Автор |
Съобщение |
white_man
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 12:16 pm Мнения: 1395 Местоположение: SILISTRA
|
 Re: Селекция и трансфери
Славия ще привлече полузащитника Янко Сандански и нападателя Димитър Воденичаров. В момента двамата футболисти са собственост на Пирин-Благоевград, но през новия сезон ще носят екипа на столичния клуб. Роденият през 1987 година Воденичаров вече бе състезател на „белите“ в по-ранен етап от кариерата си. Преди 6 години той изигра 4 мача с екипа на Славия и реализира 1 гол.
След това обаче ръководството на софийския отбор се отказа от него и го прати в "Спартак" (Варна). Янко Сандански, на 23 години, е бивш футболист на ЦСКА и Септември (Симитли). От 2010 година играе за Пирин. Бразилецът Жосиас Басо почти сигурно ще остане в Славия и през следващото първенство. 22-годишният защитник ще бъде един от малкото играчи, които ще се спасят от чистката в столичния клуб това лято. Със сериозни шансове да останат в Славия са друг защитник Виктор Дениран, както и вратарят Емил Петров. „Белите“ ще участват в приятелски мач с руския Криля Советов, който ще се състои на 4-и юни на стадион Металург в Самара.
от спортиссимо
Срещата е част от тържествата по случай 100-годишнината на футбола в град Самара и областта. Славия няма да бъде представен единствено от мъжкия състав в тържествата. Детският отбор на клуба, родени 1997-а година, ще участва в турнир заедно със самарските Криля Советов и ЦСК ВВС, както и с Академия Юрий Конопльов (Толиати). В края на 2010 година Славия продаде вратаря Райс Мболи на Криля Советов.
Алжирският национал Мболи участва на Мондиал 2010 в Република Южна Африка миналото лято. Помощник-треньорите на Славия Владимир Иванов и Йордан Петков, както и очакващия назначение като старши треньор Мартин Кушев, ще водят отбора в приятелския мач в Самара. Бившият селекционер на българския национален отбор до 17 години Атанас Желев най-вероятно също ще влезе в щаба на Кушев за новата кампания.
_________________ От Силистра до София има една философия! Всеки трябва да я знае ! "САМО СЛАВИЯ" ! Това е !
САМО СЛАВИЯ ! Въпреки всичко и въпреки всеки !
|
Сря Юни 01, 2011 3:33 pm |
|
 |
Slaviq
Луд за връзване
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 5:52 pm Мнения: 437 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Славия ще привлече полузащитника Янко Сандански и нападателя Димитър Воденичаров. В момента двамата футболисти са собственост на Пирин-Благоевград, но през новия сезон ще носят екипа на столичния клуб.
Роденият през 1987 година Воденичаров вече бе състезател на "белите" в по-ранен етап от кариерата си. Преди 6 години той изигра 4 мача с екипа на Славия и реализира 1 гол. След това обаче ръководството на софийския отбор се отказа от него и го прати в "Спартак" (Варна).
Янко Сандански, на 23 години, е бивш футболист на ЦСКА и Септември (Симитли). От 2010 година играе за Пирин.
Бразилецът Жосиас Басо почти сигурно ще остане в Славия и през следващото първенство. 22-годишният защитник ще бъде един от малкото играчи, които ще се спасят от чистката в столичния клуб това лято. Със сериозни шансове да останат в Славия са друг защитник Виктор Дениран, както и вратарят Емил Петров.
"Белите" ще участват в приятелски мач с руския Криля Советов, който ще се състои на 4-и юни на стадион Металург в Самара. Срещата е част от тържествата по случай 100-годишнината на футбола в град Самара и областта.
Славия няма да бъде представен единствено от мъжкия състав в тържествата. Детският отбор на клуба, родени 1997-а година, ще участва в турнир заедно със самарските Криля Советов и ЦСК ВВС, както и с Академия Юрий Конопльов (Толиати).
В края на 2010 година Славия продаде вратаря Райс Мболи на Криля Советов. Алжирският национал Мболи участва на Мондиал 2010 в Република Южна Африка миналото лято.
Помощник-треньорите на Славия Владимир Иванов и Йордан Петков, както и очакващият назначение като старши треньор Мартин Кушев, ще водят отбора в приятелския мач в Самара. Бившият селекционер на българския национален отбор до 17 години Атанас Желев най-вероятно също ще влезе в щаба на Кушев за новата кампания.
|
Сря Юни 01, 2011 3:41 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Къв е тоя Сандански, Петрич, Дупница бе,досега бяхме с отхвърлени говеда, сега пък чорбари ... Иначе за Воденицата съм "за" 
|
Сря Юни 01, 2011 9:48 pm |
|
 |
slavia_fen
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:19 pm Мнения: 655
|
 Re: Селекция и трансфери
Viktor4o_Rs написа: Къв е тоя Сандански, Петрич, Дупница бе,досега бяхме с отхвърлени говеда, сега пък чорбари ... Иначе за Воденицата съм "за"  + 1
_________________

 Иди си Венци, иди си Я съм ти майката ебал Че съсипа ни отбора Ега да умреш в затвора !!!
http://vbox7.com/play:236eb0e0
|
Сря Юни 01, 2011 9:54 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Три клуба от елита следят вратаря на Чавдар (Етрополе)
Три клуба от елита имат интерес към вратаря на Чавдар (Етрополе) и бивш юношески национал на България Ивайло Яначков. 24-годишният страж става свободен агент в края на сезона, след като отказа да продължи изтичащия си договор с втородивизионния клуб. Яначков направи пореден силен мач вчера във Велико Търново и опази вратата си суха при равенството 0:0 в гостуването на кандидата за влизане в "А" група Етър в мача от предпоследния 32-и кръг в Западната "Б" група. Най-близо до подписа на 193-сантиметровия вратар е Миньор (Перник).
"Жълто-черните" търсят заместник на Иван Чворович, на когото престои трансфер в чуждестранен клуб през лятото. Столичните Славия и Локомотив също следят Яначков. "Белите" искат да засилят конкуренцията при вратарския пост заради колебливите изяви на Емил Петров и проблемите с дисциплината на Стефано Кунчев. "Железничарите" също искат да привлекат млад и переспективен вратар през лятото, като са се спряли на две имена Евгени Караманов (Сливен) и Яначков.
|
Чет Юни 02, 2011 11:11 am |
|
 |
venci_1913
Модератор
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm Мнения: 3452 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
_________________ Славия София 1913
Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ
|
Чет Юни 02, 2011 11:59 am |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
 Re: Селекция и трансфери
е какви колебливи изяви на емката,като ни е най-добрия 
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Чет Юни 02, 2011 12:01 pm |
|
 |
white_man
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 12:16 pm Мнения: 1395 Местоположение: SILISTRA
|
 Re: Селекция и трансфери
и ...що....???? 
_________________ От Силистра до София има една философия! Всеки трябва да я знае ! "САМО СЛАВИЯ" ! Това е !
САМО СЛАВИЯ ! Въпреки всичко и въпреки всеки !
|
Чет Юни 02, 2011 12:22 pm |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
 Re: Селекция и трансфери
white_man написа: и ...що....????  щото не става и да събира топките що 
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Чет Юни 02, 2011 12:31 pm |
|
 |
white_man
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 12:16 pm Мнения: 1395 Местоположение: SILISTRA
|
 Re: Селекция и трансфери
ACAB написа: white_man написа: и ...що....????  щото не става и да събира топките що  недейте така,в колко мача ни спаси от резил... е,вярно,имаше и издънки,но все пак няма и 20 г...простено му е... има време,ще се оправи...
_________________ От Силистра до София има една философия! Всеки трябва да я знае ! "САМО СЛАВИЯ" ! Това е !
САМО СЛАВИЯ ! Въпреки всичко и въпреки всеки !
|
Чет Юни 02, 2011 12:40 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|