Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Юни 20, 2025 4:53 pm



Отговори на тема  [ 1295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 130  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение ........................
http://www.blitz.bg/news/article/32543

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Съб Яну 24, 2009 4:45 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
http://www.sportal.bg/news.php?id=155218


Пет Яну 30, 2009 4:46 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4230
Местоположение: София
Мнение 
Венци Стефанов: Трансферът на Кирев е най-солидният след този на Стоичков

Президентът на Славия Венцислав Стефанов води делегацията, която днес замина с чартърен полет за Анталия, където тимът ще проведе втория си подготвителен лагер.

Групата наброява 40 души, 26 от които са футболисти, а останалите са треньорски щаб и длъжностни лица. Стефанов говори за промените в отбора, но отказа да се ангажира със спортно-технически анализи, обяснявайки че това е работа на треньора Кузмановски.

"Връщаме две момчета- Здравко Здравков и Асен Николов. Те обичат отбора и искат да помогнат", каза Стефанов.

Той беше попитан как всичките нови попълнения ще променят отбора.

"Ами вероятно ще станем по-фотогенични. Имаме черни, имаме бели, въобще разнообразие".

Журналисти го попитаха дали е нормално два конкурентни клуба- в случая "Левски" и Славия, да ползват общ чартърен полет и дали това няма да породи слухове за по-особена близост.

"Ние си имаме наша програма, "Левски" си имат тяхна. Няма как да играем контрола там, защото всичко е отдавна уточнено. Но старите хора са казали: на простия можеш да му дадеш пари, но акъл- не можеш".

Стефанов коментира и последните трансфери в белия клуб, включително и преотстъпването на Тодор Колев на Апоел Ирони (Кирият Шмона).

"Знаете, че никога не спираме играчите, когато те получат добри предложения. Първо- Колев има вариант да се развива, а и да си помогне във финансово отношение, защото в България не можем да му дадем тези пари, които ще получи в Израел".

Безспорно трансфер номер 1 на българския зимен пазар е продажбата на младия вратар Марио Кирев в Ювентус.

Според Венцислав Стефанов, този трансфер е най-солидният за български футболист от времето на Христо Стоичков насам.

"Кой друг български футболист е бил продаден на гранд като Барселона и Ювентус?", каза още Стефанов.

Той обаче отказа да коментира дали Славия ще търси нов нападател и дали ще продава още играчи в Русия и Китай.

"Във футбола и в живота всичко е възможно", застрахова се Венци Стефанов.

_________________
Изображение


Вто Фев 03, 2009 11:51 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Между другото, добре е че Тошко отиде в Израел....поне да изкара пари момчето, с него , без него...мамата си е ....

_________________
Изображение


Вто Фев 03, 2009 8:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
да бе той понеже се скъсваше да играе и да бележи при нас така че ще ни е тежко :lol: :? 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Вто Фев 03, 2009 11:08 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7269
Мнение 
Шефът на Славия пазари пръстен

Пазарлък за 1000 евро започна президентът на Славия Венцеслав Стефанов. Той води люта битка, за да подари пръстен на Благой Георгиев. Националът, който е в Анталия с Терек, си хареса бижуто в хотел "Кремлин Палас", където са отседнали "белите". Той обаче си тръгна без пръстен, защото цената от 2000 евро се видя солена на Стефанов. "1000 давам, повече не", отсече той и се оправда със световната криза. "Венци, толкова пари ти донесох, а ти сега се пазариш за 1000 евро", подхвърли с усмивка Благо. Той призна, че пръстенът му е хванал окото най-вече заради християнските символи.


Чет Фев 05, 2009 9:12 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=11896


Пет Фев 06, 2009 8:13 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:30 am
Мнения: 548
Мнение 
:lol: :lol: :lol:

Изображение

_________________
Изображение
Изображение


Пон Фев 09, 2009 8:33 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3452
Местоположение: Sofia
Мнение 
88! написа:
:lol: :lol: :lol:

Изображение

eee изправари ме :lol: :lol: :lol:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Фев 09, 2009 8:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1491
Местоположение: sofiq
Мнение 
ЧУК, майка тая снимка е ЧУК отвсякъде :lol:

_________________
N 1


Пон Фев 09, 2009 9:46 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 130  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.