-организирани в средата, по-спокойни през по-голямата част от двубоя.
Преди година изиграхме два мача в турнирите, тази година - четири. Ако играем всяка година, рано или късно ще дойде и пробив. Причините защо не се случва това, ги знае всеки славист. Все пак ми се струва, че с напредването на годините и приближаване на страха от отвъдното, президента понамали мутренските навици в управлението /иначе на приказки продължава да е същия въздух под налягане/ и все повече се разчита на спортната битка на терена и малко повече амбиции, макар и с лимитирани средства.
Някак си вчера по едно време, като погледне човек публиката и отбора като че ли всичко си беше на мястото - стегната агитка, възрастни привърженици, малки дечица, много момичета и жени /само така.../, нормална обстановка - някак си истинско.


Пет Авг 03, 2018 10:13 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 13185
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
Реално погледнато и в първия, и във втория кръг на нас се паднаха най-трудните противници от всички български отбори. Първото препятствие беше преодоляно, за второто не достигнаха рутина и опит. Както каза Галин: "Не сме дорасли". Но за да "дораснем" трябва редовно да се търси участие в Европа. Надграждането става с игра в Европа всяка година или най-много веднъж на две години. След това отново се започва от нулата.
Няколко неща са знаменателни тази година:
1. Постигнахме втора победа като гост в един от "Трите големи" турнира ( за Балканската Купа и Интертото имаме доста такива победи).
2. За първи път направихме дубъл на отбор в един от "Трите големи" ( за БКК и Интертото имаме доста такива).
3. Петков стана най-възрастният участник от България в турнирите. При това не беше само статист, а игра като лъв.
4. Филип Кръстев е най-младият участник от България в турнирите.
5. Галин Иванов вкара 3 гола в една кампания.
6. Приключихме с неутрален баланс - 2 победи, 2 загуби и 5:5 голова разлика.
7. Не сме най-слабият БГ отбор в Европа.
8. Разширихме географията и за първи път играхме и отстранихме финландски отбор.

Всичко това говори за едно достойно представяне с лек исторически привкус.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Авг 03, 2018 10:24 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4214
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
С Гошо щеше да е друго. За отстраняване не знам, но нямаше да загубим. Хайдук се оказаха съвсем преодолим отбор. Жалко, че се контузи. Още като пътувах за мача и видях стартовия без него и оптимизмът ми се изпари. А още по-жалкото е, че трябва да палиме свещи да продължава да играе.

Като добавим и липсата на нападател, то наистина нямаше как да вземем положителен резултат.

_________________
Изображение


Пет Авг 03, 2018 8:24 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
SaKrAnTo 1913 написа:
С Гошо щеше да е друго. За отстраняване не знам, но нямаше да загубим. Хайдук се оказаха съвсем преодолим отбор. Жалко, че се контузи. Още като пътувах за мача и видях стартовия без него и оптимизмът ми се изпари. А още по-жалкото е, че трябва да палиме свещи да продължава да играе.

Като добавим и липсата на нападател, то наистина нямаше как да вземем положителен резултат.


Съгласен съм, че Гошо дава много по-голяма увереност на отбора, но дали Хайдук не изглеждаше съвсем преодолим отбор и заради нашата игра и създадените, но нереализирани положения? Все си мисля, че доста ги поизпотихме и щеше да е супер ако имахме десетина минути при резултат 3:2 за нас. Просто момчетата и феновете заслужаваха да помечтаят в края на мача, но уви.
Времето ще покаже, още следващата седмица ще ги видим срещу Стяуа.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Пет Авг 03, 2018 8:38 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 13185
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
Гледах Хайдук - Стяуа и ме хвана яд, че не продължихме. И двата отбора спукаха топката, но за разлика от нас, румънците устискаха за 0-0. В Букурещ ще гледаме съвсем различен Хайдук от този в София, тъй като напрежението ще е у тях.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Авг 10, 2018 1:17 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3448
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ЛИГА ЕВРОПА 2018/2019
Аз също ги следях и много ме е яд . Ако бяхме вкарали едно от положенията , които имахме щяхме да имаме огромни шансове да ги отстраним , но опитът си е опит.. Да се надяваме отново да играем в ЛЕ и да изпитаме всички тези усещания , които не могат да се опишат .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пет Авг 10, 2018 2:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 166 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 55 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.