Официалният сайт в реконструкция
Автор |
Съобщение |
FeverNew
Администратор
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm Мнения: 2355 Местоположение: София
|
C/\ABuCTA написа: Лелеее аз мога да измисля поне 2 вариянта с 3 пъти по-добър дизайн! Толкова време имаха и накрая направиха нещо, което аз превех преди 8 години! Много съм разочарован! 
Именно, и аз съм на това мнение. 
|
Вто Мар 06, 2007 5:29 pm |
|
 |
mittag
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 7:22 pm Мнения: 942 Местоположение: sоfия, нadeжda!
|
а при мен въобще не се отваря нито pfk..., нито pfc... 
_________________
|
Вто Мар 06, 2007 8:45 pm |
|
 |
jordas
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm Мнения: 1258 Местоположение: София
|
абе пичове и при мен не се отваря..вече кой ден пробвам, нищо?? 
_________________ ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......
www.zone1913.com
|
Вто Мар 06, 2007 9:00 pm |
|
 |
Mita4e
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm Мнения: 1935 Местоположение: На майната си!!!
|
Ха на мен ми се отвори, гадно ли ви е????
http://www.pfcslavia.com/bg/team.aspx
ето това е!
_________________
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда
|
Вто Мар 06, 2007 9:37 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13194 Местоположение: SOFIA
|
Един сайт може да бъде полезен и без кой знае какъв дизайн. Това въобще не ми е проблем. лошото е, че пак не се предвиждат статистики от последните десетилетия (в клуба има такава), липсва мултимедия... Липсват и автентични репортажи, интервюта, новини. Всичко си е по старому, няма нищо, което да не може да бъде намерено в тъпспорт да речем... Все едно зад сайта не стои самият клуб, а някой блед юноша, който списва след като е прочел някое репортажче.
|
Вто Мар 06, 2007 10:31 pm |
|
 |
FeverNew
Администратор
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm Мнения: 2355 Местоположение: София
|
Баш.
|
Сря Мар 07, 2007 12:43 am |
|
 |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7265
|
И все пак по-добре такъв сайт отколкото никакъв.
|
Сря Мар 07, 2007 9:57 am |
|
 |
danovsky
Пристрастен
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 11:24 am Мнения: 207 Местоположение: в сърцата на хиляди жени...
|
Хора стига бе....кой пише тоя сайт????Дрогиран ли е???
Цитат: Във втория кръг белите гостуват на Черно море във Варна. Мачът на стадион “Тича” е в събота – 10 март, от 15.30 ч. До срещата Славия има следната програма:
7 март – сряда – 11.30 ч. Славия – Миньор (Пк) – контролна игра
8 март – четвъртък – 10.00 – тренировка и възстановяване
9 март - петък – 8.30 – отпътуване за Варна. Около 16.00 тренировка във Варна.
10 март – неделя, 15.30 – А група – 17-и кръг – Черно море – Славия.
[
_________________ За риболов от маса и жена ставам......
 
|
Сря Мар 07, 2007 12:14 pm |
|
 |
FeverNew
Администратор
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm Мнения: 2355 Местоположение: София
|
Само вижте това текстче:
Цитат: Славия загуби с 0:1 на своя стадион от ЦСКА в дълго очакваното столично дерби. Пред около 7000 зрители, 5000 от тях " червени", "белите" и този сезон не спечелиха точка срещу 30-кратните шампиони. Мачът завърши с победа на "гостите", като през есента на "Българска армия" "Славия" понесе тежка загуба с 1:6. Гол в пролетното дерби вкара полузащитникът Йордан Юруков, който при неорганизирана добре атака на ЦСКА в 55-а минута ритна топката от около 25 метра към вратата на Емил Петров(най-добрият играч на Славия в мача), тя се удари в краката на няколко футболисти и премина едва -едва голлинията на сантиметри от десния стълб.
Славия игра равностойно и имаше своите шансове за гол. До равенство не се стигна, най-вече заради бранителят на Славия Георги Мечечиев, който трети сезон е признат боец в отбора, но няма отбелязан гол. В ситуацията, в която попадна в атака при 1:0 за противника, Мечечиев трябваше само да подложи крак, но би шут и топката отиде високо над напречната греда. Разстоянието от голлинията бе само 5 метра...
Впреки че Славия бе на терена 14 минути с играч повече, не успя да вкара гол във вратата на Ивайло Петров. Този футболист се "прочу" след мача с "Левски" миналата седмица, когато определи президента на БФС Борислав Михайлов и германеца Франц Бекенбауер за "любители на френската любов". Полуизвестният вратар на "червените" отнесе глоба от 5 хиляди лева. Срещу Славия обаче Ивайло пази добре и белите не можaха да му вкарат гол.
Реферът Антон Генов изгони за два жълти картона най-напред Йордан Тодоров в 70-а минута за две последователни подсичания на 18- годишния Орлин Орлинов, заменил Ради Рангелов, а 14 минути по-късно отстрани от игра и голмайстора на Славия Тодор Колев - за реплика Колев получи жълт картон, после за обида на рефера си заслужи и червен. Отборите доиграха мача с по 10 души.
В тази среща на старши треньора на Славия Альоша Андонов му се наложи да направи "волейболна" смяна. На почивката той пусна в игра Петър Кюмюрджиев на мястото на Костадин Джамбазов, а 22 минути по-късно го замени с Мартин Керчев.
Славия продължава да държи петото място в таблицата, конкуренти за него са отборите на Черно море, "Ботев" и Локо Пд.

|
Нед Апр 15, 2007 12:39 pm |
|
 |
Josif
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm Мнения: 1171 Местоположение: у дОма
|
Е к'во бе толко бехме, плюс минус един двама отишли да пикаят... 
_________________ 100
|
Пон Апр 16, 2007 3:19 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|