януари февруари март април май юни юли август септември октомври ноември декември
Kovas

Новини

Футбол: Неприятна загуба във Варна

14 август 2005 "Славия" отстъпи с 0:1 при гостуването си на "Черно море" на варненския стадион "Тича" в мач от II кръг на "А" група, игран вчера. "Белите" получиха гола в 19-ата минута, а сетне трудно достигаха до вратата на домакините. По думите на треньора Хубчев след мача, славистите са играли по един много безотговорен начин в първите 20 минути на двубоя. В следващия кръг "белите" приемат "Локомотив" (Сф) на своя стадион. Мачът е в неделя, 21 август, от 18.00ч.