януари февруари март април май юни юли август септември октомври ноември декември
Kovas

Новини

Футбол: "Славия" се класира за четвъртфиналите в турнира за купата на България

04 декември 2010 "Славия" си осигури класиране за четвъртфиналите в турнира за купата на България. В осминафинална среща "белите" стигнаха да минимална победа с 1:0 при гостуването си на втородивизионния "Етър" (Велико Търново). Единственото попадение в двубоя падна в 40-ата минута и бе дело на Радослав Димитров. Жребият за четвъртфиналите ще се тегли на 13 декември, срещите от тази фаза на турнира са насрочени за пролетта на 2011 година.