Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Юли 04, 2025 5:07 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1667 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 167  Следваща
 Селекция и трансфери 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 7:48 pm
Мнения: 253
Местоположение: kadeto si iskam
Мнение Re: Селекция и трансфери
сигурно е бил единствения негов фен , баба му която е слепа и за това му е фенка :D :D :D


Сря Авг 31, 2011 3:25 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:19 pm
Мнения: 655
Мнение Re: Селекция и трансфери
Много се зарадвах на тази новина ,но за жалост не е истина !!! Тоя е пълна скръб по-слаб вратар от него в първенството няма !!!

_________________
Изображение
Изображение
Иди си Венци, иди си
Я съм ти майката ебал
Че съсипа ни отбора
Ега да умреш в затвора !!!



http://vbox7.com/play:236eb0e0


Сря Авг 31, 2011 3:26 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3452
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекция и трансфери
Нова новина от sky sports .. Стефано отива в Манчестър :shock:

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Сря Авг 31, 2011 4:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекция и трансфери
Славия пробва канадец срещу "Левски"

Млад централен нападател от Канада ще пробва старши треньорът на Славия Мартин Кушев в контролата срещу "Левски" в петък от 17 часа на стадион „Славия“.

Джеймс Бекер е на 18 години и ще изкара известен пробен период с отборa на Славия.

От два дни канадецът тренира с „белите“, а от изявите му в контролата със сините до голяма степен ще се реши дали младокът ще остане и ще му бъде предложен договор от зимата заради запълнената квота за чужденци извън Европейския съюз.

Този ли ще ни решава проблемите в атака, по-добре го дайте на хокейния отбор Изображение Изображение Изображение
Чакаме на проби и ескимос, както и чукча Изображение


Сря Авг 31, 2011 4:36 pm
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Май 16, 2011 8:29 am
Мнения: 450
Мнение Re: Селекция и трансфери
Aма аз като говоря, сега ще ми гледат някакъв канадец дето евентуално щял да играе след нова година - ай сиктир. Значи момчето може да е страшен талант( въпреки че ако беше в МЛС примерно щеше да играе за повече пари) ама на нас ни трябва сега не догодина :shock: . Просто кушев ми падна в очите - поредната маша в ръцете на г-н Стефаноff, е няма как да вървим напред. Сега взимаме канадец който след точно една година ако има талант ще излети с двеста да играе някъде за повече пари, държиме сульо и пульо титуляри само и само да ги трансферираме в чукотка и после пак на кило си взимаме един конгоанец, двама от никарагуа, трима от ватикана и така до безкрай или поне до края на славния и корав на времето СЛАВИЯ. Най-добре е да се маха дебелия и като не ни вземе някой с пари да ни закриват и това е. :evil:


Сря Авг 31, 2011 4:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 3:10 pm
Мнения: 586
Местоположение: Плевен
Мнение Re: Селекция и трансфери
По-добре чеченец, ще ни взриви от удоволствие :lol:


Сря Авг 31, 2011 7:48 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7272
Мнение Re: Селекция и трансфери
Иван Тодоров се завръща отново във Видима-Раковски. Той носеше екипа на севлиевския тим до преди две години, след което премина в Черноморец /Поморие/, а през това лято беше привлечен в състава на “Славия”. След споразумение за преотстъпването му от белия клуб, Иван Тодоров се завръща на стадион “"Раковски"”. Така, старши треньорът Костадин Ангелов ще може да разчита на още един качествен защитник, който ще засили конкуренцията в отбраната на тима.

В същото време, беше привлечен още един нов футболист в отбора. Това е полузащитникът Радослав Анев. 26-годишният халф е с доста опит в „А” група, като в елита е носил екипа на Пирин /Бл/, Локомотив /Пд/, Славия и Локомотив /Мз/. В „Б” група е играл за Пирин /Г.Делчев/ и ”Лудогорец”.

Утре Видима-Раковски ще изиграе контролна среща с отбора на "Спартак" /Плевен/. Мачът е в Севлиево, от 18.00 часа.


Сря Авг 31, 2011 8:31 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 12:06 pm
Мнения: 422
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекция и трансфери
Славия засили Георги Христов към Израел

Нападателят на Славия Георги Христов премина в израелския Ашдод, пише "7 дни спорт". 26-годишният футболист ще бъде преотстъпен при израелците до края на сезона, твърди изданието. В контракта между двата клуба има и опция за окончателното му закупуване. Ашдод ще може да да се възползва тази възможност още през зимата, ако представянето на Христов е задоволително.

Така босът на Славия Венци Стефанов е на път да осъществи поредната си продажба на футболист в чужбина. Освен него, през лятото и друг играч на "белите" премина в клуб от чужбина. Защитникът Виктор Генев е под наем в руския Криля Советов до зимата.

sportal.bg

Това верно ли е сега или не :?:

_________________
8 пъти шампион на България: 1926, 1928, 1930, 1936, 1939, 1941, 1943 и 1996 г.

Изображение


Пет Сеп 23, 2011 8:24 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:19 pm
Мнения: 655
Мнение Re: Селекция и трансфери
:lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение
Изображение
Иди си Венци, иди си
Я съм ти майката ебал
Че съсипа ни отбора
Ега да умреш в затвора !!!



http://vbox7.com/play:236eb0e0


Пет Сеп 23, 2011 9:29 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекция и трансфери
Ех тоя Венци бе, дори Генев и Метала пласира Изображение Изображение Изображение Защо ли си мисля обаче, че ще ни ги върнат и двамата Изображение


Пет Сеп 23, 2011 10:29 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1667 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 167  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.