|
Страница 1 от 1
|
[ 9 мнения ] |
|
Автор |
Съобщение |
mittag
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm Мнения: 942 Местоположение: sоfия, нadeжda!
|
 БЪЛГАРИЯ - Словения''''
не дузпа а ДУЗПИЩЕ 
_________________
|
Сря Сеп 06, 2006 7:48 pm |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7271
|
Чавдар е единствения който се стреми да внесе ред в нашата игра.Благо и Мартин се стараят но не са особено ефективни.Стилиян и Божинов са откровено слаби а Янкович,Янкович гледа мача отблизо.........
|
Сря Сеп 06, 2006 8:01 pm |
|
 |
mittag
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm Мнения: 942 Местоположение: sоfия, нadeжda!
|
1-0
и още едно, но по-малко дузпенце
2-0 е такъв гол няма
_________________
Последна промяна mittag на Сря Сеп 06, 2006 8:55 pm, променена общо 1 път
|
Сря Сеп 06, 2006 8:22 pm |
|
 |
mittag
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm Мнения: 942 Местоположение: sоfия, нadeжda!
|
абе да питам при пропуска на йовов Пепи Василев не каза ли ПРОСТАК
88 мин: Никола Ибришимов: "А мача вече се играе"
_________________
|
Сря Сеп 06, 2006 8:35 pm |
|
 |
service_crew
Модератор
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am Мнения: 3232 Местоположение: Гетото
|
Браво на БГ момчета ! Резултата требваше да бъде поне 5:0 в полза на нашите момчета ,но виновник е до голяма степен съдията и пропускът на Йовов ! Иначе браво на Валери , хареса ми играта и на Благо и Чаво личи си ,че имат място в националният отбор ! Сега е ред да прегазим лалетата което ми се струва малко нереално ,но с оглед слабата игра срещу Люксембург (0:1) ,може да се надяваме за някаква точица срещу тях ! Тази вечер е хубаво и Румъния да не си взима мача , но тва е сЪдба ...
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!
_________________
"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88
|
Сря Сеп 06, 2006 9:05 pm |
|
 |
TVV
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 10:19 pm Мнения: 612
|
Чудесна победа, която дава повод за умерен оптимизъм. Дано сега нещата да си дойдат на мястото и отборът да се успокои. След месец ако измъкнем точката на холандците ще е супер, а ако ги бием направо перфектно. За съжаление и мамалигите бият днес, но тях ще си ги издъним в София, така че всичко е наред. Беше добре да бием по случай съединението и да бъдем един български национален отбор поне за ден.
|
Сря Сеп 06, 2006 10:49 pm |
|
 |
Kijani
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm Мнения: 649
|
Никъв оптимизъм нямам,словенците са толкова слаб отбор,че щеше да е срамно да не ги бием,играта ни през първата част беше трагедия,след гола замириса на футбол,хубаво,че е Марто да надъха отбора и публиката,че тоя Стилян последните мачове е много апатичен,може да сдава капитанската лента скоро.Ще видим как ще се развият нещата за напред,но холандците няма да е изненада ако ни отвеят както направиха с нас това и шведите...ще видим
|
Сря Сеп 06, 2006 10:59 pm |
|
 |
valio1996
Луд за връзване
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:19 pm Мнения: 304
|
o4akvana pobeda nad edin otbor ot absoliutno sredna evropeiska ruka..
no kato zqlo v za6titata otnovo !! imase golemi dypki ..
|
Сря Сеп 06, 2006 11:42 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13217 Местоположение: SOFIA
|
Добра игра на нашите и отличен резултат, който ни гарантира второто място във временното класиране. Победата не бива да се възприема като нещо неочаквано и още по- малко като свръх постижение, защото беше задължителна срещу непретенциозния съперник и на наш терен.
Съдията не ни свири чиста дузпа. Ако това беше станало, словенците щяха да се отворят рано и да катастрофират още до края на първото полувреме.
За засадата не съм съгласен, че сме ощетени. За мен решението беше правилно.
Този път всички бяха над минимално необходимото ниво за национали. Нямаше пасивност, нямаше елементарни грешки. Чавдар Янков се представи отлично и смяната му се наложи най- вероятно заради умората- 3 мача за 5 дни не е малко. Накрая се изгуби и напълно логично беше сменен. Благо беше в познатото си амплоа. Не направи грешки, даде добри паса, сам той се озова на стрелкова позиция... Добър актив, но може много повече. Трябва да вложи малко повече въображение в играта си и да търси изненадващи отигравания. Може го- показвал го е в Славия, в Звезда, но в националния сигурно се спича повече от необходимото и играе малко стереотипно.
Телкийски се включи добре. Направи много повече грешки от Благо, 3 пъти му отнеха топката по елементарен начин, но вкара виртуозен гол и показа на няколко пъти нестандартни решения. Сигурно това ще натежи и в следващия "кръг" от квалификациите Стоичков (или май е по- правилно да се каже Херо) ще заложи на Телкийски като титуляр, а Благо ще е в изчаквателна позиция. Като добавим и Здравко Лазаров, виждаме, че конкуренцията за този пост става убийствена. Това е много добре за националния отбор.
Божинов доказа, че трябва да му се дават повече шансове в националния. Изключително интелигентен, техничен и мощен футболист, който ангажира в максимална степен защитниците и отваря пространства за бързите ни крила. Когато не успява да се измъкне от опеката им, винаги се връща назад и търси топката. За разлика от Бербатов, който стои забит като колец и е голям голаджия, но това не е достатъчно срещу по- силните отбори с висока и наситена защита. Може би двамата с Божинов ще бъдат убийствен тандем при 4-4-1-1. Йовов също може да бъде максимално полезен. Върна си формата отпреди години и хване ли топката става неудържим. Търси красивите отигравания, стреля към вратата от всяка позиция. 3-4 пъти топката не влиза, но на петия път е вътре. Важното е противникът да е под напрежение и да не се сеща да поглежда към нашата половина.
Тунчев и Топузаков пак направиха няколко непредизвикани грешки. При "поправянето" на една от тях Тунчо беше пощаден от съдията.
Стилиян Петров игра добре, направи няколко неща, които рядко се виждат по нашите терени. Красота!
Мартин Петров е без коментар. Янкович е на нетипичен пост и се справи отлично. Станислав Ангелов и Вагнер се бетонираха в националния. Иванков нямаше никаква работа.
Направи впечатление, че стилът на игра и на водене на мача е точно като този на Херо- правят се предварително планирани смени на футболисти с еднакви постове, схемата и начинът на игра се променя планирано в хода на мача, правят се опити за атака отвсякъде, пък откъдето стане. Така разнообразно играеше Нефтохимик навремето.
Това се забелязва от второто полувреме в Констанца и се прояви с пълна сила и снощи на "В."Левски"". Ако наистина Херо има властта да взема решенията за тактиката, значи можем да добавим малко оптимизъм към първоначалните настроения.
|
Чет Сеп 07, 2006 3:47 pm |
|
 |
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 9 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|