Трябва ли Стевица Кузмановски да остане начело на Славия?(R)
Трябва ли Стевица Кузмановски да остане начело на Славия?(R)
Автор |
Съобщение |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13191 Местоположение: SOFIA
|
Проблемът не е в треньорите. И в тези теми и в много предишни се маркира един много важен факт - в Славия крайните решения се вземат от човек, който меко казано не е в час с футбола. Трябва ни футболен мениджър, който да има пълна свобода да взема управленските решения в спортно - техническия аспект. В тази пълна свобода включвам и икономическата - и сър Алекс да дойде, ако му дадат 50 000 бюджет за селекция и 200 - 300 хилди за заплати, като същевременно му се каже, че пет души задължително трябва да играят, за да бъдат продадени изгодно в чужбина и футболистите са свободни при първото предложение... Ами... Не смятам, че ще се справи.
Основните проблеми са три:
1. Слаба селекционна политика
2. Демотивираща среда за постигане на спортни резултати
3. Високо текучество на футболисти - това е производно на т.1
В анкетата за любимец има вече над 30 имена. Още няколко човека преминаха през титулярния състав през сезона, без да получат и 1 глас. Е, нормално ли е това? Че националните отбори на Бразилия и Аржентина и клубните на "Реал" и "Барса" не си позволяват да врътнат 35 играча през състава за толкова къс период от време. А същевременно пейката ни от години е като дъска в кокошарник - къса и... това говори за много неща.
|
Пон Май 19, 2008 9:21 pm |
|
 |
KingDim
Пристрастен
Регистриран на: Съб Май 06, 2006 8:57 pm Мнения: 243
|
През пролетния сезон головата ни разлика е 14 : 17,
при победи 4
равни 5
загуби 6
Който както иска да го тълкува!!!!
"Играем мач за мач"
_________________ http://de.fishki.net/picsw/092007/28/ru ... ya_023.jpg
новия автобус на говедата
|
Вто Май 20, 2008 1:14 pm |
|
 |
zissko
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 10:41 am Мнения: 1280 Местоположение: СОФИЯ
|
аз гласувах да се махне Стевица от Славия защото няма смисъл да си губи времето при нас,мисля че има качества да бъде треньор в по голям клуб с по голями амбиции
P.S. Керчев мухата да ми яде главата  ВЪН НЕКЪДЪРНИЦИТЕ ОТ СЛАВИЯ
_________________ славист,лош човек няма!
|
Чет Май 29, 2008 12:15 am |
|
 |
Whitey
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm Мнения: 1336 Местоположение: София, Овча купел
|
Аз гласувах, че трябва да остане и да му се даде шанс и свободата без Венци да му се меси в нещата защото Стевица има качества . Пък и трябва да престанем с практиката да сменяме треньорите през сезон 
|
Чет Май 29, 2008 8:24 am |
|
 |
white crusader
Пристрастен
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am Мнения: 181 Местоположение: София
|
Гласувах ЗА защото съм забелязал една тенденция в България. Който си държи тренера малко по-дълго време отбора процъфтява някак си. Освен това в БГ не е трудно да се направи силен отбор. Взимаш един добър играч (пък може и да е на 32-33) и останалото е пълнеж
_________________ White club for white people
|
Пон Юни 02, 2008 12:59 pm |
|
 |
Петър Дяков
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am Мнения: 2202
|
Да. 
_________________ Обичаме ви, бели алкохоли!
|
Пет Юли 04, 2008 3:09 am |
|
 |
CategoryC
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm Мнения: 1722 Местоположение: BERN
|
 ...................
Saglasen sm s Bozdinov iskam samo da dopalnja,zachto ne se objavjava s kakav budjet strtirame,dali parite ot transferi vlizat v kasata na Slavia ili v razli4ni bankovi smetki,nikakva jasnota v cluba ne se znae koi koi e znae se samo Venci koli besi Stevica trener,ne e nujno da imame pove4e ot 3 4ujdenci,v BG ima super talanti njama koi da gi otkriva,znaete edin M.Hristov be zabeljazan ot Kano po4ti na ulicata.
Da spreme da pribirame suliu i puliu othvarleni igra4i ne izkarali probite pri jivotnite visiram Elton.
Da se dade chans na bivchi igra4i na Slavia da rabotjat za otbora dali v chkolata dali kato skauti
_________________ http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk
|
Пет Юли 04, 2008 10:07 am |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4220 Местоположение: София
|
Много ясно, че трябва да остане. Той, заедно с Йешич са най-кадърните специалисти докоснали се до светинята Славия от много много години насам. Но, Плешивия диктува модата, Стевица не е виновен за идиотската трансферна политика на клуба !
ЗА !
_________________
|
Пон Юли 07, 2008 4:37 pm |
|
 |
white crusader
Пристрастен
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 9:17 am Мнения: 181 Местоположение: София
|
Проблема не е в треньора ами в управлението. Причината е че имаме диктатор който управлява еднолично. Отбора се нуждае от някой който да стане близък до ВС и да му стъпи малко на врата, някой с който ВС да се съветва, някой който да му предлада идеите си и те да в тон с историята на клуба (защото само това е останало). Продължавам да твърдя че ВС е идеалния президент за клуба стига някой да го амбицира и да подбуди желанието да развива а не да тъпче на едно място. Има адски много взръзки в ЧУЖБИНА и е сигурно най-влиятелния БГ президент зад граница, освен това е и много добър бизнесмен. Всичко това накуп + един или двама души с които да се съветва (и да им има доверие за да прилага идеите им) мисля че нещата ще тръгнат много нагоре. Лошото е обаче че такива хора които са близки до ВС почти не останаха а за да се изградят такива взаимоотношения ще мине много време а до тогава ВС ще си взима еднолично решенията за бъдещето на клуба и няма какво да се направи. А що се отнася до това дали трябва да се премахне..... има една поговорка която гласи "Не изхвърляй старите си обувки преди да си купиш нови"
_________________ White club for white people
|
Пон Юли 07, 2008 5:54 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4220 Местоположение: София
|
Без да се колебая, му казах, че го очаквам в Правец", заяви Кузмановски, това за Славчо.... и от Дебелака: „Не избързвайте! Първо ще пробвам да уредя клуб от Европа на Славчо. Ако това не се случи, то тогава ще го задържим при нас".
Има ли синхрон в изказванията и действията, личи ли си кой е треньор/ръководител/нещастник и кой е обиконовенната пешка ? Как е възможно подобно нещо, просто нямам думи !
_________________
|
Сря Юли 09, 2008 11:24 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|