Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 19, 2025 12:52 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Следваща
 Трябва ли Стевица Кузмановски да остане начело на Славия?(R) 

Трябва ли Стевица Кузмановски да остане треньор?
да 39%  39%  [ 23 ]
не 61%  61%  [ 36 ]
Общо гласове : 59

 Трябва ли Стевица Кузмановски да остане начело на Славия?(R) 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Е Копи на всеки е ясно че може да играе добре, а за да влезне във форма и то след операция трябва да играе в мачове. Може да го пуска в дубъла но явно така е преценил. Копи играе със самочувствие и е остър и техничен и креативен, може би за това го пуска в 1вия отбор да влезне във форма. За Павлов единствената алтернатива е Кавдански, но той явно не е във форма и са решили да го вкарват във форма по гореспоменатия начин в дубъла. Иначе и аз предпочитам да гледам Кавдански на негово място.

_________________
Изображение


Нед Авг 31, 2008 10:15 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
Абе май е по-добре да играе Новкович или Орльо вместо Копи, а той да отиде за няколко мача в дубъла, също и Керчев, вярно че пича набута 2 гола на Сливен, но тия положения всеки от отбора би ги вкарал, не омаловажавам приноса му, но пича много опропастява играта отдясно, ако е Благо на негово място, а Орльо отляво бихме стояли много по-добре.

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Нед Авг 31, 2008 1:54 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение 
Колев: В този отбор няма титуляри, който е в слаба форма - не играе
Stivi tova trabva da bade i tvoja filosofia

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Пет Сеп 05, 2008 9:42 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 3:16 pm
Мнения: 284
Мнение 
пак не е актуална анкетата! вън македонския нещастник!


Пон Сеп 22, 2008 10:01 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
beli_bogove написа:
пак не е актуална анкетата! вън македонския нещастник!


извинете за въпроса сигурен съм че е задаван и преди и е отговаряно на него но "кой ще дойде на мястото на Стевица след като напусне" според тебе?

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Пон Сеп 22, 2008 11:21 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 9:42 pm
Мнения: 316
Местоположение: SOFIA
Мнение Slavia Forever!
Mom4eta 4akaite da minat sledva6tiete 2 ma4a bieme li vsi4ko 6e si doide na mestoto!

_________________
La Vecchia Scuola!!!


Вто Сеп 23, 2008 12:14 am
Профил ICQ YIM WWW
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:52 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Мнение 
Е ми като разполагаме с не повече от 4-5 качествени футболисти който и да дойде все ще е така....... :!:

_________________
WHITE POWER - FOREVER !!!


Вто Сеп 23, 2008 11:34 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Наставникът на Славия Стевица Кузмановски сподели, че победата на неговия тим е била напълно заслужена, тъй като столичани повече са искали победата. "Малко сме назад с точките и значението на този мач беше голямо за нас. Играхме по-добре, имахме положения. По-лесно стана, когато пловдивчани останаха с човек по-малко. Като цяло съм доволен от играта на моя отбор", заяви Кузмановски. "Съдийството не искам да го коментирам, но щом Благо беше с кръв на устата, със сигурност е имало съприкосновение с противника", допълни македонският специалист.



Е от какво по-точно е доволен? :roll: :!: :?: .... :idea: Стевица :arrow:

_________________
Изображение


Пон Сеп 29, 2008 9:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7265
Мнение 
Мисля че сега е време Кузмановски да си ходи.Изчерпа всякакъв кредит на доверие.Няма значение дали мача с Миньор е бил уговорен или не.Отборът не играе нищо и затова вината е изцяло на македонеца.Срещу Локо Пловдив беше същата никаква игра и тогава се разминахме с късмет от издънката.Я ми кажете честно кой е последният добър мач на отбора - ноември 2007 г.когато бихме буферите в Илиенци.Скоро ще стане една година.Оттогава нищо - безлична игра,измъчени победи или издънки като днешната.Потенциала на отбора е повече от сериозен.Благой Георгиев,Тодор Колев,Данчо Господинов,Георгиовски,Данчо Петков,Керчев и млади таланти - Кавдански,Дреновички,Галин Иванов,Ники Петров,Орлинов.И двама сърби /Новкович и Попара/ доведени лично от Кузмановски който гарантира че имат качества /за втория май е излъгал/.Е какво му трябва повече?Кристияно Роналдо или Бербатов?
П.П.През цялото време си мисля на кое място щеше да бъде Славия ако Благой и Тодор Колев си бяха намерили отбори в чужбина?


Нед Окт 05, 2008 7:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
saract написа:
П.П.През цялото време си мисля на кое място щеше да бъде Славия ако Благой и Тодор Колев си бяха намерили отбори в чужбина?

Еми на същото - то ако мислиш, че от тях зависи нещо в момента ...

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Нед Окт 05, 2008 8:08 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.