Автор |
Съобщение |
slavist
Напреднал
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 11:34 am Мнения: 87 Местоположение: София
|
Честита първа победа на всички ! Важно е че победихме, а играта скоро ще се забрави. За съжаление новите попълнения не впечатлиха с нищо да не казвам по-силни думи. Добре че Алберони вкара този случаен гол, макар че от 10 корнера той не можа да изпълни нито един добре. Много ни липсваше Жуниор, неговият усет към гола и Ренет . По отношение на Нико, смятам че Дюлгеров е доста по- добър от него и днес направи много силен мач. Галин беше неузнаваем. Въобще се направи една селекция - нямаме нападатели, а за защитници да не говорим....
|
Съб Фев 27, 2010 8:30 pm |
|
 |
White 1913 Power
Пристрастен
Регистриран на: Съб Ное 08, 2008 2:03 am Мнения: 263
|
 hkf
Ако бяхме играли така,както с Черноморец резултата щеше да бъде с 3 или 4 гола разлика,но на мен ми направи впечатление в послезната контрола,че играта ни зависи изключително много от Илия(кофти,че стана така).Долгеров ми е любимец,но ще си призная,че Нико е в страхотна форма и може би с право е гласен за титуляр.Смятам,че с Нико,Жуниньо,Томаш и Ренет ще изглеждаме доста по- солидно.Иска ми се поради очевадната лоша форма на Галиндо да видя в мача с Мездра като титуляри в средата на терена:Нико,Дюлгеров,Алберони и Дани Пеев-това е лично мое за решение при създалата се ситуация.
|
Съб Фев 27, 2010 8:58 pm |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
големите отбори бият с 1:0 кво искате

_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Съб Фев 27, 2010 9:15 pm |
|
 |
misho_slaviq
Познат
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 3:34 pm Мнения: 63
|
честита победа!!!Браво на Райс,Дюлгеров много силен,заслужава да е титуляр много по-добър от Нико.Алберони се представи добре за първи мач
|
Съб Фев 27, 2010 10:37 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4218 Местоположение: София
|
Честита победа ! Важни са 3-те точки, първи официален мач за годината, сериозни кадрови проблеми, това със сигурност обеснява трагичната игра.
Бобъра Голям !
_________________
|
Нед Фев 28, 2010 10:18 am |
|
 |
slavia_fen
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:19 pm Мнения: 655
|
Честита победа момчета важни 3 точки спечелихме 
_________________

 Иди си Венци, иди си Я съм ти майката ебал Че съсипа ни отбора Ега да умреш в затвора !!!
http://vbox7.com/play:236eb0e0
|
Нед Фев 28, 2010 11:50 am |
|
 |
C/\ABuCTA
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm Мнения: 2142 Местоположение: Под полите на Витоша
|
_________________
|
Нед Фев 28, 2010 1:05 pm |
|
 |
C/\ABuCTA
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm Мнения: 2142 Местоположение: Под полите на Витоша
|
Значи някои от вас прекалено бързо си правят изводи и не влагат никаква мисъл.
1во за играчите. Бобъра точно с/у чорбата ни беше най-силния, така че не виждам кво се казва, че с/у по-силен отбор нямало да се справи. Той по принцип си ни е 1 от най-силните през този сезон. Вълев ни трябва поне за резерва. 1ви мач, не е тренирал с отбора И треньора. За новите е ясно.
2ро кво викате само чакаме мача с Етрополе. Вижте таблицата. От 3то до 6то място са през 2 т (грубо казано, без днес да са играли доко сф и Черноморец). А доко са супер зле и го показаха в контролите си. Черноморец вече губи инерцията и се вижда че не са толкова качествен отбор. От говедата сме на 1 т и просто трябва да ги бием! Така, че този сезон определено има за какво да играем, а и се вижда, че имаме мн стойностен отбор. Просто трябва да се отървем от някой наши комплекси и слабости.
_________________
|
Нед Фев 28, 2010 1:15 pm |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4218 Местоположение: София
|
Аз първенството съм го отписал, точно заради тези слабости и най-вече комплекси, които няма да преодолеем. Важното е да показваме добра игра и да не нарушаваме добрия си ритъм с някаква поредица от загуби. Важно е основните ни играчи да ни бъдат на разположение за Купата.
_________________
|
Нед Фев 28, 2010 3:17 pm |
|
 |
C/\ABuCTA
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm Мнения: 2142 Местоположение: Под полите на Витоша
|
Е то по тая логика дай да не стартираме въобще в първенството, а да играем само в купата...  Имаме шанс, имаме играчи, трябва да се възползваме.
_________________
|
Пон Мар 01, 2010 12:45 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|