трансфери,селекция,кражби и продажби 4
Автор |
Съобщение |
service_crew
Модератор
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am Мнения: 3232 Местоположение: Гетото
|
Death_Squad написа: Защото се помисли за голямата звезда и като се върна от световното при нас се правеше на велик, а забрави кой го направи такъв ...

_________________
"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88
|
Пон Окт 18, 2010 6:43 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
Райс не го оправдавам изцяло , но с ръка на сърцето всеки да се постави на негово място и да каже дали ще му се седи в тая кочина тука , абстрахирайки се от пристрастията ни ... Не забравяйте , че все пак говорим за наемник , нито ни е юноша , нито е българин , и Славия за него си е един трамплин за Западна Европа , няма как да очакваме да обича Славия , както я обичаме ние  Освен това няма как да знаем какви му ги е говорил Дебелия , може и да му е казал , че ще го продаде със сигурност , а после нещата да са пропаднали... Примерно печката Дембеле ако не го продадат скоро , мислите ли че ще запази формата си и ще се кълне във вярност на говедата ?
|
Пон Окт 18, 2010 6:52 pm |
|
 |
jordas
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm Мнения: 1258 Местоположение: София
|
Днеска в мола карфур хапваха на съседна маса до мен Райс и малката ортега....Райс беше се барнал като зъл гангстер от харлем, а малката ортега беше като от клип на 50 cent  Хапнах си съб оф дъ дей и отидох при тях..преди това само си кимнахме, а целия втори етаж на мола ги наблюдаваше  Викам му на ортега....ортега ма маан, дис хомусекшуал броук дъ гейм  ...тоя пича вика абсолютно така е майката ни разкатаха, на райс му разправям пич ние феновете на славия те боготворим  , цска са ебати утрепките и той вика...да Цска са боклуци  не се ебавам  след което го питам след нова година в Турция ?, а той ми вика нее в Славия и се смеее, такъв лукаво  Бях с една колежка малкия ортега поиска да се снима с нея  викам аре, че ми свърши обедната и дотам
Райс е пич и не го ебе за Цска...също и за Славия, но каза, че феновете на Славия ги обича  и така, ааа да не забравя да ви кажа големия Демиран е добре или по скоро горе-долу по думите на брат му 
_________________ ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......
www.zone1913.com
|
Пон Окт 18, 2010 7:54 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
|
Пон Окт 18, 2010 8:37 pm |
|
 |
makaveli
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 6:50 pm Мнения: 1808
|
като му знаем славата на малкия Ортега май е искал да налази колежката 
|
Вто Окт 19, 2010 8:46 am |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
Руснаци идват за Мболи в четвъртък
Представители на руския Рубин Казан ще наблюдават изявите на Райс Мболи по време на мача на ЦСКА срещу Рапид Виена този четвъртък.
Мачът е от 20:00 часа на стадион „Васил "Левски"”, а представителите на руския отбор ще седнат в официалната ложа.
Преди затварянето на трансферния прозорец от Рубин проявяваха интерес към алжирския национал, но в последния момент привлякоха друг вратар.
Рубин са в група с Барселона, Панатинайкос и Копенхаген в шампионската лига, а в руския шампионат заемат второто място във временното класиране.
След силните игри на Мболи с фланелката на ЦСКА в Лига Европа руснаците отново са възобновили интереса си към него. Нищо чудно през зимата Мболи да смени А група с руската Висша Лига.
|
Вто Окт 19, 2010 2:19 pm |
|
 |
service_crew
Модератор
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am Мнения: 3232 Местоположение: Гетото
|
makaveli написа: като му знаем славата на малкия Ортега май е искал да налази колежката 
Или да се пазари по-магазините и да казва, че няма пари !
_________________
"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88
|
Вто Окт 19, 2010 6:39 pm |
|
 |
atm
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm Мнения: 1749
|
поне хубава ли бе колежката ? 
|
Вто Окт 19, 2010 8:37 pm |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7269
|
"Казанска афера" около Райс М'Боли
Вратарят на ЦСКА Райс М'Боли почти сигурно ще подпише договор с руския Рубин през декември. Представители на шампиона идват за мача с Рапид (Виена) в четвъртък.
След срещата те ще започнат преговори за откупуването на вратаря с президента на Славия Венцеслав Стефанов. Както е известно, именно "белите" са клубът, който държи правата на най-добрия вратар у нас.
В момента титулярен страж в състава на Курбан Бердиев е Сергей Рижиков, който обаче не се намира в най-добра форма. Според информация на "Меридиан Мач" руският шампион е готов да предложи 1.5 млн. евро за правата на вратаря
|
Сря Окт 20, 2010 10:24 am |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
Mилион и половина евро , чак не е за вярване  Да видим 
|
Сря Окт 20, 2010 2:29 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и 35 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|