Скандал между играчите в Славия
Автор |
Съобщение |
zissko
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 10:41 am Мнения: 1280 Местоположение: СОФИЯ
|
Mалко се съмнявам тоя сополанко да се е дървил на Карата но знаели се 
_________________ славист,лош човек няма!
|
Пет Сеп 01, 2006 5:58 pm |
|
 |
TVV
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 10:19 pm Мнения: 612
|
Много ми е интересно как такава информация достига до журналистите - те едва ли седят в съблекалнята за да знаят какво става там. Чули недочули нещо за спор между Караславов и телето и останалото са си го измислили и доукрасили. Само че са се объркали - не при нас, а в обора негри се гонеха да се бият.
А може и да има нещо друго - говедата нали си го искат обратно този велик талант и това може да е поръчкова новина, целяща да настрои нас против Ники Петров, за да може той по-лесно да се върне на Герена и когато това стане всички да са доволни. Няма да се учудя ако е така.
|
Пет Сеп 01, 2006 7:01 pm |
|
 |
zissko
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 10:41 am Мнения: 1280 Местоположение: СОФИЯ
|
А нищо чудно това да е кьорфишек 
_________________ славист,лош човек няма!
|
Пет Сеп 01, 2006 7:13 pm |
|
 |
Mita4e
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm Мнения: 1935 Местоположение: На майната си!!!
|
За мен тва са простотии и глупости. Видяха, че момчето има буен характер, видяха и, че го проявява, а и виждат "Славия" като сериозна заплаха с него, затова някой "журналисти" решиха да го емнат, надявам се психиката да му издъпжи!!!
_________________
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда
Последна промяна Mita4e на Съб Сеп 02, 2006 7:04 am, променена общо 1 път
|
Пет Сеп 01, 2006 8:49 pm |
|
 |
beli_bogove
Пристрастен
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 3:16 pm Мнения: 284
|
не разбирам тежките епитети и упреци към ник петров при положение, че:
1)не се знае дали е имало такова спречкване
2)не се знае кой е бил прав, ако го е имало.
|
Съб Сеп 02, 2006 1:14 am |
|
 |
lureno19
Модератор
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm Мнения: 2637 Местоположение: Sofia, Geo Milev
|
На никой не му пука за нашето мнение така, че не виждам защо да лъжат. Не е нищо особено и на Герена няма да го пуснат и в един мач, ще си остане при нас да края на сезона. Карата ми се струва много мек човек, не съм го видял да псува по време на мач, да се нервира, добряк.
_________________
 http://www.metal-archives.com/users/Lureno
|
Нед Сеп 03, 2006 12:50 pm |
|
 |
ronaldo
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am Мнения: 709 Местоположение: София
|
Абе пичове, не се връзвайте...Николай Петров е супер талантлив футболист и не бива така да говите за него..Да има проблем с дисциплината, но в крайна сметка това са неща, който с времето подлежат на оправия..  )До 2-3 години дай боже това момче да остане, ще изкараме добри пари от него.Помнете ми думата..  )
_________________
|
Пон Сеп 04, 2006 1:20 am |
|
 |
Tony Adams
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm Мнения: 1270 Местоположение: София
|
ronaldo написа: Абе пичове, не се връзвайте...Николай Петров е супер талантлив футболист и не бива така да говите за него..Да има проблем с дисциплината, но в крайна сметка това са неща, който с времето подлежат на оправия..  )До 2-3 години дай боже това момче да остане, ще изкараме добри пари от него.Помнете ми думата..  )
Аз лично няма да изкарам и една стотинка, така че тоя въпрос не ме интересува. Искам да гледам футболисти на терена, като Асен Караславов, а не посерковци, като Ники Петров.
Прав си, че поведението му подлежи на промяна. Трябва "приятелите" на дебелака да го "посъветват" малко и ще видиш как ще забрави, че е най-добрият халф в България. 
|
Пон Сеп 04, 2006 7:34 am |
|
 |
Death_Squad
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm Мнения: 2327 Местоположение: Sofia Hardcore
|
Tony Adams написа: ronaldo написа: Абе пичове, не се връзвайте...Николай Петров е супер талантлив футболист и не бива така да говите за него..Да има проблем с дисциплината, но в крайна сметка това са неща, който с времето подлежат на оправия..  )До 2-3 години дай боже това момче да остане, ще изкараме добри пари от него.Помнете ми думата..  ) Аз лично няма да изкарам и една стотинка, така че тоя въпрос не ме интересува. Искам да гледам футболисти на терена, като Асен Караславов, а не посерковци, като Ники Петров. Прав си, че поведението му подлежи на промяна. Трябва "приятелите" на дебелака да го "посъветват" малко и ще видиш как ще забрави, че е най-добрият халф в България.  Абсолютно точно мнение 
_________________

The Rise of the poisoned Youth
|
Пон Сеп 04, 2006 2:20 pm |
|
 |
Tony Adams
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm Мнения: 1270 Местоположение: София
|
Какви ги е вършил пак Никито по време на някакъв мач на юношески национален отбор? 
|
Пет Сеп 08, 2006 10:51 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|