Дискусия за цената на билетите *
Автор |
Съобщение |
LucaBrazi
Пристрастен
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 3:01 pm Мнения: 235 Местоположение: София
|
Стига с тия билети, прекалихте. Ако има някой на който страшно много му се ходи на мач, но поскъпването с 4 лева ще срине до основи месечният му бюджет да ми пише на лично, ще му купя билет.
_________________
БЯЛАТА ЛАВИНА
|
Пет Авг 08, 2008 4:28 pm |
|
 |
makaveli
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm Мнения: 1808
|
не съм опетнил никого, да не говорим за твои близки!!! Не си го измисляй, никъде не съм казал нищо лошо! Съжалявам за загубата ти, но не ми приписвай думи, които не съм казал!!
коментара ми във връзка с парите беше насочен повече към начина по който обясни, че 5 или 10лв са нищо...а за много хора не е така!! Да не забравяме, че все още има хора, които се радвам на 500лв заплата, а тя не стига за НИЩО!
никога не съм се крил зад анонимността на интернета и не съм се притесмнявал да кажа кой съм и от къде съм!
и най-важното - осъзнавам, че вече сме доста офтопик и че ще бъдем изтрити....което би било доста глупаво защото форума е да се обсъждат нещата и да се защитават тези. И все пак това е свързано с отбора ни и конкретно тръгна от мача ни с Литекс - какво по дяволите означава цените така или иначе са такива и няма смисъл да ги обсъждаме. Сега след това ти разсъждаване дори и да не се познаваме лично прости ми че ще ти дам малка характеризация - ей заради такива мисли сме на тоя хал!! Билета за рейса вече ни е левче...ми кво да протестираме, я по-добре да си купим карта....детските надбавки са 18лв на месец....ми за кво да протестираме...я да ги вземем и да си купим две гроздови и две кутии цигари...управниците ни са шибани...ми дай да не гласуваме и да вкараме доведеното лайно на Воленчо в Евросъюза...не става така братче....трябва все някога да се създаде едно обществено мнение, което да играе някаква роля в обществения живот и да е барометър на шибаняците, които ни диктуват как да живеем!!
|
Пет Авг 08, 2008 4:33 pm |
|
 |
Стефан
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm Мнения: 864 Местоположение: София
|
Точно тези неща които си изброил- и това ка всичко поскъпва и тн - трябва да ти отговори на въпроса че е нормално и това да поскъпне- а честно ти казвам не фиждам смисъла на всякъде във всяка една тема да се коментират все тези билети. Плюс това с сезонна карта е по евтино- както е навсякъде по света..... .
А и др нещо което бих казал и твърдо вярвам в това- човек когато е достатъчно образован и има достатъчно амбиция хъс и желание и воля независимо колко трудно се живее в България, може да изкарва мн мн повече от тези 500 лева и да не се примирява с тях - има и работа и възможности- всичко си зависи от нас !
_________________
 
ВИНАГИ С ВАС !
|
Пет Авг 08, 2008 4:40 pm |
|
 |
Count Vampirium
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 1:14 am Мнения: 763 Местоположение: Sofia City
|
Такааааа така, в крайна сметка Сашо беше прав - безлпатната баница свърши, и така или иначе билетите са си 5 лева, независимо дали спорим или не. Мен лично няма да ме спрат тези 5 лева да ходя на мачове. И още нещо - гледам се обърна внимание и на качеството за тия пари които даваме... на вас доколкото разбирам не ви е за 5-те лева, ами заради факта че по тоя начин ВС едва ли не ви/ни се е подигравал. Значи за 5 лева ни се подиграва твърде много, а за левче ни се е подигравал "умерено"? И ако билета беше 0.20 стотинки, сигурно даже щяхме да сме доволни от "качеството" ? Е тва не го разбирам, честно. И още нещо - тия 5 лева ще се налага да се дават по 2 пъти на месец. Смятам че за средностатистически човек не са толкова (да не кажа никак) скъпи...? Качеството на футбола ни като цяло е доста ниско, но и тук като навсякъде цената на качеството поскъпва, независимо че то не е по-добро.
_________________
Последна промяна Count Vampirium на Пет Авг 08, 2008 9:42 pm, променена общо 2 пъти
|
Пет Авг 08, 2008 4:50 pm |
|
 |
Vasko93
Пристрастен
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 1:04 pm Мнения: 293 Местоположение: София / Павлово
|
_________________ СаааааМо Ти
В МоЕ съРцЕ сИ
Теб обичам аз
и нЕ щЕ пРедаМ
моя (/С\) Славия (/С\) !!!
|
Пет Авг 08, 2008 4:54 pm |
|
 |
Whitey
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 9:56 pm Мнения: 1336 Местоположение: София, Овча купел
|
Ей това е приказка 
|
Пет Авг 08, 2008 5:01 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13193 Местоположение: SOFIA
|
* Заглавието на темата е на администратора. Мненията до тук са селектирани от темата за мача срещу "Литекс" и обособени в отделна тема служебно.
|
Пет Авг 08, 2008 6:10 pm |
|
 |
BlackWind
Администратор
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm Мнения: 481 Местоположение: София
|
makaveli написа: осъзнавам, че вече сме доста офтопик и че ще бъдем изтрити....което би било доста глупаво защото форума е да се обсъждат нещата и да се защитават тези.
Ето само това ти изречение е предостатъчно да те опише без да има нужда от каквото и да е повече - пълен мрънкалник.
Почваш да мислиш хипотетично какво би станало (не че някога е ставало... за 5 години в тоя форум едва ли има и 50 изтрити мнения включително на чуждоземци) и почваш отново да мрънкаш и хленчиш в отговор на твоите си думи. Тъпак. Мен па не ме интересува добрия тон. Писна ми да си налагам самоцензура всеки път като ти видя малоумщините.
_________________ Владо на краля Гордо отговаря: "Чуй бре, тиранино, Мен ме изпрати Ванчо Михайлов Да изпълня присъдата.
Я стани, стани, Шумадийско куче. Тебе ке те утепам". Пистолетът гръмна. Кралят се обърна. Да живее Македония!
|
Пет Авг 08, 2008 9:13 pm |
|
 |
Death_Squad
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm Мнения: 2327 Местоположение: Sofia Hardcore
|
Аз в градския транспорт пътувам гратис 
_________________

The Rise of the poisoned Youth
|
Пет Авг 08, 2008 10:45 pm |
|
 |
yamata
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm Мнения: 1489 Местоположение: sofiq
|
продавам билети менте за 50 ст.Отстъпка за на едро.
_________________ N 1
|
Пет Авг 08, 2008 11:33 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|