трансфери,селекция,кражби и продажби 2
Автор |
Съобщение |
saract
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm Мнения: 7264
|
Славия взе нов вратар
Нов вратар започна подготовка със Славия днес. Това е младият Стефано Кунчев, който е привлечен от пловдивския аматьорски Векта. Стражът има и един офиицален мач в А група с фланелката на Локомотив Пловдив.
Привличането на нов вратар при „белите” засилва слуховете за предстоящата продажба на титулярния страж Райс Мболи. Както е известно към него има интерес от страна на руския Терек, с който „белите” ще играят контрола в Анталия, където ще протече част от зимната им подготовка.
|
Пон Яну 11, 2010 2:55 pm |
|
 |
ORTEGATAA
Напреднал
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 1:13 pm Мнения: 105
|
Току-що изгледах цялата пресконференция на Вили преди първата тренировка на отбора.Както винаги е изчерпателен,емоционален и страстен в коментарите си.Искрено се надявам поне част от това,което има като идей за Славия да успее да ги постигне,наистина си личи,че има желание и хъс за работа и за нещо повече от непрекъснато живуркане в А група.Личи си,че е гладен за успехи, а на нас ни трябва имено такъв човек.Не ми хареса това,че каза,че Яшар няма да бъде пипан.Лично мое мнение е,че това момче няма необходимите качества д е в Славия,а е там само защото явно е любимец на Вили.Като цяло селекцията за 2 полусезон ми изглежда прилична,само че с опцията,че не продадем някой от основните играчи.Пожелавам успех на отбора и на привържениците му.Надявам се май месец да имам щастието да видя как любимия ми отбор отново печели трофей,че тая 96г. вече ми е много далечна 
|
Пон Яну 11, 2010 8:15 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13191 Местоположение: SOFIA
|
На Кавдански му изтича договора и никой не му е предлож ил подновяване.
|
Пон Яну 11, 2010 9:02 pm |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
saract написа: Славия взе нов вратар Нов вратар започна подготовка със Славия днес. Това е младият Стефано Кунчев, който е привлечен от пловдивския аматьорски Векта. Стражът има и един офиицален мач в А група с фланелката на Локомотив Пловдив.
Привличането на нов вратар при „белите” засилва слуховете за предстоящата продажба на титулярния страж Райс Мболи. Както е известно към него има интерес от страна на руския Терек, с който „белите” ще играят контрола в Анталия, където ще протече част от зимната им подготовка.
хахаха това е направо смешно
да дадем райс и да взимаме някакъв от аматьорски отбор стефано кунчев хахахах лелеее
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Пон Яну 11, 2010 9:12 pm |
|
 |
Viktor4o_Rs
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm Мнения: 7266 Местоположение: Sofia
|
В Спортал я има пресконференцията на Вили , заслужава си да се изслуша  Отсявам най-важните неща според мен неща, казани от Вуцов :
1. Имал обещанието на Венци , че най-добрите ни играчи НЯМА ДА БЪДАТ ПРОДАДЕНИ ! Дано е така , но първо искам да видя и тогава ще повярвам
2. Търсим 1-2 опитни защитника, по всяка вероятност от чужбина с европейски паспорти , "Левски" ни е отрязал за Виктор Генев
3. Ще се махнат към 5-6 ненужни играчи , а не както се тиражира 10 (да го видим и това ) , Яшар остава  , един от ненужните в момента със сигурност няма да бъде продаван , а преотстъпен , тъй като според Вили има качества , но си е вирнал носа ( според мен това е Меси)
4. Цели като Купа и зона Европа не бяха поставени твърдо , Вили каза , че иска да изиграем 18 мача през пролетния полусезон - дай Боже 
|
Пон Яну 11, 2010 9:21 pm |
|
 |
Slavia_Sofia
Пристрастен
Регистриран на: Пет Ное 27, 2009 10:53 pm Мнения: 244 Местоположение: Sofia
|
дано в приказките на Венци и Вуцан има нещо вярно 
|
Пон Яну 11, 2010 10:29 pm |
|
 |
``Fanatic`1913``
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am Мнения: 1835 Местоположение: sofia
|
ACAB написа: saract написа: Славия взе нов вратар Нов вратар започна подготовка със Славия днес. Това е младият Стефано Кунчев, който е привлечен от пловдивския аматьорски Векта. Стражът има и един офиицален мач в А група с фланелката на Локомотив Пловдив.
Привличането на нов вратар при „белите” засилва слуховете за предстоящата продажба на титулярния страж Райс Мболи. Както е известно към него има интерес от страна на руския Терек, с който „белите” ще играят контрола в Анталия, където ще протече част от зимната им подготовка. хахаха това е направо смешно да дадем райс и да взимаме някакъв от аматьорски отбор стефано кунчев хахахах лелеее
Това момче съм играл срещу него преди години и сам му гледал и мачове.От малък си го пишеха супер талант ама нещо не му се получи развитието както трябва. Пък и не е взет за заместник на Райс ,а ще играе за старшата и дубала. По-скоро 3-ти вратар след продажба на Господинов-мишока.
Дано го развием Стефано, щото има хляб в него.
_________________


BOYS SOFIA ULTRAS
|
Вто Яну 12, 2010 12:08 am |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
да и аз го прочетох това за дубала и старшата
дано се развие,щом казваш че има хляб в него 
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Вто Яну 12, 2010 9:49 am |
|
 |
Slavia_Sofia
Пристрастен
Регистриран на: Пет Ное 27, 2009 10:53 pm Мнения: 244 Местоположение: Sofia
|
|
Вто Яну 12, 2010 9:50 am |
|
 |
ACAB
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm Мнения: 707
|
симеон мечев в монтана от монтана
_________________
 ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!
|
Вто Яну 12, 2010 10:37 am |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 53 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|