Автор |
Съобщение |
Chelsea_69
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am Мнения: 1219
|
_________________ Стевицаааа, вади го тоя, беееее
|
Пон Юни 14, 2010 12:35 pm |
|
 |
atm
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm Мнения: 1749
|
студентче, приятелю,
не познавам този нападател, знам само, че академик рират след нас в събота ... истинате, е че на никой от другите отбори не му се влизаше в А група, заради парите и вие го отнесохте
дано само не сте като своге и да завършите така сезона ....в което се съмнявам, като познавам дедото който ви ръководи ...
все пак успех
|
Пон Юни 14, 2010 10:05 pm |
|
 |
АКАДЕМИК София
Познат
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 4:13 pm Мнения: 42 Местоположение: София
|
Поживем, увидем.
Мерси, и на вас успехи.
П.С. Дедото не ни ръководи. 
|
Вто Юни 15, 2010 1:28 am |
|
 |
BlackWind
Администратор
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm Мнения: 481 Местоположение: София
|
Не искам да звучи неуважително, нито пък мястото на този коментар е тук, но винаги съм си мислел, че единствения фен на Академик е Цецо Академика, който всъщност е фен на "Ботев" Пловдив
Поздрави
_________________ Владо на краля Гордо отговаря: "Чуй бре, тиранино, Мен ме изпрати Ванчо Михайлов Да изпълня присъдата.
Я стани, стани, Шумадийско куче. Тебе ке те утепам". Пистолетът гръмна. Кралят се обърна. Да живее Македония!
|
Чет Юни 17, 2010 9:19 am |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
и вихурата е от академик 
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Чет Юни 17, 2010 11:22 am |
|
 |
АКАДЕМИК София
Познат
Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 4:13 pm Мнения: 42 Местоположение: София
|
Все пак сме повечко.
Първо, аз не съм Цецо, после освен мен и Цецо има и други.
Вярно е, че не сме много, но колкото толкова. 
Последна промяна АКАДЕМИК София на Чет Юни 17, 2010 5:56 pm, променена общо 1 път
|
Чет Юни 17, 2010 4:14 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
АКАДЕМИК София написа: Все пак сме повечко. Първо аз не съм Цецо, после освен мен и Цецо има и други. Вярно е, че не сме много, но колкото толкова. 
Разбира се , че е така , ние не сме животните , че да почнем да избиваме комплекси за това колко сте  Успех и на вас 
|
Чет Юни 17, 2010 4:16 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
Емил Велев: Славия ще играе по друг начин
Доволен съм от новите, старанието и желанието, разкри треньорът
Новият треньор на Славия Емил Велев вече 2 седмици работи с отбора. Белите победиха Чавдар (Етр) с 3:0, а Велев не скри, че на този етап е доволен от показаното. Той има собствен стил на работа и желанието му е играчите да го възприемат в най-кратък срок.
- Г-н Велев, хареса ли ви Славия в първата контрола за сезона срещу Чавдар (Етр)?
- Да, доволен съм от отбора. Нещата ставаха малко мудно, но това е нормално след тежката подготовка. Играчите имаха по 45 минути да покажат какво могат. Видях желание у всички, а това е много важно. Момчетата се стараят, а аз искам именно това. Все пак има още много какво да се желае от отбора.
- Доволен ли сте от новите попълнения?
- Да, включват се добре сред останалите. Познавам качествата на тези момчета отпреди и знам какво могат. Няма с какво да ме изненадат, добри футболисти са.
- Какви са впечатленията ви от младите, които искате да налагате в Славия?
- Давам им шанс за изява, защото знам, че имат качества. Доволен съм и от тях, направиха някои хубави неща. Също показаха старание, но искам занапред да се представят още по-добре.
- Има ли футболисти, които ще отпаднат за втория лагер в Банско?
- Засега няма такива. Групата остава същата, но тя не е никак малка.
- Ще успеят ли да се сработят Виктор Генев и Йордан Петков в центъра на защита?
- Би трябвало да се сработят и се надявам това да стане бързо. И двамата са добри футболисти, на които може да се разчита. Имаме и Стив Ренет. Очаквам той да се върне в отбора. Ако все пак бъде продаден, ще търсим друг вариант.
Няма да имаме проблеми със защитата защото разполагаме с достатъчно добри играчи.
- Очаквате ли още нови футболисти в Славия?
- Ще пристигнат още някои играчи. Това може да стане тази, следващата или по-следващата седмица. Няма точна дата, на която чакаме някой.
- Какво стана с Мамаду и Фидел от Рилски спортист, които бяха на проби?
- Има неяснота около документите им. Подали са домкументи за бежанци, цялата работа обаче е несигурна. Иначе са добри футболисти, но няма как да разчитаме на тях.
- Какви са първите ви впечатления от френския футболист Франклин?
- Дойде при нас без подготовка и ще му е трудно да се справи. На пръв поглед има добра физика, но искам да видя качествата му в още 1-2 мача. След това ще преценя дали ще остане в отбора.
- Изпълняват ли точно указанията ви играчите?
- Да, това е от първостепенно значение. Играем по друг начин и те трябва да свикнат бързо
В един момент движенията трябва да се автоматизират и положенията да се отиграват така, както трябва. В Славия има много добри футболисти и това не би трябвало да е трудно постижима цел. Засега не сме променили кардинално нещата. Като започнат мачовете, ще видим как ще стоим на терена.
- Върху какво ще наблегнете по време на втория лагер в Банско?
- Най-важното е отборът да се обиграва и да се изпълняват правилно тактическите упражнения. Новите футболисти пък трябва да свикнат с обстановката и всички да станат едно цяло.
- Жребият за новото първенство ви среща с Калиакра в първия кръг. Добър съперник ли са каварненци за старт на шампионата?
- За мен всички съперници са равни и няма голямо значение кой ще срещнем в първия кръг. Калиакра е за първа година в "А" група и ще се хвърля във всеки мач, за да запази мястото си. Футболистите им ще са амбицирани, очаквам тежък първи мач. Надявам се обаче да стартираме с победа, това е единствената ни цел.
- Доволен ли сте, че Славия е домакин в първия кръг?
- Това също няма особено значение, но винаги е по-добре, когато играеш вкъщи.
Очаквам подкрепа от нашата публика, а ние ще направим всичко възможно, за да я зарадваме с победа.
- Какво ви направи впечатление от световното първенство до момента?
- Най-много ме впечатлиха отборите на Аржентина, Бразилия и Германия. Отличават се от останалите участници.
- Те ли са вашите фаворити?
- Аз нямам фаворити, просто обичам да гледам качествен футбол. Трите отбора умеят да играят атрактивно и красиво.
- Защо европейските отбори се представят неубедително на фона на останалите?
- Възможно е някои отбори да са подценили първенството и да не са влезли в мачовете с правилната нагласа. Дългите първенства и тежките мачове от Шампионската лига също оказват голямо влияние. Повечето играчи са много уморени. Видяхме какво стана с Англия.
- Вратарят Райс Мболи стана едно от откритията на първенството. Съжалявате ли, че няма да можете да разчитате на него през предстоящия сезон?
- Естествено, че съжалявам, защото той е много добър вратар. Всеки поема по своя път и това е нормално. Очаквам Райс да бъде продаден в близко бъдеще. Дано момчето се развива и да върви само нагоре.
Тодор Петров
|
Чет Юли 01, 2010 3:15 am |
|
 |
SaKrAnTo 1913
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm Мнения: 4222 Местоположение: София
|
_________________
|
Съб Юли 03, 2010 8:00 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
|
Нед Юли 04, 2010 12:02 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|