Представянето в националния - решаващо за Футболист №1
Автор |
Съобщение |
FeverNew
Администратор
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm Мнения: 2355 Местоположение: София
|
Божо написа: Последният, наистина силен мач на Бербо, беше в Загреб, при 2:2 срещу Хърватия.
Именно.
|
Сря Дек 20, 2006 10:21 pm |
|
 |
Божо
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm Мнения: 2004 Местоположение: София
|
Явно просто разбираме класацията по различен начин. И явно аз я рабирам погрешно, защото според мен футболист на годината трябва да бъде най-силно игралият играч през годината. Явно в нашата анкета, също както и в международната се гледа дали си играл силно в няколко мача.
Гледах голяма част от мачовете на Атлетико през пролетта, никъде Марто не впечатли, през есента пък е контузен...
Все едно, дано се оправи по-скоро и да играе, както в няколкото мача на националния отбор през целия сезон и за България, и за Атлетико, Марто го заслужава.
_________________ 1913
|
Сря Дек 20, 2006 10:33 pm |
|
 |
makaveli
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm Мнения: 1808
|
с риск да ме нападнате ще кажа, че и Маерто няма силен мач за националите. Ок, вкарал е голове, с които имаме все още живи някакви надежди (не за дълго), но като цяло играта му е под всякаква критика...головете му са моментни изригвания...иначе само ръкомаха и псува!! Един път не се е върнал да помогне в защита....лично аз не помня скоро толкова слаб национален отбор и МАрто с нищо не помага да се измъкнем от дупката си...ако да си лидер е да псуваш повече от другите ок!! А и пак повтарям - това "лобиране" ме изнервя до крайна степен...тоя парцал Стоичков иска да командва всичко и навсякъде...а именно той е човека, който прееба единсвените ни шансове за голямо първенство - младежите!!
|
Чет Дек 21, 2006 9:55 am |
|
 |
beli_bogove
Пристрастен
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 3:16 pm Мнения: 284
|
нито един наш футболист не играе в европейски гранд и през годината не е направил нещо впечатляващо като спечелване на голям трофей или пъ к да остави ярка диря в международните срещи.
напълно закономерно са избрали за аршин националния отбор. странно е избирането на радомиров за спортсмен номер едно. лусио вагнер примерно навъртя повече от 40 мача през годината и игра страшно чисто, въпреки че неговият пост позволява по - твърда игра.
|
Чет Дек 21, 2006 1:56 pm |
|
 |
Божо
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm Мнения: 2004 Местоположение: София
|
makaveli написа: ... Стоичков иска да командва всичко и навсякъде...а именно той е човека, който прееба единсвените ни шансове за голямо първенство - младежите!!
Имам въпросю:
Догодина по това време, когато стягаме куфарите за Австрия и Швейцария ще поискаш ли извинение от ИЦО за квалификациите си?
пс: с този испанец, който свири мача и целия мъжки отбор нямаше шанс срещу Белгия.
_________________ 1913
|
Пет Дек 22, 2006 1:22 am |
|
 |
jordas
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm Мнения: 1258 Местоположение: София
|
Божо написа: makaveli написа: ... Стоичков иска да командва всичко и навсякъде...а именно той е човека, който прееба единсвените ни шансове за голямо първенство - младежите!! Имам въпросю: Догодина по това време, когато стягаме куфарите за Австрия и Швейцария ще поискаш ли извинение от ИЦО за квалификациите си? пс: с този испанец, който свири мача и целия мъжки отбор нямаше шанс срещу Белгия.
а след като се върнем от европейското за което съм почти 90% сигурен че няма как да се класираме с тоя некадърен трениор , но да преположим че чудото стане , та след като се върнем с голова разлика 1-20 , няма ли да ти се иска да напсуваш в очите тоя наглец харманлийски !
пс. откакто стоичков е начело на националния отбор не ми е харесал нито един мач , този човек може единствено да създава интриги и да псува по журналисти!
_________________ ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......
www.zone1913.com
|
Пет Дек 22, 2006 2:58 am |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13185 Местоположение: SOFIA
|
В досегашните мачове прави впечатление стилът, който налага Херо. Ако се класираме, негова ще е заслугата. Ицо ходи костюмиран по тренировките и си лафи по телефона, а като се появи някоя камера- почва да подвиква към терена. Неговият принос са няколкото странни повиквателни и още по - странните смени на схемите по време на мач.
Ако и това за манипулацията на анкетата се окаже вярно, не знам какво да мисля за него.
Най - големият печеливш от цялата церемония стана Димитър Бербатов, който прояви мъжество и дойде на връчването, за разлика от някои ощипани кокони.
|
Пет Дек 22, 2006 11:45 am |
|
 |
amiaz
Напреднал
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 11:12 pm Мнения: 104
|
А защо няма най-добър защитник?
|
Пет Дек 22, 2006 12:48 pm |
|
 |
Josif
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm Мнения: 1171 Местоположение: у дОма
|
amiaz написа: А защо няма най-добър защитник?
Защото в българския футбол се играе без защитници. Мачовете са красиви с доста голове. Е вярно, че повечето са в едната врата, ама нали най важното са головете във Футбола. За справка: примери колкото щеш. 
_________________ 100
|
Пет Дек 22, 2006 5:42 pm |
|
 |
makaveli
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm Мнения: 1808
|
Божо написа: makaveli написа: ... Стоичков иска да командва всичко и навсякъде...а именно той е човека, който прееба единсвените ни шансове за голямо първенство - младежите!! Имам въпросю: Догодина по това време, когато стягаме куфарите за Австрия и Швейцария ще поискаш ли извинение от ИЦО за квалификациите си? пс: с този испанец, който свири мача и целия мъжки отбор нямаше шанс срещу Белгия.
да поискам извинение от човек като него...едва ли може да се случи. Човек, който удря с колата си колата на някаква жена и след това си тръгва и навсичкото отгоре я псува, човек, който не си плаща данъците защото бил допринесъл за славата на България, човек, който си купува жилище за жълти стотинки, човек, който държи сметка на Каролев(един от най-добрите икономисти) къде е учил и какъв е, човек който си вре носа навсякъде и се мисли за Господ?!?!
Не, няма да му се извиня.
Писнало ми е от катили, а за мен той е точно такъв - арогантен селянин, който си мисли, че е велик и му е позволено всичко..
От чисто спортна гледна точка - направи един куп грешки откакто е на поста си. Великите мачове с Румъния или Хърватска бяха спасени с огромна доза шанс...играчите ни не знаят какво да правят с топката...лично аз съм гледал доста футбол но като наща защита няма никъде...с две думи отбора ни е трагичен...хич не ми се вярва, че можем да се класираме...искрено се надявам да го изгонят или поне Херо да поеме по-голямата част от нещата.
Може да е бил голям футболист, но това неоправдава държанието му, а тренъорските му качества са доста съмнителни...
Божо, честно казано ти се възхищавам на оптимизма...наистина ми се ще да се класираме, но ако нещата продължават да (НЕ) се развиват по същия начин....нищо розово не ни чака
|
Пет Дек 22, 2006 6:44 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|