Автор |
Съобщение |
ivo1985
Познат
Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 7:16 pm Мнения: 41 Местоположение: София, жк "Славия"
|
 Re: Селекция и трансфери
Вече има ли яснота, от колко часа е тази контролна среща? Ще бъде интересно и полезно да се направи такава проверка преди този важен мач с цска. Предполагам, че ще има направени много смени, за да се види кой в каква форма е. Според мен повече работа ги чака Кунчев, както Божов и Христов. Жалко, че Акиоши няма да може да играе в дербито.
|
Чет Апр 12, 2012 9:53 am |
|
 |
Spiro
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm Мнения: 3901 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Мачът е в петък от 15 ч на ст. "Славия"
Славия ще срещне софийския Академик в контрола в петък. Мачът е от 15 часа на стадиона на "белите". Треньорът Мартин Кушев иска да не нарушава цикъла от мачове за футболистите, което се налага от паузата в първенството около Великден.
_________________ СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !
|
Чет Апр 12, 2012 4:37 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Посланикът на Япония: Само Славия!
София. Президентът на Славия Венци Стефанов отново изпревари колегите си от останалите клубове. Благодарение на него японското посолство у нас за първи път отвори вратите си за футболни хора. Босът на Славия, треньорът Мартин Кушев и новата звезда на състава Тайсуке Акиоши гостуваха на Н. Пр. Макото Ито. Японският посланик лично покани на вечеря „бялата” делегация, впечатлен от отзвука от дебюта на първия негов сънародник в българското първенство. "Славия прави страхотна реклама на Япония тук и аз няма как да не стискам палци за този отбор", сподели г-н Ито. Заради ангажименти в чужбина вечерята пропусна мениджърът на Акиоши Саша Вукоевич. Както е известно, благодарение на него в Япония преди време заигра първият български футболист - Илиян Стоянов. Само преди две седмици пък Вукоевич доведе в Славия петима юноши от азиатската страна и треньор. Босът на белите Венци Стефанов обаче не смята да спира дотук. Бизнесменът явно е впечатлен не само от играта на Акиоши, но и от поведението му на и извън терена и затова смята през лятото да привлече поне още един млад японски състезател за първия тим на Славия. Самият Вукоевич е сигурен, че Славия тепърва ще бере плодовете на своя японски ход. „В Цървена звезда имаше голям бум на японски инвестиции чрез реклама, когато при "червено-белите" имаше азиатски футболист. Сигурен съм, че един ден фирмите ще се заинтересуват и от Славия, съдейки по темповете, с които работи Венци Стефанов", категоричен е бившият голмайстор на Локо Сф.
|
Съб Апр 14, 2012 12:33 am |
|
 |
yamata
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm Мнения: 1491 Местоположение: sofiq
|
 Re: Селекция и трансфери
_________________ N 1
|
Сря Апр 25, 2012 7:17 am |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7269
|
 Re: Селекция и трансфери
Божов даде много повече отколкото някой беше очаквал когато го взехме през лятото на 2010 г.Но неговото време изтече безвъзвратно.А Метъла - да е жив и здрав и далеч от Славия.
|
Сря Апр 25, 2012 8:09 am |
|
 |
white_man
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 12:16 pm Мнения: 1395 Местоположение: SILISTRA
|
 Re: Селекция и трансфери
Вратарят на Славия Стефано Кунчев е следен от полуфиналиста в Лига Европа Атлетико (Мадрид) и гръцкия Олимпиакос, информира в. “7 дни спорт”. 21-годишният младежки национал и възпитаник на плловдивския Векта е твърде вероятно да акостира в единия от двата клуба през лятото. Испанците и гърците са натоварили със задачата да го следи до края на сезона сръбския мениджър Мирко Миличевич, който е съпруг на бившата волейболна националка Радосвета Тенева-Миличевич. Сръбският агент бе на "Лаута" в понеделник в компанията на шефа на Векта Петър Никленов, за да гледа мача на "белите" срещу Локомотив (Пловдив). "Дойдох да гледам Стефано Кунчев, но за съжаление той не играе. Атлетико (Мадрид) и Олимпиакос няма да го пробват, а очаквам да излязат с оферта и да подпишат директно договор с него", обяви Миличевич, който е голям приятел с изпълнителния директор на Олимпиакос Дарко Ковачевич. ??????????????????????????????????????????????????? 
_________________ От Силистра до София има една философия! Всеки трябва да я знае ! "САМО СЛАВИЯ" ! Това е !
САМО СЛАВИЯ ! Въпреки всичко и въпреки всеки !
|
Сря Апр 25, 2012 8:16 am |
|
 |
Slaviq
Луд за връзване
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 5:52 pm Мнения: 437 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Николай Божов и Георги Христов няма повече да играят за Славия, след като треньорското ръководство на отбора е преценило, че не се нуждае от услугите на двамата.
Вчера е било съобщено на двамата футболисти, че в отбора на Славия ще се прави подмладяване и те вече не влизат в плановете на треньора Мартин Кушев.
Пред двамата нападатели има две опции – да тренират с юношите на отбора до края на сезона или да постигнат договорка с изпълнителния директор на Славия Веселин Събев и договорите им да бъдат преждевременно прекратени.
Божов продължава да бъде голмайстор на Славия с 6 гола. В последно време нападателят не получаваше много възможности за изява, а за гостуването на Локомотив Плодив (1:2) дори не попадна в групата на „белите“.
|
Сря Апр 25, 2012 8:47 am |
|
 |
staev10
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 6:42 pm Мнения: 568 Местоположение: София
|
 Re: Селекция и трансфери
Много ме е яд за Божов, защото той е един пропилян талант, един от многото... да дебютираш на 32-3 в А група и да си водеща фигура е голям успех! Сигурен съм, че ако той беше имал нормално развитие щеше да бъде съвсем друго. Благодаря му, той със сигурност знае, че времето му при нас изтече...а и наистина направи много повече от очакваното и помагаше с каквото може! Ние лесно махаме, ама да видим кой ще дойде, че пак ще има да се нервираме на хора, които толкова си могат 
|
Сря Апр 25, 2012 9:46 am |
|
 |
Spiro
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm Мнения: 3901 Местоположение: Sofia
|
 Re: Селекция и трансфери
Въпреки, че са извадени от отбора едновременно, между Божов и Христов не може да има сравнение. Божов даде много, особено миналата година и въпреки че през тази като че ли не можа да влезе във форма (дали пък за това няма вина и ръководството), той беше един истински светъл лъч в тунела, в който е забита Славия през последните години. За което можем само сме да му БЛАГОДАРНИ! Лично аз завинаги ще го запомня с невероятните голове, които отбеляза в Славия! БЛАГОДАРЯ ТИ, БОЖЕ, БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧИЧЕ!
За Христов - просто не искам да коментирам.
_________________ СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !
|
Сря Апр 25, 2012 9:54 am |
|
 |
Божо
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm Мнения: 2004 Местоположение: София
|
 Re: Селекция и трансфери
Николай Божов ще буди в мен винаги много положителен спомен за това, което даде на Славия, макар и само за година и половина. Успех, Ники!
_________________ 1913
|
Сря Апр 25, 2012 10:07 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|